Esileht Imetamine Imetamisnõustaja juures sööb ilma nibukaitsmeta, kodus mitte

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Imetamisnõustaja juures sööb ilma nibukaitsmeta, kodus mitte

Postitas:

Tere

Kahenädalane laps sööb esimesest elupäevast saati nibukaitsmega. On kenasti kosunud ja muidu kõik tip-top. Väga tahan talle anda otse oma rinnast ilma nibukaitsmeta, aga peale esimesi tõmbeid kaotab laps nibu ära.

Kahel korral imetamisnõustaja juures käies sõi laps ilusti otse nibust kõhu täis. Näidati õiget kehaasendit ja kuidas last rinnal hoida. Kodus see kõik aga miskipärast ei toimi. Justkui oleks enesekindlusest puudu.

Kellelgi sarnast kogemust, kuidas lahendasite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 17:00; 02.03 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismõttes kaotab nibu ära, kas on tegemist sissepoole nibudega. Tegelikult on nibu lapse jaoks ainult orientiiriks, ta ei ime ju otseselt nibu, vaid haarab suhu suurema ala nibu ümbert. Ainult nibu imedes on võte vale. Mul oli esimese lapsega nibud sissepoole ja imetasin ka paar nädalat kaitsmega, kuigi haiglas ennustati, et jäängi nii imetama, siis nii see ei jäänud, kodus lugesin ja pusisin iseseisvalt ja sain kaitsmest lahti. Teine laps sündis veidi enneaegsena ja ei jõudnud alguses imeda ning ka piim ei tulnud rinda kohe. Teda toitsin algul rpa-ga ja panin rinnale samuti kaitsmega. Koju saades hakkasin jälle pusima ning paari päevaga olin lahti nii nibukaitsmest kui Rpa-ast. Uuri, kuidas rinda nii voltida, et beebi haaraks suhu nibu ümbruse. Kui kardad, et jääb nälga laenuta mõneks ajaks koju kaal ja vaata palju kätte saab. Edu! Titale pai!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 22:10; 03.03 06:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismõttes kaotab nibu ära, kas on tegemist sissepoole nibudega. Tegelikult on nibu lapse jaoks ainult orientiiriks, ta ei ime ju otseselt nibu, vaid haarab suhu suurema ala nibu ümbert. Ainult nibu imedes on võte vale. Mul oli esimese lapsega nibud sissepoole ja imetasin ka paar nädalat kaitsmega, kuigi haiglas ennustati, et jäängi nii imetama, siis nii see ei jäänud, kodus lugesin ja pusisin iseseisvalt ja sain kaitsmest lahti. Teine laps sündis veidi enneaegsena ja ei jõudnud alguses imeda ning ka piim ei tulnud rinda kohe. Teda toitsin algul rpa-ga ja panin rinnale samuti kaitsmega. Koju saades hakkasin jälle pusima ning paari päevaga olin lahti nii nibukaitsmest kui Rpa-ast. Uuri, kuidas rinda nii voltida, et beebi haaraks suhu nibu ümbruse. Kui kardad, et jääb nälga laenuta mõneks ajaks koju kaal ja vaata palju kätte saab. Edu! Titale pai!

Nibud ei ole sissepoole, aga on suhteliselt väikesed. Kaotab nibu ära selles mõttes, et alguses haarab ilusti suure ala nibu ümbert ka, teeb mõned tõmbed ja saab piima kätte, kuid seejärel laseb lahti ning siis püüab suud mitte väga suurelt avades nibu leida. Ehk siis ma ei oska teda rinnal hoida järjepidevalt nii, et tal suu haaraks järjepidevalt suuremat ala.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 17:00; 02.03 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla on piimavool algul natuke suur tema jaoks, et lahti laseb. Proovi natuke alguses piima eest ära lüpsta. Kui laseb rinnast lahti ja püüab uuesti haarata, siis voldi rind natuke kokku ja aita talle suurem osa suhu. Kas huule-ja keelekida on välistatud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 22:10; 03.03 06:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kutsu endale kohe imetamisnüustaja koju, näiteka nõustaja Signe kui Harjunaal oled

http://Www.siet.ee/noustajad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin oma lapsega mööda nõustajaid, üks käis ka kodus ja olen palju lugenud ja harjutanud. Mul polnud sama probleem, aga kuna laps streikis nii hullult, siis kogemusi küllaga.

Võta oma rinnast kinni ja topi lapsele nii suur osa nibuväljast suhu kui saad ja reaalselt hoia seda tal suus. Tundub, et nii ei tohiks ta lahti lasta?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetasin mõlemat last nibukaitsmega terve aasta. Harjusin ära ja polnud üldse keeruline kummalegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Imetamine Imetamisnõustaja juures sööb ilma nibukaitsmeta, kodus mitte