Esileht Ajaviite- ja muud jutud Imelise muutumise saates osalejad aastate pärast

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 134 )

Teema: Imelise muutumise saates osalejad aastate pärast

Postitas:
Kägu

Vaatasin viimast Imelise muutumise saadet, kus Merikese muutus oli tõesti muljetavaldavalt suur. Mind aga hakkas huvitama, et kui kaua see tulemus püsida võiks? No juuksepikendused ilmselt võtab poole aasta pärast maha ja see oli muutumise kõige väiksem asi. Aga nägu, mida süstide ja opiga korrigeeriti? Ja rinnad, sääred ning kõhunahk, mida ka ju väga oluliselt vähemaks võeti. Kui ta kaalu hoida suudab, kas siis on lootust, et keha enam tulevikus uusi operatsioone ei vaja? Ilusüstide tulemus kestab ju kuskil pool aastat. Huvitav, milline ta siis välja näeb, kui nende mõju lahtub?

Neid saateid on tehtud juba piisavalt kaua, et oleks näha, kuidas esimeste hooaegade osalejad on tulemust hoidnud. Kas mõni saates osalenud muutuja on mõne perekoolika sõber-tuttav äkki? Kas nad on suutnud oma välimust säilitada ja kas see nõuab vaid tahtejõudu, või ka suurt raha ja pidevaid kordusprotseduure?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See küsimus on mindki huvitanud. Nad lüüakse saate jaoks viimase peale üles nagu mustlase hobused. Aga mis pärast saab?
Maolõikajad lähevad igatahes paksuks tagasi, nagu kogemus näitab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minagi ootan taevalikku märki, mis annaks jälle ja uuesti põhjust proovida alla võtta. Olen kaks korda suutnud 30 kilo alla võtta, aga 5 aasta pärast olen samasugune heinasaad jälle. Ma ei suuda enam motivatsiooni leida pingutamiseks, nagunii tuleb tagasi. Kõik, keda ümberringi tean, kes ka kehakaaluga hädas – ikka tuleb tagasi. Hoidsin just pöidlaid pihus, üks töökaaslane suutis suveks kenaks ja saledaks saada … lahkus meilt töölt sügisel, nüüd nägin teda … kosunud jälle. Oh. Üsna lootusetu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No see Ulvi, kes samuti tegi 360 kraadise muutuse, on ikka sama kaunis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minagi ootan taevalikku märki, mis annaks jälle ja uuesti põhjust proovida alla võtta. Olen kaks korda suutnud 30 kilo alla võtta, aga 5 aasta pärast olen samasugune heinasaad jälle. Ma ei suuda enam motivatsiooni leida pingutamiseks, nagunii tuleb tagasi. Kõik, keda ümberringi tean, kes ka kehakaaluga hädas – ikka tuleb tagasi. Hoidsin just pöidlaid pihus, üks töökaaslane suutis suveks kenaks ja saledaks saada … lahkus meilt töölt sügisel, nüüd nägin teda … kosunud jälle. Oh. Üsna lootusetu.

Asi on tegelikult väga lihtne, tuleb aru saada, et siin on 3 erinevat toitumisviisi:

Esimene toitumisviis – praegused harjumused, mis hoiavad inimese kaalu ühel tasemel (ülekaalus).
Teine toitumisviis on dieedile minek, süüakse teatud kogustes teatud toite, järgitakse toitumiskava vms et kaalus alla võtta.
Kolmas toitumisviis tuleb siis, kui soovitud kaal on käes ja nüüd tuleb seda hoida.

Need, kes alla võtavad ja uuesti paksuks lähevad pendeldavadki nende esimese kahe etapi vahet. Ideaalkaalu hoidmine on püsiv toitumisharjumuste muutmine. See ei tähenda, et nüüd ei või mitte ühtegi maitsvat ja rammusat asja elu lõpuni süüa. Võib küll, kuid mõistlikus koguses ja vahel harva. Kuid söömisharjumustel tuleb silma peal hoida.

Mina ei usu ühte ja ainsasse imedieeti, mis igale inimesele sobib. Kehakaalu mõjutavad sada asja, erinev kehaline aktiivsus, seedimine, hormoonid, tervisehädad, vanus jne jne. Igaüks peab lihtsalt sobivad kogused ja toiduained leidma, mis neid ideaalkaalus hoiavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No see Ulvi, kes samuti tegi 360 kraadise muutuse, on ikka sama kaunis.

360kraadine pööre on samasse suunda/kohta tagasi jõudmine..

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

neverending quest to lose weight.
sama nagu alkohoolikutega, lõputu võitlus kaine olemisega. ei ole nii, et korra saad kaineks ja võid uuesti jooma hakata

Please wait...
Postitas:
Kägu

Igaüks peab lihtsalt sobivad kogused ja toiduained leidma, mis neid ideaalkaalus hoiavad.

“Lihtsalt” on siin lauses küll üsna kohatu.

Asi on tegelikult väga lihtne, tuleb aru saada, et siin on 3 erinevat toitumisviisi:

Aru saamisest on ikka väga vähe, kuidas te ei mõista, targutajad. See, et ma aru saan, kuidas luik lendab, ei tähenda, et ma ise seda suudaks järele teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilusüstide tulemus kestab veel vähem, mu sõbrannale tehti need, 3 kuud ja samasugune tagasi. Süste aga tehti üle kümne korraga, kulukas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma mäletan, et kord oli seal saates üks taluperenaine, kellel korrigeeriti nii kortse kui ka opereeriti normaalseks lühinägelikud silmad ja pandi hambaproteeside asemel implantaadid.
Tema ütles pärast intrevjuus, et on küll õnnelik pärast saates osalemist – kui ka kortsud tulevad tagasi, mis siis, sest silmade ja hammastega toimunud positiivne muutus jääb talle ju pikaks ajaks.

Minu meelest realistlik suhtumine.

Aga huvitakski, et kui kauaks jääb silmaopi tulemus kestma? Miks ikkagi nii paljud inimesed seda oppi ei tee ja eelistavad prille/läätsi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks ikkagi nii paljud inimesed seda oppi ei tee ja eelistavad prille/läätsi?

Oppi kardavad. Ja eks igal opil on alati ju ka mingi väike ebaõnnestumise võimalus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Igaüks peab lihtsalt sobivad kogused ja toiduained leidma, mis neid ideaalkaalus hoiavad.

“Lihtsalt” on siin lauses küll üsna kohatu.

Aru saamisest on ikka väga vähe, kuidas te ei mõista, targutajad. See, et ma aru saan, kuidas luik lendab, ei tähenda, et ma ise seda suudaks järele teha.

Votvotvot hakkab tulema! Sa püüa vähem ülbitseda ja järgida oma ette vōetud kava siis on ka tulemus. Muidu jäädki ülekaaluliseks, kes ei saa oma eesmärkide täitmisega hakkama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks omakandi naine ka osales kunagi seal saates…tuuniti viimasepeal üles, näkku hulgaliselt täitesüste (nägi lõputseremoonial näost nagu täiskuu välja) ja ikka kogu pakett. Muidu suurim mure, mille pärast saatesse pöördus, oli kaalulangetuse tagajärjel tekkinud rippuv nahk.
Aasta või pooleteise pärast juhtusin teda poes nägema, see nägu oli kohutav, konkreetselt loppi vajunud ja vana, näonahk rippuv. Tegu 35 aastase naisega, kes muidu enne saadet ei olnud näo poolest sugugi mitte inetu. Et jah, kui sul pole raha, et edaspidi neid süste ise uuendamas käia, siis võib selline “imeline muutumine” hiljem hoopis kahju teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei suuda aru saada, kuidas see eilne naine oma keha toidab, kui söögitoru lōpu juurest tehti üleminek otse soolde? Kus ta keha toitained vōtab vōi kuidas vitamiine omastab, kui maost midagi läbi ei lähe ja see toodab ainult soole jaoks hape, et siis sooles lagundada. Kaua see sool sellele maohappe Peale jooksule vastu peab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks omakandi naine ka osales kunagi seal saates…tuuniti viimasepeal üles, näkku hulgaliselt täitesüste (nägi lõputseremoonial näost nagu täiskuu välja) ja ikka kogu pakett. Muidu suurim mure, mille pärast saatesse pöördus, oli kaalulangetuse tagajärjel tekkinud rippuv nahk.

Aasta või pooleteise pärast juhtusin teda poes nägema, see nägu oli kohutav, konkreetselt loppi vajunud ja vana, näonahk rippuv. Tegu 35 aastase naisega, kes muidu enne saadet ei olnud näo poolest sugugi mitte inetu. Et jah, kui sul pole raha, et edaspidi neid süste ise uuendamas käia, siis võib selline “imeline muutumine” hiljem hoopis kahju teha.

Seda kardaksin ka mina. Neil on vaja oma saadet teha võimalikult efektselt, raha ei haise. Mis pärast saab, pole enam nende mure. Sellepärast ma ei lähekski kunagi sinna saatesse.
Lisaks see alandav pildistamine “enne”. Ühegi hinna eest ei laseks ma ennast sellisena teleekraanil näidata. Mõistan isegi nende ahastust, aga piinlikkus lööks mul kohe kindlasti ahastusest üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen ise mõelnud ka ilusüste proovida, aga kardan seda, et äkki lihased muutuvad kuidagi “laisaks”. See, et olukord poole aasta möödudes samaks tagasi läheb, ei hirmuta, aga just see paneb mõtlema, et äkki teeb hoopis hullemaks ja pärast hakkab nägu hoopis rutem vananema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lisaks see alandav pildistamine “enne”. Ühegi hinna eest ei laseks ma ennast sellisena teleekraanil näidata.

Mis seal häbeneda. Seda õudust näevad ju kõik niikuinii. See eilne naine nägi ju pärast suurepärane välja. Elusees ta poleks saanud seda raha kokku, et selliseid operatsioone teha. Ja see nahk oleks tal igal juhul jäänud rippuma. See on tulemus, millega peab inimene kas leppima või kuidagi raha operatsiooniks kokku ajama.
Need rinnad, mis tal rippusid peale kaalulangust. See nahk, mida raske hooldada. See on kõikidele söödikutele õppefilm.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mind huvitaks Kodutunde saate kodud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga huvitakski, et kui kauaks jääb silmaopi tulemus kestma? Miks ikkagi nii paljud inimesed seda oppi ei tee ja eelistavad prille/läätsi?

Minul on silmaopi tulemus püsinud kõvasti üle kümne aasta, seega ma arvan, et tasus ära nii elukvaliteedi mõttes kui rahalises mõttes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen ise mõelnud ka ilusüste proovida, aga kardan seda, et äkki lihased muutuvad kuidagi “laisaks”. See, et olukord poole aasta möödudes samaks tagasi läheb, ei hirmuta, aga just see paneb mõtlema, et äkki teeb hoopis hullemaks ja pärast hakkab nägu hoopis rutem vananema.

Otsi parem juutuubist “japanese face massage” või “face yoga” videosid ja õpi sealt mõned harjutused ära….igal hommikul kolm minutit nägu maseerida ei ole ülejõu käiv tegevus, aga tulemus on hea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tean ühte naisterahvast, kes käis saates. Vuntsiti üles, aga nüüd kaal tagasi ja nägu loppis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga millal enne on saadud nii hoogtöö ja ajutiste lahendustega elukestvat tulemust? Olgu ilu või ükskõik mis vallas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga millal enne on saadud nii hoogtöö ja ajutiste lahendustega elukestvat tulemust? Olgu ilu või ükskõik mis vallas.

See eilne naine oli tõesti kaunis. Aga tema keha on ikkagi natuke rikutud. Opiti küll, aga arme täis. Kõike nahka ka ära ei võetud. Õudne mis inimene endaga teha võib. Vaadake kõik ülekaalulised ja pange see pirukas käest ära. Mina võin enda kogemusest öelda, et 20 kg ülekaalu ideaalkaalust on võimalik kaotada ilma rippuva nahata. Aga üle selle ei ole enam kindel. Keegi kaalulangetanud inimene võiks kommenteerida. Et inimesed teaksid tabada hetke, mil juba tüsistused käes rippuva naha näol.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei suuda aru saada, kuidas see eilne naine oma keha toidab, kui söögitoru lōpu juurest tehti üleminek otse soolde? Kus ta keha toitained vōtab vōi kuidas vitamiine omastab, kui maost midagi läbi ei lähe ja see toodab ainult soole jaoks hape, et siis sooles lagundada. Kaua see sool sellele maohappe Peale jooksule vastu peab?

Seedimine toimubki peamiselt sooltes. Maos on ettevalmistus seedimiseks ja vähene seedimine. Jah, söögikogused vähenevad sedavõrd, et ülejäänud elu nad söövadki toitaineid kamaluga juurde.

Kommentaar eemaldatud.

Väga nõme.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Prille kandnud üle 20 aasta. Vend on teinud opi. Mina ei soovi – prillid ei sega mu igapäevaelu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ülekaalu ja alkoholismi võrdlus on väga tabav. Alkohoolik on alkohoolik elu lõpuni ka siis, kui mitu aastakümmet pole tilkagi võtnud. Nii, kui võtma oeaks, siia alkoholismi langeb, sest alkohol põhjustab kehas püsivad muutused.
Ülekaaluga on sarnased lood. Kosudes rasvarakkude rasvagraanulid suurenevad ja rasvarakud jagunevad. Kui hakata dieeti pidama, siis rasvagraanulid hakkavad vähenema, aga rasvarakkude hulk jääb samaks. Kui nüüd jälle rikkalikumalt toituma hakata, siis kõik need rasvarakud üritavad taas enda graanulitesse rasva koguda. See omakorda vähendab veresuhkru taset, tekitades suurenenud näljatunnet. Sellepärast ongi peale range dieedi lõpetamist väga raske kaalu hoida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lase endast paar pilti teha, ehmud ja saad motivatsiooni. Ennast peeglist vaatamine ei aita, näed mida tahad, et oh pole nii hull midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma mäletan, et kord oli seal saates üks taluperenaine, kellel korrigeeriti nii kortse kui ka opereeriti normaalseks lühinägelikud silmad ja pandi hambaproteeside asemel implantaadid.

Tema ütles pärast intrevjuus, et on küll õnnelik pärast saates osalemist – kui ka kortsud tulevad tagasi, mis siis, sest silmade ja hammastega toimunud positiivne muutus jääb talle ju pikaks ajaks.

Minu meelest realistlik suhtumine.

Raha pärast ka ei tehta. Ma paar aastat tagasi tegin. Nägemine muutunud pole, prillideta on super elu, aga peale oppi läksid silmad nii kuivaks, et enamus ajast on olemine väljakannatamatu. Teist korda pandi korgid ja isegi nendega on häiriv kuivus silmades. Tilkasid ostnud sadade eurode eest, kasu mitte midagi.

Muide nende saadetega on nii, et produtsendid jms ise ütlevad, mida and sinuga teevad ja sina pead nõus olema. Üks tuttav loobus sellepärast, et tal taheti lõigata asja, mis lõikamist ei vajanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis seal häbeneda. Seda õudust näevad ju kõik niikuinii.

Tõesti? Terve eesti rahvas näeb mind aluspükstes kogu tselluliidises ilus? Vabandust, tavaliselt on inimestel ikka mingi ürp veel üll, enne kui tänavale lähevad. Sündsuse pärast. Isegi ilusatel, koledatest rääkimata.
Püha taevas, mis jutt.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 134 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Imelise muutumise saates osalejad aastate pärast