Esileht Imetamine imemisvõte

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: imemisvõte

Postitas:
Kägu

Tere,
Imemisvõte väliselt õige, suu lahti, lõug puudutab rinda, alahuul väljapoole aga nibu ikka lapikuks imetud ühelt poolt. Help?

0
0
Please wait...

Postitas:
tudeng9

Tere, Teie kirjelduse järgi on õige imetamisvõte, kuid kuidas teile tundub- kas laps saab kõhu täis, kas kuulete kuidas laps neelab? Kas beebi ülahuul on korralikult nibu vastas? Võibolla on see seotud ka teie imetamis asendiga? Vaadake, kuidas haarab teie laps rinna nibu, katsetage ka ise erinevaid asendeid imetamise ajal. Oluline on, et teie nibud ei saaks kahjustada(lõhed ja valulikkus), nii et see raskendaks teie jaoks imetamist.

0
0
Please wait...

Postitas:
Tudeng_

Tere! Kui teie lapse kaaluiive on korras, siis põhjust muretsemiseks ei ole. Normaalne kaalukasv tähendab seda, et teie laps saab vajaliku piimakoguse kätte. Beebi imeb rinda, mitte rinnanibu. Laps peab rinda haarama, suu laialt avatud. Ta haarab suhu nibu ning nibuvälja, millest nibu moodustab ainult 1/3. Imemise ajal laps venitab rinda. Rinnakoe venitatavus omab suuremat tähtsust kui rinnanibu kuju. Kontrollige igaks juhuks veel üks kord oma lapse imemisvõtet. Laps on õigesti rinnal kui:

-suu on laialt avatud
-alumine huul on väljapoole pööratud
-suus on lisaks nibule suur suutäis nibuvälja
-nina ja lõug on surutud vastu rinda
-põsed on ümarad ja punnis
-ei kostu lutsutamist ega luristamist
-on kuulda, kuidas laps neelatab

0
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Imetamine imemisvõte

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.