Esileht Beebi ja mitmikud Imetamisriided, kust osta?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Imetamisriided, kust osta?

Postitas:
Kägu

Rasedate riideid on kõikjal lademetes, imetamisriideid praktiliselt poest puuduvad. HM- s on Tartus ainukesed riided õlapaeltega topid. Eesti disainriided veebis on, seda tean.
Kust tellite teie imetamisriideid? Pika varrukatega t-särke näiteks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas on vaja neid spetsriideid? Hiljem pole nendega midagi teha.
A näiteks sternumi poes on pluusid olemas. Gapi netipoes igasugu kraami.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen tellinud H&M netipoest https://www2.hm.com/en_eur/search-results.html?q=nursing&department=1&sort=ascPrice&image-size=small&image=stillLife&offset=0&page-size=80
ja https://emake.ee/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks kuidagi saab ilma ka muidugi, küsimus on mugavuses…olen ka külmakartlik ja ei taha end vööni paljaks koorida…
Enamus imetamisriideid on ju sellised, millest arugi ei saa, et imetamiseks, saab hästi ka pärast kanda. Lukud rindade juures ei sega ju pusa kanmist ka pärast. Pealegi on neil hea järelturg, FB- s asjalikud asjad müüakse minutitega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Next’ist saab tellida, otsingusõna “nursing”
Next

Please wait...
Postitas:
Kägu

Parimad imetamistinnahoidjad Change-is. Mul mitu kleiti ja pluusi Lolo nimeliselt eesti firmalt. Mõnusad ja praktilised, peidetud lukkudega. Saab diskreetselt ja mugavalt imetada, luku teed täpselt nii palju lahti, kui vaja. Ja kirju materjali peal ei paista öikud üldse välja.
Osad neil paksemast puuvillast, osad õhemast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No aga palju sul on plaanis siis beebiga ringi konnata, et lademetes neid riideid vaja on. EHk piisabki paarist t-särgist, mida saab teiste riiete all kanda. Nt kui on eestnööbitav pluus või kampsun, selle nööbid teed julgelt lahti ja seal all siis imetamispluus. Seda enam, kui oled külmakartlik…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovitan järelturgu. Äkki oligi rasedus- ja imetamisriiete ost-müük vms FB grupi nimi. Ostsin ise hirmkallilt H&Mist, mõnes beebipoest (neis on) jne nii raseduse kui ka imetamise jaoks ja siis hiljem avastasin selle grupi, kust oleks saanud neid lühikese kandmisajaga riideid palju mõistlikumalt osta….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kiidan ka Lolo riideid. Ja Sternumist olen leidnud paar asja. On samuti asjalikud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lolo imetamise pusasid nägin just müügis Tallinnas Kalamaja basaaris olid vist 30€ tükk 🙂

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Beebi ja mitmikud Imetamisriided, kust osta?