Esileht Imetamine imetamise lõpetamine ja kehakaalu langus

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: imetamise lõpetamine ja kehakaalu langus

Postitas:

Miks pärast imetamise lõpetamist kehakaal langeb? Imetamise ajal olin suht normaalkaalus (51kg)..lootsin, et jäängi sellesse kaalu..kuid kui lõpetamisest oli möödas nii 1,5 kuud, hakkas tasapisi kaal langema…nüüd kui möödas üle 2 kuu, olen jälle alakaalus…47 kg, kuigi söön samamoodi, nagu imetamise ajal…ei mõista seda kohe mitte, sest imetamine oli kehale ju omamoodi energia kadu..kuidas siis keha norm kaalus oli ja nüüd taas nii kribu olen???kuidas teil lood olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

harukordne probleem….!! me enamus võitleme vastupidiselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 11:34; 17.07 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul (nagu ilmselt enamikul) oli just vastupidi. Imetamise ajal langes kaal ruttu, esiteks imetamine ise, teiseks pikad jalutuskäigud, tervislik toitumine, hoidumine magusast jne. Nüüd kipub kaal jälle tõusma, sest söön jälle magusat ja ei käi enam ka jalutamas, suvel maal saan panna lapse lihtsalt vankriga pirnipuu alla tudule. Hea meelega võtaks 3-4 kilo alla, aga Coca Cola ja ¨okolaad aitavad lapse kõrval reipana püsida …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed ja nende organismid on erinevad.Mina olen üks neist,kellel imetamise ajal kaal seisis kangekaelselt paigal,peale imetamise lõppu alles langes.Nüüd,teise lapsega sama.Imetan ja kaal seisab jonnakalt paigal.Lohutan end sellega,et peale rinnaga toitmise lõppu hakkab mul kaal langema,kuna esimese lapsega oli nii ja ka suguvõsas olnud sama teema.
Sulle tahan aga lohutuseks öelda,et kui oled geneetiliselt sale,siis ega sa midagi teha ei saagi.Võid süüa palju tahad,aga kaal ei tõuse.Kiire ainevahetus ja geneetiline eelsoodumus teevad oma töö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsega tegelemine on see, mis võtab kõvasti energiat. Imetamise lõpetamine või mitte lõpetamine ei puutu asjasse. Oleksid sa edasi imetanud, oleks toimunud täpselt seesama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lapsega tegelemine on see, mis võtab kõvasti energiat. Imetamise lõpetamine või mitte lõpetamine ei puutu asjasse. Oleksid sa edasi imetanud, oleks toimunud täpselt seesama.[/tsitaat]

ei ole selle väitega nõus. endal 2 lapsega täpselt sama kogemus (kaalgi sama:-)) ja nüüd olen kolmandaga imetamist lõpetamas (päevas saab ehk veel korra rinda või üle päeva) ja juba tunnen, kuidas kaal langeb. ilmselt saab süüdistada jah ainult geene ja kiiret ainevahetust. isu, muide, on ülihea ja söön mõnuga:-)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed on erinevad jah. Minu peal pole tuhkagi näha, et imetamise ajal kaal langeks. Kuna veel imetan, siis ette ei tea, mida kaal pärast imetamise lõppu teeb. Aga enne rasedust olin 57 kilo, sünnitama minnes 71 kg. Nädal pärast süniitust kaal 59 kg ja pole sealt allapoole liikunud mitte grammigi. Üles ka mitte. Vaatamata sellele, et kui enne olin auto- ja kontoriinimene ja liikusin suht vähe, siis nüüd kärutan iga päev 10-17 km ning korra nädalas käin ka vankriga jooksmas. Ei liigu see kaal kuhugi. Toitumisharjumused ka suht sama, mis enne rasedust, v-o kogused natuke suuremad, aga pigem minimaalselt. Loodan, et ehk mõne kilo saab ikka pärast imetamise lõppu alla, et saavutada endine kaal. Laps hetkel 4-kuune.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 09:49; 17.07 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paneb imestama, kui KAUA teie lapsed siis magavad, kui kärutate 17 km??? See võtab minu teada aega ca 5 h. vähemalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 11:34; 17.07 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisele käole. Mismõttes kui kaua? Seda saab küsida ainult eeldades, et vankriga käiakse õues ainult üks kord päevas:) Ma käin vankriga 2-3 korda päevas väljas, mitte üks kord:) Täpselt nii kaua, kui laps magab ja kui tuleb selline väike virin peale, et tahab vankrist välja.
Samuti ei saa ma aru, mis tempo see on, et 17 km 5 tunniga? Ega ma tigu ole, ma ikka täitsa tavalise lonkimise juures ei suuda ka alla 5 km/h tunnis saada, seega isegi ühe korraga tuleks natsa üle 3 tunni ja kui laps magaks pikemalt, siis saaks selle ka ühe korraga tehtud. 17 km võtab aega ca 3:20, jaga see kolmele korrale ja tuleb ühele korrale natuke peale tunni. Pole ju müstika. Laps magab mul 40 min kaupa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 09:49; 17.07 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esimese lapsega ei langenud kaal ei imetamise ajal ega ka lõpus.
Teisega olin sünnitama minnes 72,5 kg , koju minnes 65 ja nädal pärast sünnitust 57. Kui beebil gaasi probleemid lahenesid hakkas kaal tasapisi tõusma. Mingi hetk sai 70 kg täis. Nüüd kuu tagasi lõpetasin toitmise rinnaga ja kaal hakkas ka langema. Minu jaoks ka midagi uut :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Inimesed on erinevad jah. Minu peal pole tuhkagi näha, et imetamise ajal kaal langeks. Kuna veel imetan, siis ette ei tea, mida kaal pärast imetamise lõppu teeb. Aga enne rasedust olin 57 kilo, sünnitama minnes 71 kg. Nädal pärast süniitust kaal 59 kg ja pole sealt allapoole liikunud mitte grammigi. Üles ka mitte. Vaatamata sellele, et kui enne olin auto- ja kontoriinimene ja liikusin suht vähe, siis nüüd kärutan iga päev 10-17 km ning korra nädalas käin ka vankriga jooksmas. Ei liigu see kaal kuhugi. Toitumisharjumused ka suht sama, mis enne rasedust, v-o kogused natuke suuremad, aga pigem minimaalselt. Loodan, et ehk mõne kilo saab ikka pärast imetamise lõppu alla, et saavutada endine kaal. Laps hetkel 4-kuune. [/tsitaat]

Mul on umbes sama teema – raseduse alguses kaalusin 60 kg ja sünnitama minnes 75 kg. Nädal peale sünnitust olin tagasi 60 kg peal ja see seisis nii kuni laps oli umbes viie kuune. Siis hakkasin kiiresti kaalus alla võtma ja olen 1,5 kuuga neli kilo kaotanud. Olen kogubaeg palju liikunud ja hästi söönud. Laps kasvab ja vajab rohkem energiat ning võtab oma emast viimast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Imetamine imetamise lõpetamine ja kehakaalu langus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.