Esileht Beebi ja mitmikud Imetamine ja krooksud

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Imetamine ja krooksud

Postitas:

Laps on 2 kuune.Saab ilusasti rinda.Endaarust imeb vaikselt ja ei ahmi õhku sisse.Probleem on selles,et ma ei saa peaaegu kunagi tal kruukse kätte.Vaatasin youtubest välismaiseid kruuksutamise nippe,aga ei midagi.
Küsimus ogi selles,kas tal ikka peavad need kruuksud tulema,kui ta õhku väga vahele ei ahmi.Kui ei kruuksuta,kas on üldse võimalik,et lapsel pole gaase.
Ma nii hädas noor ja esmakordne ema nagu ma olen

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui last midagi otseselt ei kiusa, siis ei pruugi ta õhku sisse ahmidagi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

laps ei kisa peale söötmist.
muutub rahutuks siis kui hoian 15 mintsa õlal.panen voodisse on rahulik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panin peale sööki lapse kõhuli ja aitas. Mõned lapsed vist siis kipuvad oksendama aga talle meeldib kõhuli olla, krooksub ja puuksub siis vaikselt 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie puhul tulevad õlapeal olles krooksud harva välja panen ta natukeseks enda kõhupeale ja silitan selga kella osuti suunas, kõhupeal olemine ja silitamine rahustab last ja sedasi need krooksud välja tulevad, samas kui ei ahmi õhku siis võite olla peaaegu et krooksuvabad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda kisa,kui ma ta kõhuli panen.Olen proovinud kruuksutada,et panen jalgadele kõhuli,aga ei tule ka siis.
Üldse ei meeldi.
Täna ösel sain ilusasti kruuksud kätte,aga hommikul ei midagi.hakkas luksuma ainult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kruuksud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kruuksutamis väljendit kuulen küll esimest korda:D. Siiani on seda krooksutamiseks nimetatud. Aga see selleks.
Krooksudega-kruuksudega on nii, et kui su last ei häiri need, siis pole see krooksutamine ka vajalik. Mul mitu tuttavat, kes pole pidanud lapsi krooksutama. Seevastu minu enda laps oli super õhuneelaja ja krooksutan teda siiani, laps hakkab aastaseks saama. Teda on koguaeg seganud see allaneelatud õhk, hakkab nihelema, lõpuks katkestab söömise ja hakkab virisema. Lasen krooksu välja ja rahu majas. Sama on magama jäämisega-kui ma peale sööki krooksu välja ei lase ja laps jääb süües magama, siis on garanteeritud, et mõne aja möödudes hakkab ta siiski nihelema ja ärkab nutuga. Siis tuleb õhk siiski välja aidata. Meil siis niimoodi;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina samuti ei saa oma lapselt krooksusi välja, kuigi olen kindel et ta saab alati koos söögiga õhku. selleks et krooksu teeks peab hoidma püsti või enda kõhu peal peaaegu 1h aega…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Imetamine ja krooksud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.