Esileht Imetamine Imetamisrinnahoidjad

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Imetamisrinnahoidjad

Postitas:

Panen siia ka selle teema, äkki saab rohkem vastuseid siit alafoorumist.

Millal teie imetamisrinnahoidjad ära ostsite? Mille järgi suurust valisite?
Perekoolis räägiti, et hea oleks kui sünnitusmajas oleksid need rinnahoidjad juba olemas ja et saaks kohe selga panna. Aga ma ei suuda otsustada mis suuruses need osta…
Enne rasedust kandsin 75C, praegu juba 75E. Mis suuruses siis imetamiseks osta? Ämmakas ütles, et pigem number väiksem kui number suurem… Äkki peaks siis ostma ka 75E? Või peaks ikkagi F korvi poole vaatama? On üldse nii suuri?? Ümbermõõt iseenesest ju pole suur, tavaliselt on suurte korvidega rinnahoidjad ka suure ümbermõõduga…
(millised muidu paremad on, kas sellised pehmed või kõva korviga, seni olen kasutanud ainult kõva korviga rinnahoidjaid)

Kuidas teil on olnud? Mis suuruses olete ostnud ja mis suurus enne sünnitust (raseduse lõpus) oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin enne sünnitust ära, enda meelest veidi suuremad, aga kui siis piim tuli, jäid need ikkagi väikeseks. NIng pidin uuesti poodi minema.
Mina ütleks ka, et pigem natuke suurem rinnahoidja kui väike. Kitsas rinnahoidja pitsitab, esiteks on ebamugav ja teiseks piim ei saa õieti voolata. Ma ei kujuta ette miks ämmakas väikest soovitas.
Ja võimalikult pehmed võtaksin. Piima täis rinnad on tundlikumad kui ette kujutada oskad. Lõpuks ostsin endale ühe ilma igasuguse toestuse ja traadita pehme imetamisrinnahoidja. Rinnad püsivad tänu piimale ise vormis, neid ei peagi toestama kuidagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma soovitan ka osta palju suurema. ja katsetada, kas vähemalt rinnapadjad sisse mahuvad. ise kasutasin esimestel kuudel enamuse ajast rinnapatjade asemel piimakogumise kopsikuid (ma ei tea kuidas nende täpne nimetus on) ja seetõttu vajasin palju suuremat rinnahoidjat.
kuna esimestel nädalatel peale sünnitust on rinnanibud päris valusad, siis ilma nende kopsikuteta poleks saanud üldse väljas käiagi. kopsiku sees vähemalt rinnanibu ei puutunud kusagile vastu ja polnud nii valus, toas olin enamuse ajast üldse ilma rh-ta kuna nii valus oli.

ja mina soovitan osta puuvillase asemel sünteetiline materjal. puuvillane kuivab aeglaselt, ei pea tihedale pesule vastu jne.
üldse neid kalleid spetsiaalseid ma ostsin vaid ühe. edaspidi prismast ühte kindlat ilma tugikaarteta mudelit, mis maksis vaid ca 5 eurot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.01 13:17; 27.01 13:20; 28.01 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lisan veel kas eda, et kindlasti ära osta kõva ja tugikaartega rh-t. sa pead ju sellega magama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.01 13:17; 27.01 13:20; 28.01 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma optimistlikult lootsin, et saan tavalistega hakkama. Kui tirts oli nädalane, läksin poodi spets rh ostma. Alguses ostsin mingi valge, üdini puuvillase, suurem suurus kui tavaliselt kandsin eksole. Aga see mulle mingi aeg enam ei meeldinud, polnud tal tegu ega nägu ja nägi suht vanamoeline välja (absoluutselt mitte seksikas). Siis valisin RelaxMom lehelt mingi ilusama, ostsin ära ja olen rahul. See esimene valge puuvillane on nüüdseks natsa suur, ju siis ostes olid rinnad suured kui pallid ja selle järgi see korvi suurus sai ka võetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magamisega probleeme ei tule. Magan praegugi kõva ja tugikaartega rinnahoidjaga, kus padjad sees. Öösel lihtsalt lekib nii palju, et muudmoodi ei saa.
Aga eks ma siis ikka vaatan oma ümbermõõduga ja korvi suurema kui praegu on. Ja ehk peaks teise ka veel ostma, sama numbri, mis praegu on… Siis hea võtta kohe kui üks ei sobi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne oli 75B, ostsin 75C ja paras on. Sünnitusmajas kaasas ei olnud ja ka kodus olen ilma, sest algul tuli rinnapõletik ja süüdistan selles osaliselt just rinnapatju ja -hoidjat. Hoidku veel sellega magamise eest! Aga eks igaühel ole isemoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma panin puusse sellega,et ostsin raseduse lõpu numbrist suurema numbri. Rinnad imetamise ajal suuremaks ei läinud, pigem on nii, et pärast 3-4 imetamiskuud on väiksemad kui raseduse ajal. Lisaks sai lolli peaga ostetud tugikaarte ja õmblustega rinnahoidja, väga ebamugav. KUi juba lapsega kodus olin, tellisin netipoest ilma õmblusteta ja kaarteta mugavamad – mulle on seni piisanud kahest (üks must, teine valge). Kavatsen nendega lõpuni välja venitada, ei taha raha raisata sellise asja peale. Osta pigem üks valmis, küll jõuad ka pärast lapse sündi juurde osta neid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina ostsin, kui rasedust oli u 30nädalat või natuke vähem. Muidu kandsin 70A, rinnakad aga tellisin 75B. Kandsin neid juba raseduse ajal.
Haiglas olin üldse ilma rinnakateta ja mõned päevad ka kodus. Kui sünnitusest oli 6p möödas, hakkasid natuke lekkima, eriti siis, kui laps rinnal. Piimapais muutis küll nad täidlasemaks, kuid suurus ei muutunud.
Peale selle kestab pais vaid mõne päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina enne rasedust kandsin 75A ja paar nädalat peale sünnitust ostma minnes tuli välja, et kõige mugavam on 80B ja nüüd laps 4,5-kuune ja need endiselt parajad. Ma soovitaks, kui vähegi saad oodata selle ostmisega ja minna natuke peale sünnitust ostma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

imestan ja mõtlen, et inimese dikka nii erinevad. ma ei oelks kindlasti saanud magada ilma rinnahoidjata ja ilma rinnapatjadeta. Eriti esimesed 4 kuud. Praegu olen ligi 6 kuud imetanud ja magan esimesi öid ilma pesuta. Varem aga poleks saanud, sest pidevalt ujusin piima sees. Ja pidin päevas vähemalt korra rh vahetama. Mul lihtsalt oli nii palju piima ja alati pritsib ka teisest rinnast samal ajal.
see on küll samamoodi nagu siin mõnel teisel, et praeguseks rinna suurus on väiksem kui raseduse ja esimese kahe imetamiskuu ajal.
ja üldse ei kujuta ette kuidas saab magada tugikaartega rh-ga. väga ebamugav minu arvates.

seega ikka ise pead järele proovima, mis sulle sobib, sest nagu näha oleme kõik üsna erinevad 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.01 13:17; 27.01 13:20; 28.01 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga osta esimeseks siis Garriwelli rinnahoidja. Need on suuruses S, M, L, XL. Venivad rinna järgi ilusti, hästi mugavad, ilma tugikaarteta. Ei näe küll nii kenad välja nagu mõned satsidega, aga mina olen juba 9 kuud neid kandnud ja olen väga rahul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka Carriwelli. Mina ostsin ära, kui sünnitusmajas olin, nt Pelgus beebikaupade poes on neid olemas, küll aga ei olnud viimati õiget suurust. Carriwell venib, et kapsalehed mahuvad sisse ära, ka on neil see haakidega vahetükk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli b korv enne rasedust, raseduse ajal hakkasin kandma c korviga rinnahodja ja peale sunnitust rinnad suuremaks ei lainud . Kandsin edasi c korviga. Ja tegelikult mulle lopuks meeldis tavaline rinnahoidja mitte imetamisrinnahoidja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin enne sünnitust imetamisrinnahoidjad kusagil 28 nädalal ja natuke suuremad kui muidu kannan.Kandsin neid rinnahoidjaid ka raseduse ajal. Enne oli suurus 70B, siis ostsin 75B ja 70C, ma ostsin omale canapoli rinnahoidjad 3 paari.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei tasu tugikaartega rinnahoidjat vähemalt alguseks kasutada – kaared võivad mõne piimajuha kinni pitsitada ning sellest võib tulla rinnapõletik. Ise ma kandsin küll kaarteta rinnahoidjat kogu aeg, aga omast lollusest ühe pikema lennureisi ajal oli raske seljakott, peale mida sain rinnapõletiku (sest ju midagi pitsus kinni).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ostsin ka carriwelli omi 2. see venib hästi ja on mugav ka. enne sünnitust ostsin ühe ja hiljem teise veel juurde. enne olin suurus 70C, rinnahoidja ostsin suuruse L ja see on täiesti paras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin ka nüüd ära ikkagi. Ostsin ikkagi paksemast materjalist, päris tugev korv pole, aga selline kõvem ikkagi. Tugikaari pole, sellest on natuke kahju, mulle tunduvad tugukaartega mugavamad.
Praegu on rinnahoidja suurus 75E.
Poes proovisin kahte imetamisrinnahoidjat- üks 75E ja teine 80D. See 80D oli megasuur nii ümbermõõdult kui korvilt. 75E oli ümbermõõdult tegelikult natuke kitsas, aga korv oli natuke suur, seega kasvuruumi on. Korv venib ka päris palju, kasvuruumi on. Ehk pärast sünnitust võtan natuke alla ja rinnahoidja muutub ümbermõõdult ka natuke lahedamaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Imetamine Imetamisrinnahoidjad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.