Esileht Beebi ja mitmikud Imetamine ja hapukapsabor¨:P

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Imetamine ja hapukapsabor¨:P

Postitas:

Kas imetamise ajal tohiks seda süüa..või on kapsas kindel gaaside tekitaja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel oli poolest kausist bor¨ist ikka väga kohutav öö. Kindlasti on ka neid kellele see kapsas midagi ei tee. Raske öelda, milline on Sinu laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei tohi seda süüa tekkitab gaase;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlad asjad on siin ilmas ainult surm ja maksud. nali naljaks, jah, kapsas on väga sage gaasivalude põhjustaja, aga päris 101% ikka ka mitte. kui julged ja pead vajalikuk oma lapsel katsetada, siis katseta. aga lapse säästmiseks siiski mitte õhtul, sest KUI ikka tulevad gaasid, siis on teil küigil neid öösel ikka väga raske taluda. kui proovid midagi uut ja kahtlast päeva esimesel poolel, jõuab laps sellest tekkida võivad vaevused reeglina päeva jooksul välja ja üle elada, siis on ta ka vähem väsinud muredega maadlemiseks.
mina ei sööks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsele tekitab juba tavaline kapsas nii palju gaase, et hapukapsast ei julge proovidagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 19:02; 19.01 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik oleneb lapsest ja sellest, kaua imetanud oled. Imetamise alguses hoidusin kapsast, õunast ja muudest sellistest kindlatest gaasitekitajatest. Kui lapsel gaasivaluperiood (2-kuuselt) läbi sai, hakkasin vähehaaval jälle kõike sööma. Praeguseks olen imetanud 7 kuud ja söön vabalt kõike – isegi hapukapsasuppi, lapsel gaase sellest pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tekitavad lapsel gaase ainult piimatooted. Seega, mina sööks suppi, aga hapukoort peale ei paneks. Suve lõpul olin ekstreemdieedil ja sain aru, et muu peale piima last ei mõjuta. Näiteks sõin katseks ube, kapsast, erinevaid salateid ja kruupe – ei midagi. Seevastu üks juustukuubik ja poole ööni karjumine oli kindlustatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alguses ei julgenud süüa ( 2-4k) Nüüd olen söönud ja pole midagi hullu olnud õnneks:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina sõin jõulude ajal küll hapukapsast (mitte palju, aga ikka parajalt) ja olen ka suppi söönud,aga ei märganud küll,et kuidagi oleks lapsele mõjunud (oli siis u 2-kuune). Isegi õuna olen nüüd söönud. Kindlad asjad,aga mis kohe gaase tekitavad on kohuke ja ¨okolaadd 🙁
Aga mul kõik kolm last selles suhtes lihtsad olnud,et oma toidulauda pole ma eriti piirama pidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see oleneb tõesti lapsest , kellele mõjub ja kellele mitte.Mina olen kõike piiranguteta söönud ,kõikide laste imetamise ajal ja gaasivalusid pole neil kunagi olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga kui piimatooteid mitte süüa, siis kust vajalikud ained kätte saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]pipi78 kirjutas:[/small]
[tsitaat]No aga kui piimatooteid mitte süüa, siis kust vajalikud ained kätte saada?[/tsitaat]

Mina hakkasin sööma Pregnacare imetavale emale mõeldud vitamiini, kuna ei saa piimatooteid tarbida, samuti palju teisi toitusid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 19:02; 19.01 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei tohi ka piima tarbida, sest lapse jaoks on piim allergeen. Arst käskis süüa seda enam liha, sest sealt saan siis oma valgud ikka kätte ja samuti võtta juurde kaltsiumi. Umbes kuu aja pärast võin katsetada keefiriga, sest hapedatud piimatooteid vahel allergikud taluvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Beebi ja mitmikud Imetamine ja hapukapsabor¨:P

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.