Esileht Imetamine Imetamisriided

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Imetamisriided

Postitas:

Kust saada häid riideid imetamiseks? (nii imestamisrinnahoidjad kui ka topid jm riided)

Näiteks HMi rinnahoidjate puhul tundub et need väga toestavad enamasti pole

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Change’il on head imetamisrinnahoidjad. Imetamisriideid teevad näiteks Lolo ja Helg. Sternumist olen ka leidnud imetamissärke.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui rinnahoidjad on väga toestavad, on oht, et suruvad liigselt ja võib probleeme tekitada, piimajuhade ummistus. Seetõttu imetamisrinnahoidjad ei olegi tugikaartega, pushup jne.

Muidu aga riided HM, facebook marketplace, aliexpress… ega neid ju palju pole mõtet. Igapäevaselt kodus ma spetsriideid ei kasuta, ainult külas, väljas käies, kui tahaks toitmise ajal kaetud olla. Jahedamaks ajaks toimib hästi ka imetamismaika teiste riiete all.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle H&Mi imetamisrinnahoidjad/topid väga meeldivad. Ja erinevaid on neid ka, mul toestavad piisavalt ja on megamugavad lisaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hindad loodus- ja kehasõbralikumaid kangaid, siis valik puuvillaseid ja bambusest riideid, sh imetamisrinnahoidjaid, leiab nt https://neljastrimester.ee/dd-epood/

Hea imetamisriietus ei pitsita kuskilt ja laseb õhku läbi, samuti tasub mõelda, kas valitud kangas on ka beebi naha vastas piisavalt pehme. Kuna beebi nahk on õrn, siis valin imetamisriided samade kriteeriumite järgi, mis beebiriided, pidades tähtsaimaks kvaliteeti ja tootja usaldusväärsust.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lindex’is on 100% meriinovillast imetamisrinnahoodja. Väga mõnus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Imetamine Imetamisriided