Esileht Imetamine imetamine, kui on tehtud hambatuimestus süsti?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: imetamine, kui on tehtud hambatuimestus süsti?

Postitas:

kas siis tohib imetada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetamisest tuleks informeerida hambaarsti. Tuimestusi on erinevaid. Tema ütleb, mitu tundi (või kas üldse) tuleb pärast imetamisega oodata.
Mina ei pidanud üldse ootama – kohe toolist tõustes sain ooteruumis lapsele (kes isaga seal ootas) süüa anda. Järelikult on ka selliseid tuimesteid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on just sama küsimus 😀
Aasta tagasi käisin hambaarstil ja siis pandi mind mu tarkusehammastega nö järjekorda ja öeldi, et kusagil aasta pärast on järjekorras minu kord käes 😛
Nüüd olen vahepeal emmeks saanud ja imetan oma alles 9päevast beebit, aga tarkusehammas hakkas paar päeva tagasi häda tegema .. Kasutan beebidele mõeldud Kamistad geeli, mis veidi leevendab, aga kui järgi ei anna, siis tuleb ilmselt ikka arsti ukse taha ootama minna. Uurisin ka seda tuimestuse mõju ja nagu ei leidnud, et see kahjulik oleks beebile. Paha on muidugi see, et beebi alles nii pisike ja meil pole veel päris sellist re¸iimi, et kuna ta magab ja kuna sööb .. keeruline niimoodi arstile minna ..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kindlasti informeerida sellest hambaarsti, siis saab imetavale emale sobiva tuimestuse.
EgleH, sa võta keegi kaasa lapsehoidjaks hambaarstile, nagu Zyl oli. Sul nii väike, tema magab ja sööb ning kakab, ideaalne aeg arstil käia. Vaata kui juba suurem on siis nõuab rohkem.
Hammas lase kindlasti ASAP korda teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Imetamine imetamine, kui on tehtud hambatuimestus süsti?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.