Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Imetamine ja uuesti rasestumine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Imetamine ja uuesti rasestumine

Postitas:
Kägu

Kui suur lootus on imetamise ajal rasedaks jääda ja kas on midagi, mida saaksin teha, et rasedaks jäämist soodustada? Või on ainus variant imetamisest täiesti loobuda?

Laps on 9-kuune ja sööb päeval umbes 4-5 korda rinda ja öösel ka veel 1-2x kuigi öisest söömisest püüan praegu just võõrutada või jätta max ühe söömiskorra. Kas öise toitmise lõpetamine on piisav, et võiksin uuesti rasestuda? Praegu päevad pole veel uuesti alanud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina imetasin peaaegu järgmise lapse sünnini, vahetult enne võõrutasin, et piima konsistents oleks beebile sobiv.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda ei saa keegi sulle öelda. Minul algasid päevad juba 5,5 nädalat peale sünnitust kuigi imetasin iga tunni tagant.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naiste kehad on väga erinevad. Tean tuttavate pealt: üks imetas 100% last ja rasestus 3 kuud pärast sünnitust. Teine andis RPA-d, aga rasestus alles siis, kui laps oli 1a3k, ei imetanud ega midagi, aga rasestumist ikka ei toimunud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina tehniliselt rasestusin imetades, aga laps oli juba pea poolteist ja sai rinda korra päevas. Rasedusest teada saamise ajaks olin juba võõrutanud. Päevad taastusid u 7-8 kuud peale sünnitust. Laps ainsa piimana sai rinnapiima, nii et selles vanuses oli veel suuresti rinnatoidul

0
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Imetamine ja uuesti rasestumine