Esileht Imetamine Imetamine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Imetamine

Postitas:

Mul on mure nimelt, pisike sööb mul rinnast 10-15 minutit ja siis kõik enam rinnda suhu ei võtta. Krooksutame ja siis jääb magama.
Rinnast tuleb mudugi piima nii et lausa tilgub, puudust ei ole.
Mure kas laps ikka saab sellise ajaga kõhu täis. Kas kellelgi veel selline mure ja kaua teil beebi sööb? Beebi mudu 4 nädalane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu beebi sõi ainult 5-10 minutit. Ma ise ka ei uskunud, aga arst ütles et see ongi normaalne. Kartsin, et piima jääb väheks kui ta ainult nii vähe imeb, aga ei laps täna 10kuune ja imetan ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik ju suurepärane? Laps ei keeldu toidust, kui tema kõht täis pole. Ju ta siis saab kõhu täis. Imemise aeg on individuaalne.

Seda ka, et vastsündinud on tihti 30-40min, isegi tunni või kauem rinnal. Aga vanemaks saades laps jaksab kiiremini imeda ja võibki 5min kõhu täis saada. See, et söömise aeg lüheneb, on täiesti normaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel kuul sõi mul ka laps kokku u tund aega, 30 min üks rind ja 30 min teine rind. Kuskil teisel kuul tuli järsku muutus ja söömiseks kulus ainult 10 minutit. Kolmekuusena sai aga päeval juba 4-5 minutiga söönuks, öösel sööb aeglasemalt, kulub 10 min.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Imetamine Imetamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.