Esileht Imetamine Imetamise ajal menses?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Imetamise ajal menses?

Postitas:

Beebi on 4 kuune ja eelmisel kuul olid ühe korra päevad. Nüüd see kuu on juba üle nädala päevad hilinenud, kuigi siuksed tuikavad valud käivad nagu kohe hakkaks. Rase ei tohiks ka olla kuna partneriga oleme vaid kummiga teinud. Kas kellegil ka nii olnud et ühe korra on ja siis enam äkki ei ole?
Imetanud olen ka nüüd 4 kuud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui imetad veel, siis võivad päevad käia millal iganes ja läheb aega, et need korrapäraseks läheks.
Mul hakkasid päevad siis, kui laps oli 5-kuu vanune. Kaks esimest kuud oli tsüklipikkus sama ja siis hilinesid üle 40 päeva, ka järgmine tsükkel oli väga pikk.
Ilmselt kõik on kinni hormoonides, sest see lükkab ovulatsiooni edasi ja edasi, ning seepärast hakkavad päevad hiljem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevad algasid 6+ kuud peale sünnitust, teised päevad olid u 51 päeva vahet ja siis enamvähem normaliseerusid 26-33. Kord aasta hiljem ka nädal aega hilinesid. Rinda on saanud jätkuvalt ja juba 18+kuud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korrapäraselt need tõesti kohe ei ole. Mul hakkasid ka u sellel ajal, tegelikult isegi varem. Algul olid vahed suuremad, aga üsna kiiresti läksid regulaarseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul taastusid päevad, kui laps oli 1a3k vana ja sai veel rinda. Kohe hakkasid korrapäraselt käima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul taastus tsükkel 6 k pärast imetamise lõpetamist, laps oli siis pea 2-aastane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Imetamine Imetamise ajal menses?