Esileht Imetamine Imetamine pärast rinnasuurendus operatsiooni

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Imetamine pärast rinnasuurendus operatsiooni

Postitas:
Kägu

Tere! Kas siin keskkonnas on emmesid, kes teinud rinnaplastikat ja pärast seda imetanud? Endal kaks last (mòlemad said kaua rinnapiima) ja nov.sai tehtud op.panin B korvi, ei midagi suurt, kuna enne lihtsalt polnud rindu ausalt òeldes😊. Ja nùùd ootamatult aga suureks ròòmuks ootan kolmandat. Aga tagasi kùsimuse juurde, kuidas rinnaplastikaga imetamine toimis, kas oli mingeid raskusi vòi komplikatsioone?Olen lugenud kùll ùldist juttu, et kòik toimib ilusti jne aga tahaks kuulda naistelt kellel on selle teemaga kogemusi. Aitäh kòikidele vastajatele! Ja kui ei taha siia keskkonda kirjutada siis kirjutage mulle meili aadresdile😊!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Imetamine pärast rinnaoppi on võimalik sõltuvalt sellest missugune operatsioon sul oli, kuhu paigaldati implantaat jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saan teada kahe kuu pärast, kas on võimalik imetada. Kui meeles, siis kirjutan siia. Oleks ka huvitav lugeda, kuidas imetamine õnnestub implantaatidega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Üldlevinumalt paigaldatakse rinnaimplantaat rinnalihase või rinnakoe alla. Kui operatsioon ning operatsioonijärgne periood on kulgenud tüsistusteta, ei tohiks implantaatide olemasolu mõjutada imetamist ega rinnapiima teket.

On võimalus, et operatsioonijärgselt tekib rinda armkude ning see võib sulgeda mõne piimajuha, mille tõttu piim sealt kohast ei välju ning selle tagajärjel võib tekkida rinnanäärmepõletik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga ma hoopi sküiks – kudias imetamine mõjutab rinnaimplataati, rinnaimplataadiga rinna kuju? st et kas imetamise ajal võib rind väga veidraks muutuda, no nt kui on piimapias ja rinna don pinges, kas see võib implataadiga veel hullem olla siis (ńahk on nagunii veidi rohkem ehk venitatud kui loomulikult)? Ja kui imetamine läbi saab, kas siis rinnaimplataadiga rind on samasugune nagu enne rasedust või ripub kuidagi veidralt?

Sellepärast uurin, et kaalun ka implataati, aga samas võibolla 5 a pärast tahaks veel üht last…..võibolla mitte, olen siis juba 40, nii et kindlalt ei tea, kas see 3. laps tuleb 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eelmisele: peale rasedust ei ole rind ju kunagi samasugune. Imetamine lisaks ja gravitatsioon teeb siiski oma töö. Seega prognoosida ei saa, millised rinnad lõpuks on (olgu implantaadiga või mitte).

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma saan seda detsembris öelda kui laps on ära sündinud 😀 Mul on paigaldatud lihase alla. Sellisel juhul peaks rohkem stabiilne olema kui need mis pannakse lihase peale, kuna tuge pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Annan teada, minul on lihase peal ja imetan las5 Probleeme pole:)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mul samuti probleeme pole, piima on piisavalt. rinnad on ainult nüüd megasuured 🙂

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Imetamine Imetamine pärast rinnasuurendus operatsiooni