Esileht Pereelu ja suhted Imetamine ja orgasm

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Imetamine ja orgasm

Postitas:

Kas ma olen ainus selline kes saab orgasmi last imetades?

Kuidas lõpetada imetamist kui orgasmid on sõltuvuseks muutunud?

Rinnapumpa olen tihti kasutanud kuna ka sellest saan mõnu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sul on peas midagi viltu kui sa last imetades orgasmi saad.

Mina imetan ka last, meeldiv tunne on, aga see pole küll kuidagi seksuaalne.

Kui ma imetamise ajal orgasmi saaks, siis ilmselt paneks lapse kohe RPA peale ja broneeriks endale psühhoterapeudi juures aja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui pole oma laps ja laps on juba 20-aastane, siis võib imemisest orgasmi saada küll, ma oletan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka sünnituse käigus on võimalik orgasmini jõuda (ma ei mõtle seda ise välja), nii et see imetamise teema ei üllata mind üldse, sest rinnad on ju samuti väga erogeensed. Minul nt oli aegajalt ebameeldiv imetada, sest see tõesti tekitas kehas sellist tunned, mis selle toimingu juurde ei sobinud.
Teemaalgataja, püüa siiski asja kaine mõistusega võtta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mõtled tõesti orgasmi või tunned emaka kokkutõmbeid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas ma olen ainus selline kes saab orgasmi last imetades?

Kuidas lõpetada imetamist kui orgasmid on sõltuvuseks muutunud?

Rinnapumpa olen tihti kasutanud kuna ka sellest saan mõnu.[/tsitaat]

Jah, sa oled ainus.
Ja soovian sul pöörduda sellise asjaga erialase arsti või psühholoogi poole, sest su viimane lause kõlab nagu oleks see taoluslik.
Orgasmid jäägu ikka mehe ja naise vahele, mitte ema ja lapse….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge tituleerige inimest haigeks, kui teil pole õrna aimugi, millest jutt.
teemaalgatajal põhjustab imetamine emaka kokkutõmbeid, see peabki nii olla. Alates teisest sünnitusest tunneb naine peale sünnitust last rinnale pannes neid kokkutõmbeid taaliselt päris ebameeldiva valuna, mis umbes nädala jooksul kaob. Aga valu kadumine ei tähenda, et kokkutõmbed kaoksid. Nii, nagu üks siin eelnevalt rääkis sünnitusel saadavast orgasmist, on ka teemaalgatajal otseühendus rindade ja emaka kokkutõmmete vahel. See on tema eripära, mitte psühholoogiline perverssus, mida vaja ravida.
Teemaalgatajale soovitaksin tema enda meest – las ta stimuleerib su rindu seksi ajal. Rinnapumpa kasuta muidugi ka edasi, kui see sulle meeldib. Mulle tundub, et mees vist ei tegele sinuga piisavalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jah, sa oled ainus.
Ja soovian sul pöörduda sellise asjaga erialase arsti või psühholoogi poole, sest su viimane lause kõlab nagu oleks see taoluslik.
Orgasmid jäägu ikka mehe ja naise vahele, mitte ema ja lapse….[/tsitaat]

Ega need emmed niisama ju oma tibusid kolmanda eluaastani ei imeta. Mis te tõesti usute seda lapse ” parema tervise nimel” juttu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.08 08:58; 22.08 11:30; 24.08 21:40; 24.08 21:41; 25.08 05:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ega need emmed niisama ju oma tibusid kolmanda eluaastani ei imeta. Mis te tõesti usute seda lapse ” parema tervise nimel” juttu? [/tsitaat]

Ei imetatagi lapse parema tervise nimel, vaid seepärast, et ta vajab seda. Palju imelikum on väevõimuga laps rinnast võõrutada, et talle järgmiseks kaheks-kolmeks aastaks lutt suhu toppida. Ilmselgelt näitab see, et lapsel on imemisvajadus veel alles. Normaalselt rinda saanud laps ei soovigi kunagi lutti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 09:07; 24.08 19:36; 25.08 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei imetatagi lapse parema tervise nimel, vaid seepärast, et ta vajab seda. Palju imelikum on väevõimuga laps rinnast võõrutada, et talle järgmiseks kaheks-kolmeks aastaks lutt suhu toppida. Ilmselgelt näitab see, et lapsel on imemisvajadus veel alles. Normaalselt rinda saanud laps ei soovigi kunagi lutti.[/tsitaat]

Neljanda eluaastani kohe vajab seda lutsimist või? Keegi ei räägi siin vastsündinust. Lihtsalt need imetamishüsteerikud on juba liiale läinud. Ja loomulikult ei laseks ema ennast neljanda eluaastani ennast lutsida, kui talle endale see ei meeldiks. Lõpetage see jura ajamine ära, et ” lapsele on nii hea”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.08 08:58; 22.08 11:30; 24.08 21:40; 24.08 21:41; 25.08 05:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas ma olen ainus selline kes saab orgasmi last imetades?

Kuidas lõpetada imetamist kui orgasmid on sõltuvuseks muutunud?

Rinnapumpa olen tihti kasutanud kuna ka sellest saan mõnu.[/tsitaat]

Tekib kahtlus, et kas sa üldse tead, mis asi on orgasm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekib kahtlus, et kas sa üldse tead, mis asi on orgasm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Neljanda eluaastani kohe vajab seda lutsimist või? Keegi ei räägi siin vastsündinust. Lihtsalt need imetamishüsteerikud on juba liiale läinud. Ja loomulikult ei laseks ema ennast neljanda eluaastani ennast lutsida, kui talle endale see ei meeldiks. Lõpetage see jura ajamine ära, et ” lapsele on nii hea”.[/tsitaat]

Keegi ei rääkinud ju neljandast eluaastast, aga paar esimest aastat kindlasti. Olen palju vanematelgi lastel lutte suus näinud, mis on minu silmale palju ebaloomulikum ning ilmselge viide sellele, et lapsel on millestki õigel ajal puudus olnud.
Sellest meeldimise poolest ei saa aru. Arvan, et sul on sellega mingi isiklik kompleks seotud, et midagi sellist arvad. Loomulikult ei tohiks imetamine vastumeelne olla. Kui on, siis on hoopis see ebaloomulik ja mul on kahju kõikidest naistest, kes ei suuda seda loomulikku ning lapse jaoks väga vajalikku toimingut ilma vastumeelsuseta läbi viia. Teemaalgatuses toodud mõnupool on aga kindlasti ekstreemne ja seda vaevalt enamus (pikalt) imetajatest tunnevad. Lihtsam oleks ju siiski imetamine lõpetada, sest see on siiski teatud kohustus. Aga vägisi ei saa last ju imema sundida, seega ikka laps ennekõike reguleerib imetamisaja pikkust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 09:07; 24.08 19:36; 25.08 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ega need emmed niisama ju oma tibusid kolmanda eluaastani ei imeta. Mis te tõesti usute seda lapse ” parema tervise nimel” juttu? [/tsitaat]
Jah, kõik emad on ühed perverdid hoopis. Ja lapsi kallistatakse ka kindlasti sama eesmärgiga.
…täiesti idioot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.08 21:33; 24.08 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jah, kõik emad on ühed perverdid hoopis. Ja lapsi kallistatakse ka kindlasti sama eesmärgiga.
…täiesti idioot.[/tsitaat]

Idioot oled sa ise. Mingi ajupestud imetamishüsteerik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.08 08:58; 22.08 11:30; 24.08 21:40; 24.08 21:41; 25.08 05:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jah, kõik emad on ühed perverdid hoopis. Ja lapsi kallistatakse ka kindlasti sama eesmärgiga.
…täiesti idioot.[/tsitaat]

Mis sa ei tee kallistamisel ja tisside lutsimisel vahet või? Tõeline tarkpea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.08 08:58; 22.08 11:30; 24.08 21:40; 24.08 21:41; 25.08 05:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui veider, et mõne meelest lapse kallistamine võrdub samaga nagu rinna imemine. Ma kallistan ning musitan oma 9- ning 7-aastast last tihti, äkki peaksin ka imetama?:O

Rind on lapse toitmiseks- laps imeb sealt piima. See on tema toit. Osadel lastel on väga suur imemisvajadus,ka siis, kui kõht on täis, siin aitab hädast välja lutt. Minu viiest lapsest neljal on lutt olnud kasutuses sünnist saadik, paralleelselt imetamisele. Ei nõustu absoluutselt sellega, et kui laps saab rinda, pole talle lutti enam tarvis. Ma oleksin siis pidanud vist kärutama ka nii, et tiss paljas ja rind otsapidi lapsel suus!

Minu meelest jääb normaalne imetamise lõpetamine umbes aasta-pooleteise kanti, ehk siis aega kui rinnapiim on lapsele tõesti kõige kasulikum, vajalikum toit. Ei pea hakkama andma poepiima, tänapäeval on väga kvaliteetseid väikelaste piimasegusid müügil. Mind alati ajab naerma, kui mõni ema väidab, et imetamine niipalju ikka odavam- kui selle koha pealt ka juba rahast kahju on, siis ilmselt poleks pidanud last äkki tegemagi.
Minule imetamine meeldis, kuid see tunne polnud vähimalgi määral seksuaalne. Lihtsalt mõnus kergendus oli, kui laps piima välja imes. Umbes aasta ringis olen kõik lapsed võõrutanud, tundsin, et on õige aeg. Võtsin kasutusele väikelaste piimasegu. Ükski laps pole protestinud ka, selleks ajaks sõid nad juba kenasti ka muud toitu. Kallistamine ja musitamine on hoopis iseasjad ju, ega nad siis hellitustest ilma ei jäänud, kui enam rinda ei saanud.

Mul on ka veider vaadata, kuidas 2..3 aastased lutsutavad ema rinda ja emad raskelt õnnes- oh, peab ju andma, laps ei taha loobuda. Äkki laps ei taha lasteaeda ka minna- ah muidugi, las jääb koju. Äkki ei taha riidesse panna- no hea küll, mingu alasti tänavale. Kooli ka ei taha minna, no muidugi, olgu aga kodus.

Kui aga teemasse minna siis mina arvan, ei ole normaalne jah. Kui rinnapump niipalju mõnu pakub (minu jaoks üks jubedamaid tegevusi ja piima ka kätte ei saanud), siis lase käia, pumpa aga ja anna lapsele pudelist. Ja üldiselt, lase mehel parem rindadega tegeleda:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui veider, et mõne meelest lapse kallistamine võrdub samaga nagu rinna imemine. Ma kallistan ning musitan oma 9- ning 7-aastast last tihti, äkki peaksin ka imetama?:O
[/tsitaat]
Jutt on siiski imelike seoste loomisest, mitte kallistamise ja imetamise võrdlemisest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.08 21:33; 24.08 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jutt on siiski imelike seoste loomisest, mitte kallistamise ja imetamise võrdlemisest.[/tsitaat]

Mis seoste? On jah imelik neid asju võrrelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.08 08:58; 22.08 11:30; 24.08 21:40; 24.08 21:41; 25.08 05:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis seoste? On jah imelik neid asju võrrelda. [/tsitaat]

Sõna “seosed” lugedes oleksid võinud ikka pointile pihta saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 09:07; 24.08 19:36; 25.08 19:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Imetamine ja orgasm

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.