Esileht Ajaviite- ja muud jutud Imelise muutumise saates osalejad aastate pärast

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 134 )

Teema: Imelise muutumise saates osalejad aastate pärast

Postitas:
Kägu

taheti lõigata asja, mis lõikamist ei vajanud.

Ma olen vähe saateid näinud, aga üks nähtu jäi meelde, kus noorel tüdrukul korrigeeriti täiesti normaalset nina.
Hambad on muidugi tore saada ja võib-olla ka kõhnemaks. Aga no kui juba oled ennast maha müünud, siis teevad sulle sellise nina, nagu tahavad, peaasi, et lõppsaates ilusad võtted saada. Pärast võid surmani läbi oma ilusa nina nohiseda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen vähe saateid näinud, aga üks nähtu jäi meelde, kus noorel tüdrukul korrigeeriti täiesti normaalset nina.

Hambad on muidugi tore saada ja võib-olla ka kõhnemaks. Aga no kui juba oled ennast maha müünud, siis teevad sulle sellise nina, nagu tahavad, peaasi, et lõppsaates ilusad võtted saada. Pärast võid surmani läbi oma ilusa nina nohiseda.

Seal oli ka nina teemaks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eelnevatest saadetest on jäänud mulje, et kõikidel tehakse rinnaop. Huvi pärast kohe ootaks, et mõni jääks ka oma väiksemate loomulike rindadega. Ja rasvaimu on tehtud ka üsna kõhnadele millegipärast. Kõiksugu süstidest rääkimata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ülekaalu ja alkoholismi võrdlus on väga tabav. Alkohoolik on alkohoolik elu lõpuni ka siis, kui mitu aastakümmet pole tilkagi võtnud. Nii, kui võtma oeaks, siia alkoholismi langeb, sest alkohol põhjustab kehas püsivad muutused.

Ülekaaluga on sarnased lood. Kosudes rasvarakkude rasvagraanulid suurenevad ja rasvarakud jagunevad. Kui hakata dieeti pidama, siis rasvagraanulid hakkavad vähenema, aga rasvarakkude hulk jääb samaks. Kui nüüd jälle rikkalikumalt toituma hakata, siis kõik need rasvarakud üritavad taas enda graanulitesse rasva koguda. See omakorda vähendab veresuhkru taset, tekitades suurenenud näljatunnet. Sellepärast ongi peale range dieedi lõpetamist väga raske kaalu hoida.

Selle tõttu ei tohikski pidada ranget dieeti. Siin juba tehakse viga. Tuleb tekitada kaloridefitsiit, aga see pole midagi ületamatult rasket. Süüa saad ka kaalu langetades mitmekülgselt ja hästi. Veidi portsjonid väiksemaks, süsivesiku osakaal taldrikul vähemaks, köögiviljad esikohal taldrikus ja põhimõtteliselt võtadki alla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma mäletan, et kord oli seal saates üks taluperenaine, kellel korrigeeriti nii kortse kui ka opereeriti normaalseks lühinägelikud silmad ja pandi hambaproteeside asemel implantaadid.

Tema ütles pärast intrevjuus, et on küll õnnelik pärast saates osalemist – kui ka kortsud tulevad tagasi, mis siis, sest silmade ja hammastega toimunud positiivne muutus jääb talle ju pikaks ajaks.

Minu meelest realistlik suhtumine.

Aga huvitakski, et kui kauaks jääb silmaopi tulemus kestma? Miks ikkagi nii paljud inimesed seda oppi ei tee ja eelistavad prille/läätsi?

Raha pärast ka ei tehta. Ma paar aastat tagasi tegin. Nägemine muutunud pole, prillideta on super elu, aga peale oppi läksid silmad nii kuivaks, et enamus ajast on olemine väljakannatamatu. Teist korda pandi korgid ja isegi nendega on häiriv kuivus silmades. Tilkasid ostnud sadade eurode eest, kasu mitte midagi.

Muide nende saadetega on nii, et produtsendid jms ise ütlevad, mida and sinuga teevad ja sina pead nõus olema. Üks tuttav loobus sellepärast, et tal taheti lõigata asja, mis lõikamist ei vajanud.

Kui paar aastat möödas opist, siis ehk on veel lootust, et taastub? Minul läks oma 3-4 aastat, et silmade niiskus tagasi tuleks. Muidu kasutasin ka 20x päevas silmatilku, aga ühel hetkel kuidagi olukord normaliseerus. Ei kahetse hetkegi seda operatsiooni 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõesti? Terve eesti rahvas näeb mind aluspükstes kogu tselluliidises ilus? Vabandust, tavaliselt on inimestel ikka mingi ürp veel üll, enne kui tänavale lähevad.

See õudus paistab ju ka läbi suvekleidi. Pole seal midagi varjata. Kõik niikuinii näha. Või kujutad ette, et teised ei näe?
Ülekaalulised vaatavad end peeglist ja ei saa aru, kui jämedad nad tegelikult on. Sealt ka see enesekindlus, et pole hullu midagi. Lasku endast iga külje pealt pilt teha ja vaadaku siis. Mõni kleit või t-särk paistab läbi ja need voldid niisamagi näha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tõesti? Terve eesti rahvas näeb mind aluspükstes kogu tselluliidises ilus? Vabandust, tavaliselt on inimestel ikka mingi ürp veel üll, enne kui tänavale lähevad.

See õudus paistab ju ka läbi suvekleidi. Pole seal midagi varjata. Kõik niikuinii näha. Või kujutad ette, et teised ei näe?

Ülekaalulised vaatavad end peeglist ja ei saa aru, kui jämedad nad tegelikult on. Sealt ka see enesekindlus, et pole hullu midagi. Lasku endast iga külje pealt pilt teha ja vaadaku siis. Mõni kleit või t-särk paistab läbi ja need voldid niisamagi näha.

Tead, sa ei tea, millest sa räägid nagu ka teised siin, kes räägivad mida sööma peaks. Paksud teavad niigi, mida nad sööma peaksid. Paksud, kui neil vähegi maitset on, ei kanna mingeid läbipaistvaid kleite. Ma ei tea, kelle hulgas sa liigud. Loomulikult on paksudel raske midagi selga leida ja ilusad pole nad ühegi hilbuga, aga normaalne inimene saab aru küll, et üks asi on kleidiga pilt tänaval või tööl, ja teine asi aluspesus teleekraanil.
Aga noh, mis teiega vaielda. Tarkus ajab üle ääre, ei jõua võistelda nagunii.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eelnevatest saadetest on jäänud mulje, et kõikidel tehakse rinnaop. Huvi pärast kohe ootaks, et mõni jääks ka oma väiksemate loomulike rindadega. Ja rasvaimu on tehtud ka üsna kõhnadele millegipärast. Kõiksugu süstidest rääkimata.

Ei usu mina, et nad niisama kellelegi neid rindu panevad. Küllap osaleja ise soovib ka.
Selle nina kohta on nii, et enamik inimesi kujutab ette, et teistel on tavalised ninad. Aga osaleja ise võib arvata, et tal on väga kõrver ja kongus nina ning soovib seda muuta. See on kõik peas kinni. Inimene näeb oma vigu palju paremini, kui teiste omi. Saatesse ju lähebki end ilusaks tegema.
Eilses saates ju osaleja soovis ise neid pikki juukseid, ütles, et selliseid nagu tal kunagi olid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult on paksudel raske midagi selga leida ja ilusad pole nad ühegi hilbuga, aga normaalne inimene saab aru küll, et üks asi on kleidiga pilt tänaval või tööl, ja teine asi aluspesus teleekraanil.

Sellisel ülekaalulisel on valik, kas läheb saatesse ja saab kõik tasuta ning ilusaks. Selle hinnaks on see, et pannakse pilt üles ja saates tema keha näha.
Või teine võimalus on võtta ise kaalust alla ja maksta 100 000 eurot nende operatsioonide eest.
Sellisel juhul ei pea näitama keha.
Või võib elada elu lõpuni sellise lotendava nahaga, nagu seal saates näha oli. Nagu kosmosemutt põhimõtteliselt. Kusjuures see nahk hakkab ju hauduma ja selle hooldamiseks läheb veel kõvasti raha. Need nahahooldusvahendid ei ole haigekassa raha eest hüvitatavad. Ikka oma kuludega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võtsin 20 kg alla 9 aastat tagasi.(87 vs 67) Selle ajaga olen veel 5 kg kaotanud (62). ON küll võimalik paksukesest normaalseks saada ja jääda!
Aga. Tõsi, mu kõhunahk pole sile ja kena. On kottis ja kortsus, mitte väga palju ega häirivalt, aga nahka on selgelt üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas polnud see nii, et sellel naisel oli mingi ninakiiks – kinnisidee, et kui nina muudetakse, siis on tema elu kohe ilus. Minu arust nägi see välja lausa kui psüühikahäire, aga ikkagi tehti nagu inimene tahtis.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei usu mina, et nad niisama kellelegi neid rindu panevad. Küllap osaleja ise soovib ka.

Selle nina kohta on nii, et enamik inimesi kujutab ette, et teistel on tavalised ninad. Aga osaleja ise võib arvata, et tal on väga kõrver ja kongus nina ning soovib seda muuta. See on kõik peas kinni. Inimene näeb oma vigu palju paremini, kui teiste omi. Saatesse ju lähebki end ilusaks tegema.

Eilses saates ju osaleja soovis ise neid pikki juukseid, ütles, et selliseid nagu tal kunagi olid.

Tookord see tuttav loobus kogu üritusest, sest ta polnud nõus, et nina lõigatakse. Ja päris keeruline oli see loobumine ka, osa asju oli juba tehtud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tookord see tuttav loobus kogu üritusest, sest ta polnud nõus, et nina lõigatakse. Ja päris keeruline oli see loobumine ka, osa asju oli juba tehtud.

Küllap tal oli siis saatetegijate arvates korrigeerimist vajav nina. Huvitav küll, et mõned operatsioonid sobisid ja teised mitte.
Miks ta seda nina lõikust siis kartis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma mäletan, et kord oli seal saates üks taluperenaine, kellel korrigeeriti nii kortse kui ka opereeriti normaalseks lühinägelikud silmad ja pandi hambaproteeside asemel implantaadid.

Tema ütles pärast intrevjuus, et on küll õnnelik pärast saates osalemist – kui ka kortsud tulevad tagasi, mis siis, sest silmade ja hammastega toimunud positiivne muutus jääb talle ju pikaks ajaks.

Minu meelest realistlik suhtumine.

Aga huvitakski, et kui kauaks jääb silmaopi tulemus kestma? Miks ikkagi nii paljud inimesed seda oppi ei tee ja eelistavad prille/läätsi?

Raha pärast ka ei tehta. Ma paar aastat tagasi tegin. Nägemine muutunud pole, prillideta on super elu, aga peale oppi läksid silmad nii kuivaks, et enamus ajast on olemine väljakannatamatu. Teist korda pandi korgid ja isegi nendega on häiriv kuivus silmades. Tilkasid ostnud sadade eurode eest, kasu mitte midagi.

Muide nende saadetega on nii, et produtsendid jms ise ütlevad, mida and sinuga teevad ja sina pead nõus olema. Üks tuttav loobus sellepärast, et tal taheti lõigata asja, mis lõikamist ei vajanud.

Kui paar aastat möödas opist, siis ehk on veel lootust, et taastub? Minul läks oma 3-4 aastat, et silmade niiskus tagasi tuleks. Muidu kasutasin ka 20x päevas silmatilku, aga ühel hetkel kuidagi olukord normaliseerus. Ei kahetse hetkegi seda operatsiooni 🙂

Mis op sul oli ja kus?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult on paksudel raske midagi selga leida ja ilusad pole nad ühegi hilbuga, aga normaalne inimene saab aru küll, et üks asi on kleidiga pilt tänaval või tööl, ja teine asi aluspesus teleekraanil.

Sellisel ülekaalulisel on valik, kas läheb saatesse ja saab kõik tasuta ning ilusaks. Selle hinnaks on see, et pannakse pilt üles ja saates tema keha näha.

Või teine võimalus on võtta ise kaalust alla ja maksta 100 000 eurot nende operatsioonide eest.

Sellisel juhul ei pea näitama keha.

Või võib elada elu lõpuni sellise lotendava nahaga, nagu seal saates näha oli. Nagu kosmosemutt põhimõtteliselt. Kusjuures see nahk hakkab ju hauduma ja selle hooldamiseks läheb veel kõvasti raha. Need nahahooldusvahendid ei ole haigekassa raha eest hüvitatavad. Ikka oma kuludega.

Nii see on. Midagi muud polegi ma ju väitnud. Ütlesin ainult omaenda valiku välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on kõikidele söödikutele õppefilm.

Hea loogika. Söödikud ongi oma keha juba suureks söönud. Mis sellest tagantjärele tarkusest veel õppida? Et pole mõtet kaalu maha saamise nimel pingutada, sest saad rippuva naha?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Miks ikkagi nii paljud inimesed seda oppi ei tee ja eelistavad prille/läätsi?

Oppi kardavad. Ja eks igal opil on alati ju ka mingi väike ebaõnnestumise võimalus.

Just. See, et midagi läheb nihu ühel näiteks 10000st, ei lohuta ju eriti, kui ise oled see üks. Mina näiteks olen olnud see üks ja tänan jumalat, et olen elus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Huvitav, kuidas see leping välja näeb, kui osad asjad tehtud ja siis minnakse nina kallale, mida alguses ei ole mainitudki? Kas põhimõtteliselt annad oma keha nende äranägemise järgi lõikumiseks. Normaalne oleks ikka kohe alguses punktipealt kokku leppida, mis täpselt korrigeerimisele läheb, muidu võib veel juhtuda, et nemad otsustavad su sentimeeter pikemat jalga lühemaks lõikuma või kõrvadele lopsakamat nibu tekitama hakata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei suuda aru saada, kuidas see eilne naine oma keha toidab, kui söögitoru lōpu juurest tehti üleminek otse soolde? Kus ta keha toitained vōtab vōi kuidas vitamiine omastab, kui maost midagi läbi ei lähe ja see toodab ainult soole jaoks hape, et siis sooles lagundada. Kaua see sool sellele maohappe Peale jooksule vastu peab?

Möödajuhtiva operatsiooni puhul tuleb eluaeg võtta suures koguses, vist kolmekordses füsioloogilises määras igasugu vitamiine ja vist ka mineraalaineid. Ehk siis peab olema raha, et neid osta. Küsimus on ühelt poolt selles, et väga vähe süües on toidus vähe kaloreid, aga ka kõike muud, teiselt poolt selles, et kui pole magu, siis ained, mis loomulikul moel maost imenduvad, seda teha ei saa. Maovähenduse puhul, kus jäetakse küll magu alles, aga lõigatakse sellest suurem osa ära, on ka vaja vitamiine juurde süüa, aga mitte päris nii palju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ülekaalu ja alkoholismi võrdlus on väga tabav. Alkohoolik on alkohoolik elu lõpuni ka siis, kui mitu aastakümmet pole tilkagi võtnud. Nii, kui võtma oeaks, siia alkoholismi langeb, sest alkohol põhjustab kehas püsivad muutused.

Ülekaaluga on sarnased lood. Kosudes rasvarakkude rasvagraanulid suurenevad ja rasvarakud jagunevad. Kui hakata dieeti pidama, siis rasvagraanulid hakkavad vähenema, aga rasvarakkude hulk jääb samaks. Kui nüüd jälle rikkalikumalt toituma hakata, siis kõik need rasvarakud üritavad taas enda graanulitesse rasva koguda. See omakorda vähendab veresuhkru taset, tekitades suurenenud näljatunnet. Sellepärast ongi peale range dieedi lõpetamist väga raske kaalu hoida.

Ja erinevalt suitsetajast, joodikust, narkomaanist, kes saavad oma sõltuvusainest 100% loobuda, toidusõltlane toidust päriselt loobuda ei saa, muidu läheb mullatoidule. Need, kellel toiduga sõltuvussuhet pole, ei saa sellest aru, kui keeruline on kaalus püsimine. Tundsin naist, kes võttis kaalujälgijates 20 kg alla, oli ise hulk aastaid grupijuht, aga kui kaalujälgijad oma äri Eestis kokku panid, siis mõne aja pärast oli 30 kilo raskem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja erinevalt suitsetajast, joodikust, narkomaanist, kes saavad oma sõltuvusainest 100% loobuda, toidusõltlane toidust päriselt loobuda ei saa, muidu läheb mullatoidule.

Toidusõltuvus on psühholoogiline sõltuvus, seda ei saa võrrelda nikotiini- või alkoholisõltuvusega, millel on ka füüsilised ärajätunähud.

“Kindlasti tuleks tegeleda probleemiga, mille puhul toidust ja toitumisest on saanud kinnisidee, mis on hakanud valitsema nii mõtteid kui käitumist.”
https://www.kliinik.ee/toitumine-ja-ulekaalulisus/id-42/noustamine?question=51497

“Toidud, millest tekib sõltuvus, on enamasti ebatervislikud – kartulikrõpsud, kommid, saiakesed jne.” https://tervis.postimees.ee/4273791/toidusoltuvus-raakimata-jaetud-motete-kurjajuur

Krõpsudest, kommidest ja saiakestest saab väga hästi 100% loobuda. Mina pole küll ülekaaluline ega sõltlane, aga olen nendest praktiliselt loobunud. Seega ei vasta tõele see jutt, et toidusõltlane läheb mullatoidule, kui loobub…Loobuda saab küll, aga ei taheta lihtsalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis op sul oli ja kus?[/quote]

Tehti KSA-s ja see mingi puutevaba protseduur oli ehk kõik tehti laseriga, aastal 2011.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaalust – olen võtnud alla 40 kg, toitumisega, ilma opita. Ja ma ütlen, et see tulebki kõik tagasi. Et seda hoida, on vaja meeletut tahet. Kes on ülekaalulisusele kalduv, sellele on kogu eluks see taak kaelas, et näha vaeva kaaluhoidmisega. Eriti vanemaks saades.
Ma olen suutnud kaalu hoida, aga tunnistan et kuradi raske on. Ma ei näljuta, söön normaalselt ja mitmekülgselt, kõik see jutt elustiili muutusest jne, aga see teadmine vasardab koguaeg kuklas. Sellest ei saa kunagi lahti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, kuidas see leping välja näeb, kui osad asjad tehtud ja siis minnakse nina kallale, mida alguses ei ole mainitudki? Kas põhimõtteliselt annad oma keha nende äranägemise järgi lõikumiseks. Normaalne oleks ikka kohe alguses punktipealt kokku leppida, mis täpselt korrigeerimisele läheb, muidu võib veel juhtuda, et nemad otsustavad su sentimeeter pikemat jalga lühemaks lõikuma või kõrvadele lopsakamat nibu tekitama hakata.

Ma saingi nii aru, et kirjutad alla lepingule, mis lubab saate produtsentidel otsustada, mida sinuga tehakse. Temal oli täiesti tavaline nina, mitte klassikaline ehk, aga oppi kindlasti ei vajanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Prillivaba varsti 10 aastat, enne oli -7. Eks iga operatsiooniga on tüsistuste riske ja arusaadav, et kõik lõikama ei jookse.
Op-ijärgsest silmakuivusest niipalju, et olin samuti mitu kuud mures, kas jäängi tilgutama – minul õnneks normaliseerus umbes poole aastaga. Algul oli ikka väga sage tilgutamine (hakkas nö “torkima”
Nüüd on väga harva silmatilku vaja tarvitada (kui on pikema arvutitöö perioodid)

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui sul pole raha, et edaspidi neid süste ise uuendamas käia, siis võib selline “imeline muutumine” hiljem hoopis kahju teha.

Alustad 35-selt ja elu lõpuni (ca 50 aastat) käid aga süstimas? Isegi kui raha on, mis sest näonahast nii järgi jääb? Kas üldse võib aastakümneid end nende süstidega mürgitada? Mürk ta ju siiski on, mis imbub verre.
Vananege parem loomulikult, see on ju normaalne. Ei pea paistma 20 aastat noorem ja selle nimel oma tervis ja lõppkokkuvõttes ka välimus tuksi keerata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma saingi nii aru, et kirjutad alla lepingule, mis lubab saate produtsentidel otsustada, mida sinuga tehakse. Temal oli täiesti tavaline nina, mitte klassikaline ehk, aga oppi kindlasti ei vajanud.

Sellisel juhul on need ju kellegi suva ja tuju järgi teise inimese solkimine, kui osaleja on ise oma ninaga rahul, aga keegi kusagil otsustab, et tema tahab nii. Nagu inimkatsed koonduslaagris. Mina ei usaldaks neid inimesi karvavõrdki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tundsin naist, kes võttis kaalujälgijates 20 kg alla, oli ise hulk aastaid grupijuht, aga kui kaalujälgijad oma äri Eestis kokku panid, siis mõne aja pärast oli 30 kilo raskem.

Sellisel juhul on asi puhtalt inimeses endas kinni. Seda, kuidas toituda ja mida valida pidi ta ju teadma. Ükski programm ei pane inimest pingutama, koguseid jälgima ning tervislikke valikuid tegema. Ikka inimene ise peab endaga tööd tegema ka siis, kui väline tugigrupp ära kaob. Mingil põhjusel aga ei pidanud ta õpitud põhimõtetest enam kinni ning andis alla. Kas oli tegemist siis isiklikus elus toimunud raskete muutustega või mingid muud põhjused, mis viisid ta uuesti toidust lohutust otsima.

Väga lihtne on alla anda, uuesti hakata suurtes kogustes sööma ja kaalu koguda. Kaotatud kaalu säilitamine on ainult siis keeruline, kui pöördud vanade halbade harjumuste juurde tagasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Toidusõltuvus on psühholoogiline sõltuvus, seda ei saa võrrelda nikotiini- või alkoholisõltuvusega, millel on ka füüsilised ärajätunähud.

Krõpsudest, kommidest ja saiakestest saab väga hästi 100% loobuda. Mina pole küll ülekaaluline ega sõltlane, aga olen nendest praktiliselt loobunud. Seega ei vasta tõele see jutt, et toidusõltlane läheb mullatoidule, kui loobub…Loobuda saab küll, aga ei taheta lihtsalt.

Nikotiinist ja alkoholist loobumisel läbid raske võõrutusnähtude perioodi ning siis läheb asi paremaks. Psühholoogiline “nälg” aga jääb, sellega pead kogu ülejäänud elu tegelema ning end suitsudest ja alkoholist eemale hoidma. Toidusõltuvusega on pidev psühholoogiline “nälg”. Sa võid 100% neist krõpsudest, kommides ja saiakestest loobuda, kuid nälg toidu järele, mida oled sunnitud päevas mitu korda sööma, jääb alatiseks.

Toidust ei saa loobuda. Selle tõttu läheksid mullatoidule, mitte rämpstoidust loobumise tõttu. Toidusõltlasel ei ole nii, et loobud krõpsudest, kommidest ja saiakestest ja kõik on edaspidi lill ja sõltuvus kaob. Absoluutselt iga toitu saab tohututes kogustes süüa, see ei pea olema rämpstoit. Kuivad makaronid (kiirmakaronid on eriti hea kraam), jahu, maitseainesegu, palun väga.

Muud asjad lihtsalt maitsevad palju paremini, kuid kui neid käepärast ei ole, siis käib ka selline kraam. See ongi see psühholoogiline sõltuvus ning kuna toidust 100 % loobuda ei saa nagu nikotiinist ja alkoholist, siis tõesti ei ole need sõltuvused üks ühele võrreldavad.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 134 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Imelise muutumise saates osalejad aastate pärast