Esileht Imetamine imetamisnõustaja juurde?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: imetamisnõustaja juurde?

Postitas:

Ma olen last imetanud nüüd 4 päeva 5es käsil. Nibud suht katki(rohkem ülemine osa nibust alumine on terve) ja kui beebi imema hakkab siis ikka siuke valu et õudne, kunas minna imetamisnõustaja juurde või äkki on lootust et see valu läheb üle varsti. Omast arust on rind lapsel ilusti suus, aga spetsialist ju pole sellel alal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapsel on imemisvõte õige, siis peaks varsti paremaks minema. Seni määri Purelan kreemiga vms., tee õhuvanne ja püüa ära kannatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praeguseks peaks valu ikka ju möödas olema, arvan mina. Kui arvad, et tal vale võte on siis mine kohe nõustaja juurde, mis sa kannatad.
Minule soovitati ka apteegist muretseda Multi-Mam nibukompressid, aitasid ning lapse söötmisega tuleb siis jälgida, et ta mõnulema sinna ei jää. Kui siuke unistaja on siis võta riidest lahti (tuba peab muidugi soe olema) või vaheta enne söötmist mähkusid, et ta võimalikult ärkvel oleks. Siis sööb ilusasti ära ning võtad kohe rinna ära. Tead kuidas? Torkad väiksese sõrme suunurgast sisse ja siis tõmbad nibu etevaatlikult ära. (Seda muidugi siis kui on näha, et ta on ühest rinnast oma toidu kätte saanud aga veel unistaks seal nibu otsas).
Nibudele aitab veel õhuvann ja Benthaden kreem (kirjapilt ilmselt vale).
Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind aitas väga see Benpanthen, ma määrisin seda mingi 5-6 päevas, väga paljud soovitavad just seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul olid nibud väga valusad ja natuke lõhenenud kuskil 10 päeva, seejärel möödus probleem iseenesest. Kreeme ma ei kasutanudki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kui ülevalt poolt nibu on katki, siis võib olla, et laps on rinnast lihtsalt liiga kaugel. Piltlikult öeldes peab olema \”kõht vastu kõhtu\”. Kasuta patju ning kontrolli ka seda, et lapse pea ja keha oleksid ühel joonel (laps on küljele pööratud).
http://www.siet.ee nõustajad tulevad ka koju ja üldjuhul on visiit tasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bebanthen oli ainus, mis pisut leevendas minul sama olukorda. ule kuu aja ei kandnud rinnahoidjat, ikka selleks, et nibud ohku saaks. alles nuud, 2,5 kuu vanuselt on poja imemise taiesti selgeks saanud. imetamisnoustaja juurde soovitan kindlasti minna, siis on variant, et imetamine muutub naudinguks. minu esimesed 1,5 kuud selle beebiga olid kull kaugel naudingust, kannatada pole motet

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Imetamine imetamisnõustaja juurde?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.