Esileht Imetamine Imetamisriided

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Imetamisriided

Postitas:

Sooviks teada, kas kannate spetsiaalseid imetamispluuse või tavalisi riideid. Ise tahan proovida kuidas igasugused hõlmikpluusid ja imetamispluusid sobivad. Vaatan kadedusega imetavaid emasid kes oskavad seda diskreetselt teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalisi. Sätin oma käigud lapsega nii, et kodus kõht saab täis söödetud, avalikult ei imeta (ei istu mulle). Ainuke koht, kus seni olen last väljaspool kodu imetanud, on pärast ujumist. Need spetsiaalsed imetamisriides on ka suht koledad, nii palju, kui neid kuskil netipoodides müügil olen näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tavalisi, aga selliseid, mis diskreetselt imetamist võimaldavad st kleite ja pihikseelikuid ei kanna 🙂 Tegelikult ka eest nööbitavad asjad mulle ei sobi. Kannan ikkagi trikotaa¸ist toppe, millega saab salli all väga normaalselt imetada. Sall peab kogu aeg kaasas olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 21:28; 22.01 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kannan imetades üldiselt samu riided, aga kaheosalist riietust (st pluus+püksid või pluus+seelik). Mõned on ka nö eririided, aga need on suures osas välismaalt ostetud (ja üks kleit õmmelda lastud), sest minu meelest on Eestist imetamissärgi nime all võimalik osta ainult tavalist (meeste) t-särgile sarnanevat riideeset, millel siis imetamise jaoks pilu tehtud ja ma sellist t-särki üldiselt ei kanna. Aga võibolla ma lihtsalt ei tea kohti, kust kenasid imetamisriideid saaks.

Parim imetamise riietus on mul üks nööbitav pluus, millele panen trikotaa¸ist topi alla. Imetamiseks nööbin pealmise pluusi ülalt keskele lahti ning tõstan topi üles. Kuna pealmise pluusi nööbid on altpoolt kinni, siis pole kõht paljas. Samas kui imetada linas, siis sobib igasugune kaheosaline riietus (st kleit ikka ei sobi, aga pluus+seelik/püksid), laps ja lina katavad palja kõhu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

ah jaa, imetamisrinnahoidja on küll asendamatu, aga seda sa vist küsimusega ei mõelnud.
mul suurema lapse ajal neid veel polnud, nüüd mõtlen, et kuidas küll hakkama sain.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 21:28; 22.01 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spets pluuse ei kanna. Üldiselt imetan kodus, kui juba tean, et vaja väljas imetada, siis valin sobiliku riietuse (kleidid, tuunikad ja kitsa kaelusega riided ei sobi).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei kanna spets riideid. valin sellised, kus saab, kas ülalt või altpoolt tissi välja võtta. reeglina lähenen tissile pluusi puhul altpoolt.

imetamisrinnahoidjaid ka ei kanna. ei ole leidnud sobivat, kas on ebamugav või siis eest liiga lahtise lõikega, et vajuvad välja või on miski muu viga.
kannan spordirinnahoidjaid, hea veniv ja mugav tissi altpoolt välja võtta. teinekord magan ka rinnahoidjaga, sest laps kisub (peale söömise lõpetamist) öösel tissi, siis on hea tiss ära peita.

nii kodus kui väljaspool kodu käitun ühtemoodi, st ei vali väljaspool kodu imetamiseks mingeid teisi riideid.
aga üldiselt enamus korrad ikka imetan kodus ja muud käigud selle järgi sätitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Imetamine Imetamisriided

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.