Esileht Imetamine Imetamine öösel voodis, kuidas mitte uinuda?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Imetamine öösel voodis, kuidas mitte uinuda?

Postitas:

Mismoodi suudate öise voodis imetamise ajal ärkvel püsida? Ma vajun enamik kordi ära unne ja jääb tegemata beebi krooks ning ta enda voodisse tõstmata. Üles ärkan alles kas järgmise imetamise ajaks või heal juhul varem. Tahaks teda ikka enda voodisse harjutada ning krooksud ka tähtsad. Panete äratuskella?

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna uinumine on imetamise ajal loomulik (bioloogiliselt peaaegu et sisse programmeeritud), tuleb öösel seda teha ohutus kohas. Kui soovid last tema enda voodisse harjutada, siis alarmile lisaks ei oska ma midagi soovitada.

Minul isiklikult sellest oma voodisse harjutamisest midagi välja ei tulnud. Kui ta oli umbes nelja kuune, otsustasin enda füüsilist ja vaimset tervist prioritiseerida ja võtsin ta ikkagi püsivalt kaissu magama. Muidugi tegin selle jaoks talle ohutu keskkonna (muuseas arvestades olukorraga, et ilma lisameetmeteta võib end juba selles vanuses läbi une maha rullida).

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt beebi turvalisusele mõeldes. Kuna tean ühte juhtumit vastsündinuga, kus ema beebi magama jäädes imetades lämmatas, siis see paneb eriti mõtlema. Ise jäin ka paar korda magama, aga ülejäänud aja olingi lihtsalt selle mõttega üleval, et lapsel oleks ohutu. Eriti ohtlik on see muidugi alguses, paarikuune ja vanem tõenäoliselt reageerib juba paremini, aga päris ohutuks seda koosmagamist, eriti imetades, sellegipoolest ei pea. Enamasti kasutasin telefonis olemist. Jah, see rikub enda und, aga see tegi üsna kindlaks, et ma magama ei jää.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen sättinud omale imetamispadja turja alla ja imetan öösel sellises asendis, et kui ka magama jään, siis ei vaju ettepoole lapsele peale. Teine variant oleks istudes imetada, aga voodist välja ajada ma ka ei viitsi ennast selleks. Krooksude puhul muidugi ei aita muu peale ärkveloleku.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin enamasti öösel imetades telefonis, et üleval püsida. Kui seda ei teinud juhtus ka mitu korda, et jäin magama enne kui laps oma voodisse sai tõstetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nt imetasin istukil voodipeatsis. Kui korra jäingi magama, siis oli sealt lihtsam püsti tõusta ja laps ära panna.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse võrevoodil on külg maha võetud ja imetan nii, et lähen ülakehaga tema voodisse. Uinumise vastu see ei aita, aga laps harjub oma voodiga ja ise saab kergelt tagasi oma kohale minna ilma last äratamata. Üldiselt on seal pooleldi lapse voodis olles ka piisavalt ebamugav, et korraks tukastan, aga sügavalt magama jääda ei suuda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetad istudes, kui ikka kipud uinuma, siis laed telefoni mingi mängu, kasvõi minesweeperi ja mängid seda. Mina esimese lapsega tegin just nii, kuna mulle (ja ka lapsele tegelikult) külili asendis imetamine ei õnnestunud enne mingi 5.-6. kuud, aga istudes kippusin ikka uinuma ja vajuma, siis mängisingi kaardimängu öösel 😀 Kuna laps oli hea unega, siis teda see telefoni helendus ei seganud 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 3 last, aga pikali imetama ma ei õppinudki. Imetasin istudes, oma padi vastu voodipeatsit seljatoeks lükatud. Kui läkski silm kinni, siis oma kaela äravajumise peale võpatasin üles.

Kiidan teemaalgatust. Olen imestanud, et propageeritakse “magan tissid ripakil, laps külje all” imetamist. Minu meelest on see päris ohtlik.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pean täiesti normaalseks imetades magama jäämist. Seetõttu kinnitasingi beebivoodi otse enda voodi vastu, üks külg äravõetuna esialgu. Ei maksa oma elu asjatult keerulisemaks elada, võta seda oskust imetsmise ajal puhata pigem hea asjana. Sel emal, kes magades lapse lämmatas pidi olema küll mingi tervisehäda, kui ta ei tundnud, et lapsele peale vajus. Sedasi üksteise vastus lamades imetavad ju enamik imetajaid loomi. Me oleksime juba välja surnud, kui see nii ohtlik oleks. Olen kõiki kolme last nii imetanud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sama mure. Kui jään enne beebit magama, siis on kitsas ja magab selja kangeks ja ärkan ehmatusega – iisssaand, ka lapsega on kõik ok? Ärkvel aitab püsida nutitelefoni näppimine. Last see ei sega, aga paraku teeb mul pärast uinumise raskemaks. Vahel passin ise pool tundi ja kauem pärast lapse ära tõstmist veel üleval, kuigi olen rampväsinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt beebi turvalisusele mõeldes. Kuna tean ühte juhtumit vastsündinuga, kus ema beebi magama jäädes imetades lämmatas, siis see paneb eriti mõtlema. Ise jäin ka paar korda magama, aga ülejäänud aja olingi lihtsalt selle mõttega üleval, et lapsel oleks ohutu. Eriti ohtlik on see muidugi alguses, paarikuune ja vanem tõenäoliselt reageerib juba paremini, aga päris ohutuks seda koosmagamist, eriti imetades, sellegipoolest ei pea. Enamasti kasutasin telefonis olemist. Jah, see rikub enda und, aga see tegi üsna kindlaks, et ma magama ei jää.

Koos magamisel tuleb järgida ohutusnõudeid. Ilmselgelt liigapehme voodi ja suurema kehakaaluga ema ei sobi lapsega voodisse.
muidu on lapsega koos magamajäämine normaalne ja loodusepoolt nn paika pandud, inetamine soodustabki ema magama jäämist et ka ema saaks maksimaalselt puhata…

 

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul  kolm last ja on nad kõik minu kaisus maganud kuni öise söötmise lõpetasin – nii 1-aastaselt lõpetasin öise tissitamise ja siis hakkasin harjutama lapsi võrekasse.  Ise ma magan väga staatiliselt ja reageerin iga lapse liigutusele, nii et peale keeramist ma ei peljanud.  Ikka lapsel tiss suhu ja katsusin ka ise edasi magada.  Seni ma ei teadnudki, et osad emad  on beebide kõrvalt magamata sellepärast, et nad hoiavad ennast ise meelega üleval, on telefonis ja krooksutavad ja kussutavad. Ma seni naiivselt arvasin, et neil on rahutud lapsed, kes öösiti nutavad ja ei maga.  Mina enamasti olin ise hommikul ikka puhanud ja rõõsa – tissitamine mind ei väsitanud, ainult siis olin magamata, kui lapsed olid rahutud – õppisid uusi oskusi, olid tõbised jne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt beebi turvalisusele mõeldes. Kuna tean ühte juhtumit vastsündinuga, kus ema beebi magama jäädes imetades lämmatas, siis see paneb eriti mõtlema. Ise jäin ka paar korda magama, aga ülejäänud aja olingi lihtsalt selle mõttega üleval, et lapsel oleks ohutu. Eriti ohtlik on see muidugi alguses, paarikuune ja vanem tõenäoliselt reageerib juba paremini, aga päris ohutuks seda koosmagamist, eriti imetades, sellegipoolest ei pea. Enamasti kasutasin telefonis olemist. Jah, see rikub enda und, aga see tegi üsna kindlaks, et ma magama ei jää.

Koos magamisel tuleb järgida ohutusnõudeid. Ilmselgelt liigapehme voodi ja suurema kehakaaluga ema ei sobi lapsega voodisse.

muidu on lapsega koos magamajäämine normaalne ja loodusepoolt nn paika pandud, inetamine soodustabki ema magama jäämist et ka ema saaks maksimaalselt puhata…

Suurema kehakaaluga!?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Imetamine Imetamine öösel voodis, kuidas mitte uinuda?