Esileht Imetamine Imetamisrinnahoidja

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Imetamisrinnahoidja

Postitas:

Tere,

soovitage palun mugavat imetamisrinnahoidjat, mis ei lähe kohe pesus koledaks ja peaksid aasta imetamist vastu ja igapäevast kandmist?
Esimene laps, et muud ei oska otsida, kui et peab mugav, soovitavalt ilma igasuguste õmbluste ja kaarteta. Aga sellist, mis neile vastaks ja ka toetaks pisut, pole veel leidnud 😀 suured tänud igakülgse nõu ja abi eest! Ahjaa, kui saaks rinnapumba ka külge haakida ühele mudelile neist, oleks super!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 22:18; 04.08 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vau. Aga oleneb rinna suurusest, et kas üldse leiad. Suuretissilised seadku kohe sammud chance pesupoodi, 50-eurone näpus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle läbi, kas sul päriselt on vaja imetamisrinnahoidjat igapäevaselt?

mina kasutasin igapäevaselt kodus tavalisi õhukesi ilma polsterduse ja tugikaarteta rinnahoidjaid. Praegu on ju kõik poed selliseid pitsilisi täis, Hm-ski suur valik, soovi korral käivad polstrid välja. Toitmise ajaks tõstsin lihtsalt rinnahoidja kas rindade peale või libistasin üle õla.

imetamsirinnahoidjaid kasutasin ainult siis, kui käisin kuskil väljas koos lapsega ja oli vaja ennast nö paljak skoorimata last toita. aga isegi kui mul endal olid külalised, toitsin last magamistoas kinnise ukse taga ja ei vaevanud enda pead, kust leida hunniku imetamisrinnahoidjaid igapäevaseks kandmiseks, oligi vist 1 paar ainult.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli paar Lindexi ja paar H&Mi imetamisrinnahoidjat ja mõned imetamistopid. Need olid need kõige lihtsamad ja odavamad. Minu jaoks olid mugavad ja ellu jäid ka. Üks valge imetamistop läks millegi pärast kollaseks… Selle viskasin ära. Ülejäänud jäid järgmist last ootama.

Change’is on tõesti maailma parimad rinnahoidjad. Soovitan soojalt proovida ja ka osta kui on võimalik. Mul ainult nende tavapesu ongi ja ma olen väga väga rahul.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vau. Aga oleneb rinna suurusest, et kas üldse leiad. Suuretissilised seadku kohe sammud chance pesupoodi, 50-eurone näpus.

Kas hakkas kergem?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 22:18; 04.08 18:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Imetamine Imetamisrinnahoidja