Esileht Ajaviite- ja muud jutud Imelise muutumise saates osalejad aastate pärast

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 134 )

Teema: Imelise muutumise saates osalejad aastate pärast

Postitas:
Kägu

Kaalust – olen võtnud alla 40 kg, toitumisega, ilma opita. Ja ma ütlen, et see tulebki kõik tagasi. Et seda hoida, on vaja meeletut tahet. Kes on ülekaalulisusele kalduv, sellele on kogu eluks see taak kaelas, et näha vaeva kaaluhoidmisega. Eriti vanemaks saades.

Ma olen suutnud kaalu hoida, aga tunnistan et kuradi raske on. Ma ei näljuta, söön normaalselt ja mitmekülgselt, kõik see jutt elustiili muutusest jne, aga see teadmine vasardab koguaeg kuklas. Sellest ei saa kunagi lahti.

See on tõesti nii, et ei saagi kunagi neist mõtetest lahti. Ka keha töötab tegelikult vastu, sest keha on laisk ning soovib võimalikult mugavalt läbi ajada. Rasvarakkude eesmärgiks ongi alati täis olla ning sellega keha energianälga toita.

See ongi sõltuvuse märk, millega käib kaasas pidev mõttetöö, enese joonel hoidmine, lõdvaks ei saa end toidu suhtes pikemaks perioodiks enam kunagi lasta. Kui seda teadvustada, siis on mõnevõrra kergem hakkama saada, sest elus peabki pidevalt valikuid tegema. Minu valik on tervislik toitumine ja tervislik kehakaal, sest niimoodi tunnen end märksa paremini kui ülekaalulisena ning see pingutus on seda väärt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Toidusõltlasel ei ole nii, et loobud krõpsudest, kommidest ja saiakestest ja kõik on edaspidi lill ja sõltuvus kaob. Absoluutselt iga toitu saab tohututes kogustes süüa, see ei pea olema rämpstoit. Kuivad makaronid (kiirmakaronid on eriti hea kraam), jahu, maitseainesegu, palun väga.

Artiklis oli kirjas, et rasvane ja süsivesikurohke tekitab sõltuvust. Seega kui loobuda sellisest rämpsust 100%, siis ongi sõltuvusest vaba. Salatilehtedest ja porgandist ei söö keegi end paksuks. Kiirmakaronid ongi rämps. Seal maitseaines on E-ained, mis selle koosluse söödavaks teevad. Lõpetage see sõltuvuse nutulaul ära. Kui väidate, et haiguslik seisund, siis pöörduge arsti poole. Ise end diagnoosida ei ole mõtet.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga huvitakski, et kui kauaks jääb silmaopi tulemus kestma? Miks ikkagi nii paljud inimesed seda oppi ei tee ja eelistavad prille/läätsi?

Mina olen eluaeg prillikandjaid kadestanud. Minu meelest on kenad prillid tõeline ehe. Nendega saab nägu muuta ilmekamaks, varjata mingeid puudusi, pisivigadelt tähelepanu kõrvale juhtida. Ütleme, et nagu kaunid kõrvrõngadki, aga veel mõjusamad. Tõeline ehe.

Nüüd on mul endal prillid, küll ainult lugemisprillid, aga kuna ma töötan silmadega, siis kannan neid peaaegu terve päeva, va tänaval kõndides. Äge. Kui mul oleks rohkem raha, oleks mul 10 paari prille, et vastavalt kohale, sündmusele, meeleolule, kasvõi jumele ja juustetoonile vastavad raamid valida.

Päikeseprillid sama suurt efekti ei oma, sest nad “söövad” inimese silmad ära ja see ilusa inimese silmade sära pole siis paista.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teate, ma olen peaaegu terve elu normaalkaalus olnud, pigem isegi selle alumisel piiril. Aga ma mõistan ka neid, kel nii pole – üks neist on mu enda tütar. Totaalne toidusõltlane ja tõesti saab end ka tervislikult paksuks süüa. Paksuke on ta sünnist saadik ning pole kunagi kõhn olnud. Ja ei, ma ei toitnud teda või ning suhkruga, tegin tavalisi kodumaise aedviljaga püreesid tilgakese oliiviõliga, hiljem ka liha lisades. Aga ta lihtsalt ei lõpetanud enne jauramist, kui oli söönud mehise portsu ja alla aastasele lapsele on vist võimatu selgeks teha, et hoiame nüüd ikka saledat joont.

Sõltumuse olemust mõistan kah suurepäraselt, ma olen nikotiinisõltlane – totaalne ja andunud, seda mõista saab lõplikult ainult teine (endine) sõltlane.

Aga teemasse – ma ise ei tunne kedagi, kes oleks saates osalenud ega ka kedagi, kes ilusüste teeks. Küll tean kahte maovähendajat. Üks neist võttis alla vast pool kehakaalust, sai pärast isegi lapse (muidu olid rasestumisega probleemid) ja on siiani sale (3 aastat vast). Teine vanem naine võttis kõvasti alla, aga jätkas endist toitumist ja on samas kaalus tagasi, kui mitte rohkem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei pea paistma 20 aastat noorem

Oi, peab ikka. See on lausa kohustuslik, sest muidu ei saa head seksi, ja kui sa ei saa head seksi, siis võid põhimõtteliselt ennast põlema panna.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu arvates võiks ülekaalulistele selle saate raames ka korraliku toitumisnõustamise tagada. Pärast maovähenduslõikust langeb kaal alguses meeletu kiirusega ka siis kui sööd ainult saia, aga kui jäädki saia sööma, hakkab hiljem kaal jälle tõusma.

Merike sai väga ilusa tulemuse, aga toitumise osas ei olnud mingit muutust näha. Saade algas maiustuste söömisega ja lõpus kui enamiku kaalust juba kaotanud oli, sõi sõbrannaga stritsleid. Toitumise muutmine ei ole lihtne, ülekaalu poleks ju nii palju kogunenud kui inimene toitumisest palju teaks ja seda ka järgiks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Imelisel muutumisel võiks olla jätkusari “Minu imeline muutumine – 3 aastat hiljem”.

Ma arvan, et see oleks menukas. Võikski lasta osalistel ausalt rääkida, mis nende elus on muutunud, mis üllatas (nt et sama elustiiliga jätkates tuleb kaotatud kaal ikkagi tagasi) jne. Mõned oleksid edulood, aga selles mõttes huvitavamad, et igal naisel poleks enam kunstjuukseid ja poolde selga ulatuvaid lokke ega teatraalset meiki. Mõned teised ei oleks edulood, eks nina ja hambad jäävad ikka ilusaks, aga näiteks kaalu osas saaks arutleda, et mis juhtus ja miks juhtus. Miks mitte jätkusaate korras toitumisnõustamist pakkuda.

Ja väga huvitav oleks jälgida kui monteeritaks kolme erineva aja klipid kokku – enne saatesse tulekut, lõpptulemus saatest ja tegelik lõpptulemus aastaid hiljem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Imelisel muutumisel võiks olla jätkusari “Minu imeline muutumine – 3 aastat hiljem”.

Ma arvan, et see oleks menukas. Võikski lasta osalistel ausalt rääkida, mis nende elus on muutunud, mis üllatas (nt et sama elustiiliga jätkates tuleb kaotatud kaal ikkagi tagasi) jne. Mõned oleksid edulood, aga selles mõttes huvitavamad, et igal naisel poleks enam kunstjuukseid ja poolde selga ulatuvaid lokke ega teatraalset meiki. Mõned teised ei oleks edulood, eks nina ja hambad jäävad ikka ilusaks, aga näiteks kaalu osas saaks arutleda, et mis juhtus ja miks juhtus. Miks mitte jätkusaate korras toitumisnõustamist pakkuda.

Ja väga huvitav oleks jälgida kui monteeritaks kolme erineva aja klipid kokku – enne saatesse tulekut, lõpptulemus saatest ja tegelik lõpptulemus aastaid hiljem.

See oleks meile huvitav, aga seda saadet ei tule iialgi. Millal me hakkame aru saama, et saateid ei tehta selleks, et meil oleks huvitav ja kasulik, vaid selleks, et nendega raha teenida. Kui teha saateid, kus kogu ilu on kaduma läinud, on lõpp peal ju sellel esimesel saatel. Keegi ei lähe enam sinna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma mäletan, et kord oli seal saates üks taluperenaine, kellel korrigeeriti nii kortse kui ka opereeriti normaalseks lühinägelikud silmad ja pandi hambaproteeside asemel implantaadid.

Tema ütles pärast intrevjuus, et on küll õnnelik pärast saates osalemist – kui ka kortsud tulevad tagasi, mis siis, sest silmade ja hammastega toimunud positiivne muutus jääb talle ju pikaks ajaks.

Minu meelest realistlik suhtumine.

Aga huvitakski, et kui kauaks jääb silmaopi tulemus kestma? Miks ikkagi nii paljud inimesed seda oppi ei tee ja eelistavad prille/läätsi?

Sest sellel võib olla ebameeldivaid kõrvaltoimeid (kuiv silm, topeltnägemine jms)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Millal me hakkame aru saama, et saateid ei tehta selleks, et meil oleks huvitav ja kasulik, vaid selleks, et nendega raha teenida.

Tegemist on reklaamsaatega. Sama, et kingitakse ilus maja, aga ropp inimene retsib ikka ära. Ega siis kinkija selles süüdi ole, et kingitust ei hoita. Samamoodi ei ole ka kirurg süüdi, kui süüakse end uuesti jämedaks, juuakse nägu loppi või kukutakse nina löömingu käigus viltu. Mis on selle hilisema saate mõte?
Loogiline, et kui pakutakse tasuta operatsioone, siis need antakse ainult teatud tingimustel. Kas siis saadakse nõusolek teha kõik operatsioonid või valitakse lihtsalt keegi teine.
Ei ole ju reklaami mõttes väga kasulik, kui teha ainult üks operatsioon ning tulemuseks on rippuva nahaga inimene. Siis vaatavad ülekaalulised, kes muidu operatsiooni telliks, et nii kole tulemus, parem olla juba paks edasi. Saate mõte ju näidata suurepäraseid tulemusi.
Kui on näiteks koleda ninaga osaline ning jäetakse operatsioon tegemata, siis vaatajad mõtlevad, et tehti nii palju operatsioone, aga kole nina ikka ees, oleks selle koleda nina ära korrigeerinud, siis poleks teisi operasioone vajagi olnud. Seda ei saa ju lasta juhtuda. Seetõttu ikka arstid ise otsustavad, mida on vaja korrigeerida. Mitte nii, et osaline näitab ette, et D-korv, rasvaimu ja juuksepikendused ;). Kõik ju loogiline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pean tunnistama, et pole muid saateid kunagi vaadanud, nüüd viimast vaatasin ja see tulemus oli ikka tõesti imetlusväärne. Samas tundus kõik olevat üsna mõistlik (püsivad hambasillad ja rinnavähendus, mitte et topime portselanid näkku, ikka raviti ju). Pealegi oli see naine isegi paksuna kena näoga ja olgem ausad, nii suure ülekaaluga lihtsalt dieeti pidades ikka enam iseoma tarkusest toime ei tule. Ja tema motivatsioon ja arusaamine, et talle tõepoolest anti teine võimalus elada, see paistis ka silma ja usun, et tema küll ennast enam nii käest ära ei lase (juuksepikendused jms on pudi, aga hambad ja keha)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oi, peab ikka. See on lausa kohustuslik, sest muidu ei saa head seksi, ja kui sa ei saa head seksi, siis võid põhimõtteliselt ennast põlema panna.

Väga vale. Kui just kompleksides ei vaevle ja samasuguste kompleksides tüüpidega ei suhtle, saab head seksi ka täitsa 40+ välja nähes…koos mõne kortsukese ja veits lotendava nahaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga vale. Kui just kompleksides ei vaevle ja samasuguste kompleksides tüüpidega ei suhtle, saab head seksi ka täitsa 40+ välja nähes…koos mõne kortsukese ja veits lotendava nahaga.

Teil on ikka see “mõni kortsuke” ja “veits lotendav”. Aga kui on palju kortse ja väga lotendav? Kuidas siis head seksi saab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No vot, ka pärast operatsioone jäävad need mõned kortsukesed ja kerge lotendus. Ega operatsioonidega mingiks ideaalnaiseks ju ei saagi, armid jäävad jne. Seal viimasel pildil on ju sukkpüksid jalas, korrigeeriv pesu, sest tselluliit, armid, mõningane lodevus ju jäävad. Sellisena on ok ja pole hullu, aga kui päris käest ära oled, ei taheta sind tööle ega voodisse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen eluaeg prillikandjaid kadestanud.

Saan aru, et sul on mingi suur kompleks oma näo “puuduste ja pisivigadega”, et midagi nii rumalat kirja panna.
Sa oled kade olnud inimeste peale, kes ei saa nt öösel vajadusel normaalselt vetsu või beebit lohutama minna ilma, et peaks hakkama enne prillide järgi kobama? Kade inimesele, kes saunas/basseinis on abitu, kui eelnevalt pole täpselt selgeks teinud, kus mis asub? Sellest, et armastatud inimest mõnekümne cm kauguselt ilma abivahendita selgelt ei näe?
Et elu peab seisma panema, kui prillidega peaks midagi juhtuma? Et sportides on koguaeg vaja arvestada ühe lisatingimusega ja osasid alasid ei saagi teha? Et teatud ametid/erialad on välistatud lihtsalt nägemise pärast?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks omakandi naine ka osales kunagi seal saates…tuuniti viimasepeal üles, näkku hulgaliselt täitesüste (nägi lõputseremoonial näost nagu täiskuu välja) ja ikka kogu pakett. Muidu suurim mure, mille pärast saatesse pöördus, oli kaalulangetuse tagajärjel tekkinud rippuv nahk.

Aasta või pooleteise pärast juhtusin teda poes nägema, see nägu oli kohutav, konkreetselt loppi vajunud ja vana, näonahk rippuv. Tegu 35 aastase naisega, kes muidu enne saadet ei olnud näo poolest sugugi mitte inetu. Et jah, kui sul pole raha, et edaspidi neid süste ise uuendamas käia, siis võib selline “imeline muutumine” hiljem hoopis kahju teha.

Tema probleem polnud mitte saade ja süstid, vaid ikkagi kaalulangus, mis näonaha loppi ajas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olen ise mõelnud ka ilusüste proovida, aga kardan seda, et äkki lihased muutuvad kuidagi “laisaks”. See, et olukord poole aasta möödudes samaks tagasi läheb, ei hirmuta, aga just see paneb mõtlema, et äkki teeb hoopis hullemaks ja pärast hakkab nägu hoopis rutem vananema.

Tegelikult ei hakka, täide või botox lükkab vananemist ikkagi edasi ja kui esimene kord on mõju suhteliselt lühike (6 kuud), siis järgmistel kordadel juba palju pikem. Vabalt võib kesta teine süst 2 aastat. See ikkagi aeglustab vananemisprotsessi oluliselt. Laisaks ei muutu sul seal midagi. Botox halvab lihaste töö ja seda ei tehta kohtadesse, mis peavad vormi hoidma (põsed, lõuajoon).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tema probleem polnud mitte saade ja süstid, vaid ikkagi kaalulangus, mis näonaha loppi ajas.

Just, tundub, et peale sellist kaalulangust on vajalik ka näo ringlõikus. Nägi ju ka nüüdne osaleja väga kortsuline välja. Nahka oli selgelt üle ka näos.
See kõik tulebki kaasa koos ülekaaluliseks söömisega. Õppefilm ülekaalulistele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu vaieldamatu lemmik on tema:

http://www.google.ee/search?q=imeline+muutumine+jane&client=opera&hs=obj&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjDiePk0ejfAhWHJSwKHTU3CS8Q_AUIDigB&biw=1326&bih=627#imgrc=sJ5NE4fkeCMDSM:

Kas keegi teab, kuidas tal täna läheb?

Please wait...
Postitas:
Kägu

http://www.google.ee/search?q=imeline+muutumine+jane&client=opera&hs=obj&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjDiePk0ejfAhWHJSwKHTU3CS8Q_AUIDigB&biw=1326&bih=627#imgrc=sJ5NE4fkeCMDSM:

Vaat tema on just üks neist, kelle puhul ma ei mõista vajadust rea riskantsete oppide järele. Näost on ta ka enne-piltidel väga kena ja ülekaalu on tal nii vähe, et sellest saaks vabalt toitumise ja trenni abil lahti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaat tema on just üks neist, kelle puhul ma ei mõista vajadust rea riskantsete oppide järele. Näost on ta ka enne-piltidel väga kena ja ülekaalu on tal nii vähe, et sellest saaks vabalt toitumise ja trenni abil lahti.

Täiesti võimalik! Ma ise ka võitlen liigsöömise ja närbumise vastu. Aga temaga sündis tõesti ime. See naine on lihtsalt üliilus.

Üks vanem naine, kelle nime ei mäleta, sai ka üliilus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ta sinna saatesse kandideeris, siis ju ei uskunud sellesse, et suudaks alla võtta. Silma järgi on seal umbes 30 kg ülekaalu. Nägu tal ju ei opereeritud. Tehti ainult süste. Kunstrindade panek ning rasvaimu on ju suhteliselt kerged operatsioonid. Millised need riskantsed opereratsioonid seal on? Maopael?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Artiklis oli kirjas, et rasvane ja süsivesikurohke tekitab sõltuvust. Seega kui loobuda sellisest rämpsust 100%, siis ongi sõltuvusest vaba. Salatilehtedest ja porgandist ei söö keegi end paksuks. Kiirmakaronid ongi rämps. Seal maitseaines on E-ained, mis selle koosluse söödavaks teevad. Lõpetage see sõltuvuse nutulaul ära. Kui väidate, et haiguslik seisund, siis pöörduge arsti poole. Ise end diagnoosida ei ole mõtet.

Sõltuvus ongi haiguslik seisund, kas keegi on vastupidist väitnud?

Igas täisväärtuslikus toidukorras on rasvad, valgud ja süsivesikud. Need ei ole rämps vaid normaalsed makrotoitained, millest 100% loobuda ei saa.

Salatilehtedest ja porgandist paksuks sa ehk ei söö, kuid sõltlase moodi neid süüa võid täiesti vabalt – sõltlane ei piirdu ühe-kahe lehekese või porknaga vaid lahmib kilo korraga sisse. Ülekaal on sellise toidusõltuvuse tagajärg, sest tavaliselt ei piirduta salatilehtede ja porgandiga. Aga need võivad olla päästikuks, mis viivad teiste toitudeni.

Kiirmakarone saab süüa kuivalt ilma mingi E-aineid täis maitseaineta. Toidusõltlased teavad, millest räägin, kuid sinul pole sellest kahjuks aimugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See kõik tulebki kaasa koos ülekaaluliseks söömisega. Õppefilm ülekaalulistele.

Taaskord fantastiline loogika. Mis asja nad sellest filmist peaks õppima, kui nad juba on ülekaalulised? Et kui kaalust alla võtad, saad loppis näo?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma alati mõtlen, miks need inimesed, kes kaalu alla on saanud, siis põmaki jälle 30kg otsa saavad. Miks nad iga päev ei kaalu? Kui 2-3 kg juba püsivalt üle, siis seda on ju lihtsam maha saada kui 10-20 kilo.
Ma ei ole ülekaaluline, aga tunnistan, et kaaluga sõdimine on igapäevane. Mul on enda arvates ainult mõned kilod üle (164cm ja kaalun 60-62kg, olen 50-aastane), aga ikkagi on hoopis teine tunne, kui kaal alla 60 õnnestub saada (kasvõi 59,5kg)
Selleks, et mitte kaaluga “hulluks” minna, ma kaalun ennast iga päev. Nii saan kohe jaole, kui kaal juba paar kilo üle minu enda kehtestatud normi on läinud.
Kaaluge ennast ometi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma mäletan, et kord oli seal saates üks taluperenaine, kellel korrigeeriti nii kortse kui ka opereeriti normaalseks lühinägelikud silmad ja pandi hambaproteeside asemel implantaadid.

Tema ütles pärast intrevjuus, et on küll õnnelik pärast saates osalemist – kui ka kortsud tulevad tagasi, mis siis, sest silmade ja hammastega toimunud positiivne muutus jääb talle ju pikaks ajaks.

Minu meelest realistlik suhtumine.

Kardan kedagi silmade kallale lasta. Kui midagi nässu läheb, võin ju puhta pimedaks jääda. Eks see op ole kallis ka ja natuke aega on toibumisperiood, kus võib olla nägemine hägune ja probleemid hämaras jne, ma tahan aga näha kogu aeg. Veel on olnud kuulda koledaid jutte, kes pidi igavesti silmatilku kasutama, kellel jäi mingi kriipiv tunne silma ja kellel oligi jäädavalt nägemine häiritud- kahekordne. Jah, selliseid asju juhtub harva, aga kust ma peaks teadma, et just mul ei juhtu? Pluss siis veel see, et see efekt ei ole igavene, hakkab vaikselt jälle nägemine halvenema. Nii et jah, mina ei julge ja kasutan prille, sest silmad on nii olulised.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen aru saanud, et nüüd uue tehnoloogiaga (mis paar aastat kasutusel) seda kuivuse probleemi ei ole. Mulle selgitati päris arusaadavalt, miks…. aga ei mäleta.
Muidu mu sõbranna lõikas oma -4 silmad päris uue EV alguses ja näeb siiani 100%, ehk siis varsti 30 aastat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Merikese oppidest on väga palju aega juba möödas. Kinnitan, et ta pole juurde võtnud ja koledaks läinud.
Paar aastat tagasi oli ka üks maoopiga saade Maarikast. Tema on küll palju juurde võtnud. Aga noh… Kui sul on poes korv ikka saia ja kooke täis. Reisil olles ahnitsetakse friikaid ja valatakse rummi sisse, siis polegi midagi teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minagi ootan taevalikku märki, mis annaks jälle ja uuesti põhjust proovida alla võtta. Olen kaks korda suutnud 30 kilo alla võtta, aga 5 aasta pärast olen samasugune heinasaad jälle. Ma ei suuda enam motivatsiooni leida pingutamiseks, nagunii tuleb tagasi. Kõik, keda ümberringi tean, kes ka kehakaaluga hädas – ikka tuleb tagasi. Hoidsin just pöidlaid pihus, üks töökaaslane suutis suveks kenaks ja saledaks saada … lahkus meilt töölt sügisel, nüüd nägin teda … kosunud jälle. Oh. Üsna lootusetu.

Asi on tegelikult väga lihtne, tuleb aru saada, et siin on 3 erinevat toitumisviisi:

Esimene toitumisviis – praegused harjumused, mis hoiavad inimese kaalu ühel tasemel (ülekaalus).

Teine toitumisviis on dieedile minek, süüakse teatud kogustes teatud toite, järgitakse toitumiskava vms et kaalus alla võtta.

Kolmas toitumisviis tuleb siis, kui soovitud kaal on käes ja nüüd tuleb seda hoida.

Need, kes alla võtavad ja uuesti paksuks lähevad pendeldavadki nende esimese kahe etapi vahet. Ideaalkaalu hoidmine on püsiv toitumisharjumuste muutmine. See ei tähenda, et nüüd ei või mitte ühtegi maitsvat ja rammusat asja elu lõpuni süüa. Võib küll, kuid mõistlikus koguses ja vahel harva. Kuid söömisharjumustel tuleb silma peal hoida.

Mina ei usu ühte ja ainsasse imedieeti, mis igale inimesele sobib. Kehakaalu mõjutavad sada asja, erinev kehaline aktiivsus, seedimine, hormoonid, tervisehädad, vanus jne jne. Igaüks peab lihtsalt sobivad kogused ja toiduained leidma, mis neid ideaalkaalus hoiavad.

Asi pole ju mitte ainult arusaamises (kaugeltki kõik paksukesed pole lollid!), vaid väga suuresti selles, kas ja kui palju tahtejõudu inimesel pikaajaliselt jagub. On väga palju asju, millest ma mõistusega saan aru, et ma peaksin neid tegema, aga mida ma ometi ei suuda teha kas üleüldse või siis suudan ainult lühema ajaperioodi jooksul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks ikkagi nii paljud inimesed seda oppi ei tee ja eelistavad prille/läätsi?

Sest igaühele op ei sobi või ei saa nägemist sel määral korrigeerida, et üldse prille kandma ei peaks. Ei ole ju kõikidel prillikandjatel viga ainult “lihtsalt” miinuses, vaid on teisigi tahke ja kõike ei korrigeeri.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 134 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Imelise muutumise saates osalejad aastate pärast