Esileht Imetamine Imetamine ja kaalutõus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Imetamine ja kaalutõus

Postitas:

Tere, kellel on veel olnud kaalutõus imetamise ajal. Tean, et enamustel võtab imetamine ilusti kaalust alla, kuid mul vastupidi. Enne rasedust kaalusin 75kg, sünnitama läksin 83, nädal peale sünnitust 80kg. Nüüd 3 kuud peale sünnitust ja 85 kg. Söön samamoodi mis alati, ei liialda millegagi, ainult, et joon rohkem. Iga päev käime 5-10km kärutiirul. Kõik oleks justkui endine ja miskit justkui valesti ei tee, kuid kaalu tuleb ja tuleb…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei ole siinkohal sugugi erandlik. Minul hakkab kaal langema alles imetamise lõppedes (ja libiido taastub, menstruatsioon naaseb jne). Õnnelikel vaid läheb imetamisega kaal alla, liivakellafiguuriga sõpsidel nt olen tähele pannud, läheb kergemalt. Ma ise olen suuretissiline õun.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 07:34; 22.05 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen enda tutvusringkonnas tähele pannud, et need, kes imetamise ajal kaalu kaotavad, unustavad ärevusest lihtsalt süüa (tegemist esimeste lastega ka).
Ise võitlen samuti kaalutõusuga. Midagi müstilist seal ei ole – söögiisu on meeletu. Praegu üritan mitte liiga paksuks süüa ja pärast võõrutamist ca aasta vanuses võtan kaalust alla. Kaks korda on õnnestunud, küllap õnnestub kolmas kord ka 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on olemas naised, kes imetamise ajal söövad nagu loomad, aga kaal kas seisab või langeb. Mina olen üks nendest. Imetamise ajal ma sõin ikka väga palju, pool torti korraga nahka pista polnud mingi probleem, mingi hetk hakkasin lausa teadlikult veelgi rohkem sööma, kui kaal juba 50 kg allapoole langes.

Sõbrannal mul aga täpselt vastupidi – tal kolm last, aga imetamise ajal pole kuidagi kaalu alla saanud, kuigi jälgis oma söömist üsna hoolega. Nii et kindlasti on sinusarnaseid veel, kahjuks ei oska nõu anda, et mis aidata võiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

asi on ju lihtne. Kui kaal tõuseb, tuleb paremini ja vöhem sööma hakata. Unusta koogid ja söö palju juurvilju. Õgimisele piir peale. Ma lõpetasin karantiiniga kaasnenud igapäevase küpsetamise ja enda toifuga lohutamise ja sain lisandunud kolmest kilost paari nädalaga lahti. Tee ka trenni. Kui jalutad, siis väga tempokalt! Tee ka erinevaid harjutusi oma keharaskusega. Aga korralikult ja nii et higi tekiks. Mul igal juhul kõhul ka ilusti lihased näha, kõht sile. Edu!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

asi on ju lihtne. Kui kaal tõuseb, tuleb paremini ja vöhem sööma hakata. Unusta koogid ja söö palju juurvilju. Õgimisele piir peale. Ma lõpetasin karantiiniga kaasnenud igapäevase küpsetamise ja enda toifuga lohutamise ja sain lisandunud kolmest kilost paari nädalaga lahti. Tee ka trenni. Kui jalutad, siis väga tempokalt! Tee ka erinevaid harjutusi oma keharaskusega. Aga korralikult ja nii et higi tekiks. Mul igal juhul kõhul ka ilusti lihased näha, kõht sile. Edu!

Suurepärased soovitused imetavale emale, kes teemaalgatusest lähtuvalt kooke järjest suust just sisse ei aja ning kellel kindlasti pole tite kõrvalt aega iron man-stiilis trenniks.

Idioot.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 07:34; 22.05 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See söön samamoodi nagu alati ja ei liialda millegagi on muidugi väga umbmäärane. Kui sa kaalusid juba enne rasedust 75 kg, siis sa tõenäolisel tikka millegagi liialdasid, kui sa just 190 cm pikk ei ole. Aga ühe keskmist kasvu naisterahva kohta olid sa ikkagi ülekaalus tegelikult. Võimalik, et tegelikult oled väga pikk ja väga treenitud (lihas kaalub rohkem kui pekk), aga oletame, et sa ikka oled keskmist kasvu ja keskmise füüsilise aktiivsusega.

Rasedus ja imetamine muudavad keha hormonaalset tasakaalu. See tähendab, et kui näiteks sa varem olid oma kaaluga rahul ja see püsis selline aastaid sinu toitumisega, siis nüüd on hormonaalne tasakaal muutunud ja sa ei saa enam süüa samamoodi, sest seda on liiga palju. Rõhutan, et tegelikutl ma ei tea, palju sa sööd, aga lihtsalt lähtun kaalunumbrist ja eeldusest, et oled keskmist kasvu, et tõenäoliselt oli su KMI üle keskmise juba enne rasedust ja midagi sa ikka sõid liiga palju.

Kui sa tunned, et sa vähem süüa ei saa, siis tuleb lihtsalt olukorraga leppida. Ka imetamise lõppedes ei pruugi selles osas asi endiseks minna. Minul näiteks toimus selline muutus täiesti lambist umbes 27aastaselt ilma igasuguse raseduseta jne – senimaani olin piitspeenike ja võisin süüa kilo torti korraga, ja järsku hakkas kaal kogunema ja kogu pidu sai läbi. Nüüd olen 37-aastane ja kui ei taha kaalutõusu, pean koguaeg jälgima, kui suure portsu ma ikka taldrikkusse panen ja kui tahan ka magustoitu, et äkki siis sööngi ainult magustoitu ja soolase jätan söömata jne Sest nagu KOHE tuleb kilo juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Imetamine Imetamine ja kaalutõus