Esileht Beebi ja mitmikud Imetamisriided, kust osta?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Imetamisriided, kust osta?

Postitas:

Rasedate riideid on kõikjal lademetes, imetamisriideid praktiliselt poest puuduvad. HM- s on Tartus ainukesed riided õlapaeltega topid. Eesti disainriided veebis on, seda tean.
Kust tellite teie imetamisriideid? Pika varrukatega t-särke näiteks?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 11:05; 11.01 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tellinud H&M netipoest https://www2.hm.com/en_eur/search-results.html?q=nursing&department=1&sort=ascPrice&image-size=small&image=stillLife&offset=0&page-size=80
ja https://emake.ee/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks kuidagi saab ilma ka muidugi, küsimus on mugavuses…olen ka külmakartlik ja ei taha end vööni paljaks koorida…
Enamus imetamisriideid on ju sellised, millest arugi ei saa, et imetamiseks, saab hästi ka pärast kanda. Lukud rindade juures ei sega ju pusa kanmist ka pärast. Pealegi on neil hea järelturg, FB- s asjalikud asjad müüakse minutitega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 11:05; 11.01 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Next’ist saab tellida, otsingusõna “nursing”
Next

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parimad imetamistinnahoidjad Change-is. Mul mitu kleiti ja pluusi Lolo nimeliselt eesti firmalt. Mõnusad ja praktilised, peidetud lukkudega. Saab diskreetselt ja mugavalt imetada, luku teed täpselt nii palju lahti, kui vaja. Ja kirju materjali peal ei paista öikud üldse välja.
Osad neil paksemast puuvillast, osad õhemast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga palju sul on plaanis siis beebiga ringi konnata, et lademetes neid riideid vaja on. EHk piisabki paarist t-särgist, mida saab teiste riiete all kanda. Nt kui on eestnööbitav pluus või kampsun, selle nööbid teed julgelt lahti ja seal all siis imetamispluus. Seda enam, kui oled külmakartlik…

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 11:34; 12.03 10:15;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Soovitan järelturgu. Äkki oligi rasedus- ja imetamisriiete ost-müük vms FB grupi nimi. Ostsin ise hirmkallilt H&Mist, mõnes beebipoest (neis on) jne nii raseduse kui ka imetamise jaoks ja siis hiljem avastasin selle grupi, kust oleks saanud neid lühikese kandmisajaga riideid palju mõistlikumalt osta….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kiidan ka Lolo riideid. Ja Sternumist olen leidnud paar asja. On samuti asjalikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lolo imetamise pusasid nägin just müügis Tallinnas Kalamaja basaaris olid vist 30€ tükk 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema suletud. Perekool.ee Foorumis on keelatud:

4.8. omavoliline kooskõlastamata reklaam.

Perekooli Moderaator

+1
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Soovitan I Love Mum poodi – https://www.facebook.com/IlovemumTallinn/. Muidugi saab imetamisriieteta hakkama, aga kui suvi tulemas ja tahaks kusagil pikemalt soojust ja loodust nautida, siis mõned imetamisriided kuluvad ära. Olen nüüd mõne I love mum toote omanik ja kiidan täiega hinna-kvaliteedi suhet. Neil on väljas ka kevadkollektsioon, ootan nüüd selle Eestisse jõudmist. Neil on ka lapsekandmisjopesid jmt valikus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen läinud lihtsalt seda teed, et üritan mõned nööbitavad pluusid-kleidid varuda, mida siis sellistes olukordades kanda, kui ei taha pluusi tervenisti üles tõsta ja tervet kõhtu-selga paljastada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 11:34; 12.03 10:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asosest leiab ka otsingusõna “nursing” abil variante ja Seraphine https://www.seraphine.com/eu/nursing-clothes/ asjad tunduvad ka väga kenad  ent on üsna kallid.

 

Endale ostsin paar H&M-i imetamiseks mõeldud T-särki (täiesti okei kvaliteediga) ja paar õlapaeltega imetamistoppi. Neid õlapaeltega toppe on hea juba olemasolevate pluuside-kampsunite all kanda, et kõht ja selg paljad poleks imetamise ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prismas, mothercare, lindex

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Beebi ja mitmikud Imetamisriided, kust osta?