Esileht Imetamine Imetamise ajal rasedaks

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Imetamise ajal rasedaks

Postitas:

Tere

Minu esimene laps aastane ja soovime ka teist last, et nad saaksid koos kasvada ja meie titemajandusega ühele poole. Imetan veel esimest last, öösel enam rinda ei anna. Päevad mul taastunud ei ole. Pool aastat tagasi oli mingi veritsus, mille kirjutasin päevade arvele, peale seda määris korra veel ja rohkem mitte midagi. Igalt poolt kuulen seda juttu, et imetamise ajal ei toimu ov ja enne rasestumist peab imetamise lõpetama. Tasahilju sihin lõpetamise suunas ka, aga püüan seda leebelt teha, mitte päeva pealt.

Mida ma küsida tahan: kes imetamise ajal rasestus, siis kui kaua aega läks, kas päevad olid taastunud ja kui kaua raseduse ajal imetasite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 09:47; 01.07 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedaka võib jääda enne päevi, sest ovulatsioon toimub enne päevi. Ovulatsioonist annab märku näiteks viljakas voolus, tavapärased torked/pisted ja/või test. Soovitan arstil käia, et ta näeks UHga limaskesta, kollaskeha jne. Üldjuhul imetamine pärsib rasedust, kuna toodab rohkelt prolaktiini, kuid tõesti pole harv juhus kus imetamise ajal jäädakse uuesti rasedaks.
Kui pikalt sul need päevadelaadsed veritsuses olid?
Mina proovin sama teha mis sina, laps toitub rinnapiimast väga palju + lisatoit. Ainuke erinevua sinuga vist on see, et mul käivad päevad ja ka ovulatsiooni olen testidega kindlaks teinud. Testid testideks, sest see ei ole kindel kas ovulatsioon tegelikult ka toimub ehk kas munarakk vabaneb või ei. Lisaks kuna imetan, siis tsükli teine pool on liiga lühike, et saaks pesaatuda või midagi areneda, aga mul veel aega on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 10:08; 01.07 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskil 3 päeva olid need “päevad”. Enne rasedust olid ikka 5 päeva julgelt. Ei taha uskuda, et 6 kuud peale sünnitust mingi lohhiate järeltõuge ????

Mõtlesin küll, et peaks arsti juurde minema, aga tundub imelik minna, sest alles juunis hakkasime proovima ???? kevadel käisin kontrollis maad uurimas, kui kiiresti peale keisrit võib uuesti proovima hakata. Anti kohe roheline tuli, tehti ainult väline läbivaatus, UH-st polnud juttugi. PAP-proov võeti ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 09:47; 01.07 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kestsid enne rasedaks jäämist päevad 3 päeva, nüüd 5-7 päeva, nii et su 3 päeva on täitsa hea. 😀

Võib-olla siis proovid paar tsüklit ovulatsiooniteste teha, kuigi su tsüklid väga pikad. Kui oled rinnast võõrutanud, paar tsüklit on okei pikkusega, siis lähed arstile maad uurima. Kui siis ka pikad tsüklid on, siis saab arst tabletid välja kkrjutada, mis teevad tsükli lühemaks. Ja keegi pole keelanud mitmel arstil käia! 😉
Ega minust väga kasu pole, ehk keegi targem oskab su teemale paremini vastada ja midagi soovitada.
Ma ise lähen ka varsti arstile, äkki saan targemaks. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 10:08; 01.07 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli sama soov, kui sul, teemaalgataja. Vähendasin öist söötmist kui beebi oli ligi 11 kuud ja siis peagi oli midagi päevade moodi, kuid edasi oli tita väga viril hammaste tõttu mingi perioodi ja sai jälle palju rinda just öösel, aga rasedaks ma ikkagi jäin, umbes 12-13 kuud peale eelmist sünnitust.

Öist imetamist vähendasin, kuna oli kõrva jäänud, et just see mõjutab rohkem menstruaaltsükli taastumist. Aga ega midagi kindlat pole. Ju oli minu keha siis lihtsalt esimene kord valmis uueks raseduseks. Imetamist jätkasin ja kõik kulges meil kenasti nii raseduse ajal kui peale seda:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul imetamine küll kuidagi rasestumist ei mõjutanud. Kolm last – teise ootele jäin 3 kuud peale esimese sünnitamist ja kolmanda ootele 7 kuud peale teise sünnitamist. Rinnaga olen toitnud kogu selle aja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli nii, et kui ööpäevane imetamise aeg jäi alla tunni, nii taastus korralik ovulatsioon (enne oli puudulik, kindlaks tegin selle basaali mõõtmisega ja viljakusäpiga). Nii nagu kirjanduses on öeldud, et kui on alla tunni, siis peaks taastuma kõik. Esimene laps oli poolteist. Imetasin raseduse ajal edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Imetamine Imetamise ajal rasedaks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.