Esileht Imetamine Imetamisnõustaja – mõtetu tegelane?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Imetamisnõustaja – mõtetu tegelane?

Postitas:
Kägu

Ei saa aru, milleks neid imetamisnõustajaid vaja? Kaks korda elus olen käinud kahes erinevas kohas, ja jutt sama – nii palju gramme peab sööma, kui rinnast niipalju ära ei söö, segu juurde. Mis fckng segu? Laps võtab kaalus juurde, perearst probleemi ei näe – jah, laps esialgu laisk imeja ja küll kogub jõudu ja hakkab sööma korralikult (lastearsti sõnad), mingit segu pole vaja. Imetamisnõustaja tahtis hoopis seal kohapeal lapsele segu toppida. Pole ime et meil nii paljud naised ei imeta!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõttetud pole, tuleb lihtsalt õige leida. Palju kaalu kaotas võrreldes sünnikaaluga, kui haiglast välja saite?
Soovitus panna laps tihti rinnale ja samal toidukorral imetada mõlemast rinnast. Kirjutatud üles kellaajad ja rinnad, kui vaja. Lisaks hangi/rendi omale beebikaal, kaalu laps ära enne söömist ja pärast söömist.
Kui vana laps üldse on? Kui ta ikkagi kaotab palju kaalus (ei tasu uskuda ka ainult perearsti sõnu, et kosub ja õpib), siis võivad tulla erinevad terviseprobleemid ja su laps võib lõpetada haiglas, sest oli näljas ja energiat ei olnud. Kui võtabki vähe juures, siis pakudki ilma valehäbita ja pettumustundeta (tundub et nii sa end tunned) rinnapiimaasendajat nii kaua, kuni ta hakkab kaalus juurde võtma ja tundub et rinnaga söömine võiks olla jälle number 1.
Ja üldistusi ei ole vaja teha sel teemal, miks keegi imetab või ei imeta, sest põhjuseid võib olla mitmeid! Natukene mõistmist ei teeks paha.

Please wait...
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Imetamine Imetamisnõustaja – mõtetu tegelane?