Esileht Imetamine imetamine pärast gestatsioonidiabeeti

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: imetamine pärast gestatsioonidiabeeti

Postitas:

Tere,

kellel on olnud raseduse ajal rasedusaegne diabeet diagnoositud, kuidas on pärast sünnitust imetamisega läinud? Endale üllatuseks sattusin erinevatest foorumitest lugema, et pärast sünnitust on paljudel läinud kaua aega (ternes)piima tekkega ning osadel jäänudki piimatoodang madalapoolseks. Teine risk on veel muidugi enne tähtaega sünnitamine, mis iseenesest võib juba ka mõjutada seda, kuidas laps süüa jaksab.. See kõik on hirmutav, sest esimene laps sai rinda pikalt ja ei kujuta üldse ettegi, kui teise lapsega teisiti peaks minema.

Kas olete teinud ettevalmistusi ternespiima kogumise näol enne sünnitust? Kas sünnitus oli esilekutsumisega, algas ise varem või sündis laps õigeaegselt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli rasedusdiabeet, kuid dieediga kontrollitav. Sünnitus kutsuti esile 40+5 ja ternespiimaga probleeme polnud. Ka imetamine läks sujuvalt ja murevabalt ning tundus, et sai ‘vahukoort’, sest teise elukuu lõpuks oli paras rullike.

Kuidas seda ternespiima peaks saama koguda enne sünnitust?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul avastati raseduse ajal pärsi diabeet, ehk siis ka peale sünnitust jäi veresuhkur kõrgeks. Sünnitus kutsuti esile 38+0 rasedusnädalal ja imetamisega teemaalgataja küsimuse mõttes probleeme ei olnud. Probleem oli minu väikse nibu ja suure rinnaga ning lapse halva imemisvõttega. Aga selle probleemi lahendas nibukaitse. Laps kasvas kenasti, oli loomu poolest lihtsalt kogu aeg kasvukõvera alumises otsas. Laps sai ainult rinnapiima 5,5 kuud, siis hakkasin ka lisatoitu pakkuma. Kokku sai rp-d 11,5 kuud, siis loobus ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kahel korral rasedusdiabeet olnud ja kuna esimesel korral imetasin raseduse ajal veel vanemat last, siis oli piima kohe väga palju. Kui järgmisel korral oli rasedusdiabeet, siis ei imetanud raseduse ajal ja pärast sünnitust tuli alguses pisut ternespiima ning umbes kahe päeva jooksul hakkas juba nn pärispiima tulema. Täpselt samal ajal, kui minu nende kahe lapse puhul, kelle ootamise ajal rasedusdiabeeti ei olnud.

Mina pole rasedusdiabeedi pärast ravimeid tarvitama pidanud ja peale sünnitust on veresuhkur kohe normaliseerunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Imetamine imetamine pärast gestatsioonidiabeeti