Esileht Imetamine Imetamine.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Imetamine.

Postitas:

sselles et kui tihti annate oma lapsele rinda.Mul tüdruk päeval muudkui magab ja magab ja tuleb teda äratada pidevalt.Se et arstid rääkisid et iga kolme tunni tagant tuleks imetada on meilsuht võimatu kui ta magab pidevalt oma söögiajad maha:(
Kas tulebki siis äratada iga kolme tunni tagant.Samas öösel ta ärkab küll tihti ülesse ja küsib süüa aga mitte päeval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saatsin selle arsti jutu pikalt ja andsin rinda siis kui tahtis, esimese kuuga võttis juurde 1500g (ise magas pidevalt oma söögikorrad maha)
Tõenäoliselt kui kaaluiive on normis, siis võib anda siis kui ta ise tahab, ei ole vaja torkida, las magab ja areneb 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu laps magas ka söögikorrad maha, aga just öösiti. 2 nädalaga oli kaalus normaalselt juurde võtnud.

Aga mul ta sööb nii, et ärkab, sööb. Vahetan mähkme, on natuke üleval ja siis sööb uuesti ja jääb magama. Oleks hea, kui ta korraga oma isukese täis sööks, siis oleks palju lihtsam õue minekut ajastada. Nüüd pean sättima nii, et sööb, vahetan mähkme, panen riidesse osaliselt, sööb, siis panen paksema kihi riideid ja kombekasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas teemaalgataja beebi kaal on korras muidu?
minul sama probleem muidu. et magab kaua. ei taha teda äratada, aga minul oli see et võttis palju alla haiglas. homme arstile siis näis mis see kaal on teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa beebi kaalu ei jälgi, siis soovitaks ikka äratada, nii väikesega pole nalja, võid korraliku terviserikke külge saada. Loe ka internetist lisaks, Ülle Lemberil vist oli artikkel selle kohta, kui beebi kogu aeg magab – ja ka tema soovitas üles äratada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Imetamine Imetamine.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.