Esileht Beebi ja mitmikud Imetamine – kas ongi selline asi aeg-ajalt?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Imetamine – kas ongi selline asi aeg-ajalt?

Postitas:

Beebi on 3,5-kuune ning nüüd juba kolmandat korda on selline periood, et rinnad muutusid hoobilt väga pehmeks ja laps sööb korraga mega vähe. Võtab oma 10-20 sõõmu ära ja siis on natuke tige, et rohkem ei tule.

Iga paari nädala tagant on nii olnud.

Kaal ka ei tõuse enam tublisti, nagu paaril esimesel elukuul. Mõistan, et ei peagi tõusma, aga no minu meelest tõuseb hetkel teosammul.

1 kuu – kaalutõus 1kg
2 kuu – 1,4kg
3,5 kuu kaalumisel 1,1 kg

Kas nii ongi tavaline, et rinnad muutuvad lapsele ebameeldivalt lötsiks?

Aitäh 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 12:42; 08.01 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes 2-3 kuud lähebki aega, et keha harjuks piima tootmisega ja siis ei olegi enam rinnad sellised suured ja pringid alati. Samas kui tundub, et laps ei saa kõhtu täis, siis võiksid konsulteerida imetamisnõustajaga.
Laps on sul küll väga palju kaalust juurde võtnud alguses ja nendest numbritest järeldatuna ta küll näljane pole. Minu laps võttis alguses u 500g kuus juurde ning hiljem 250g ühes kuus ja arst oli sellega rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ma tean kogu teooriat, et rinnad muutuvadki pehmeks jne, aga no see teeb ju murelikuks, kui näed, et beebi sööb märgatavalt vähem kui tavaliselt.

Algusest peale on ta paremast rinnast halvemini söönud. Nüüd aga, kui näeb, et hakkan teda parema rinna otsa panema, hakkab nutma 🙁 Ja kui suudan ta sellele saada, võtab vaid mõned sõõmud. Tihti aga ei suudagi piima lahti imeda.

Oeh.. tahtsingi siin uurida lihtsalt, kas see kõik on tavapärane..

Tean, et kaaluiive ja märjad mähkmed on ainsad asjad, mis tähtsust omavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 12:42; 08.01 21:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud Imetamine – kas ongi selline asi aeg-ajalt?