Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Imetamisrinnahoidjad

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Imetamisrinnahoidjad

Postitas:

Millal teie imetamisrinnahoidjad ära ostsite? Mille järgi suurust valisite?
Perekoolis räägiti, et hea oleks kui sünnitusmajas oleksid need rinnahoidjad juba olemas ja et saaks kohe selga panna. Aga ma ei suuda otsustada mis suuruses need osta…
Enne rasedust kandsin 75C, praegu juba 75E. Mis suuruses siis imetamiseks osta? Ämmakas ütles, et pigem number väiksem kui number suurem… Äkki peaks siis ostma ka 75E? Või peaks ikkagi F korvi poole vaatama? On üldse nii suuri?? Ümbermõõt iseenesest ju pole suur, tavaliselt on suurte korvidega rinnahoidjad ka suure ümbermõõduga…
(millised muidu paremad on, kas sellised pehmed või kõva korviga, seni olen kasutanud ainult kõva korviga rinnahoidjaid)

Kuidas teil on olnud? Mis suuruses olete ostnud ja mis suurus enne sünnitust (raseduse lõpus) oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti soovitavad siin osad osta siis kui piim rinda tulnud kuid ma võin omadest kogemustest öelda, et esimene sünnitusjärgne kuu on kõige halvem aeg imetusrinnahoidja ostmiseks. Esiteks on beebigagi tegemist küllalt ja pole aega parimat valida, tuleb esimene ettejuhtuv ära osta. Teiseks aga olulisem faktor – suurus. Piimapaisu ajal, nagu see esimesel ühel-kahel kuul on, on rind kordades suurem kui hiljem. Kui on valmisostetud rinnahoidja, saab tagumise klambriga suurust reguleerida suuremaks-väiksemaks, nagu hetkel vaja on (tühjakssöödud rind – enne söötmist rind), aga kui osta paisuga liiga suur, ei ole sellel mingit toetavat mõtet. Isegi rinnapadi loksub seal sees.

Samas…. kui tahad, et igal hetkel oleks rinnahoidja täpselt paras, siis pooleaastase imetamise puhul tuleks neid osta vähemalt 2-3 erinevat suurust.

Keeruline ühesõnaga ja ühest õiget varianti vist ei olegi.

Ise mõõtsin rinnaaluse ümbermõõdu igaks juhuks üle (raseduse lõpus oli see 5 cm suurem kui varasemalt, kontrolli!) ja korvi suuruse võtsin raseduse lõpu omast 1 nr suurema. Kindlasti mitte väiksema! Sellega sai esimesed 3 kuud hakkama. Siis hakkas juba kaal alanema ja rinnaalune ümbermõõt vähenes, tuli võtta raseduseelse ümbermõõduga ja raseduse lõpu suuruses korviga. Taas 3 kuud. Ja edasi veel number väiksem korv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 75b-st on saanud raseduse jooksul 80c. Ostsin babycenterist carriwelli omad, mis on v2ga mugavad ja näevad välja nagu sport rinnakad. Seal on suurused S,M,L ja minule sobis M. Poes on võimalik proovida ka, kuigi pakendil on taga m66dud ja nad venivad ka hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 11:32; 27.01 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nt ei kasutanud neid rinnahoidjasi.Täielik raha raiskamine minu jaoks!Nt Raseduse alguses oli mul 75c ,*Peale lapse sündi oli rinna mõõt 95d.Praegu ootan teist ja rinnakad hakkavad jälle väkseks muutuma!

Ma saaks aru kui saaks neid rinnahoidjasi kasutada iga raseduse järel aga kahjuks ei saa kuna ei tea kas rind läheb suuremaks või nii öeldes kuivab ära!Loodan ,et said aru mida ma mõtlen!

Sain väga hästi olma nendeta hakkama samas saan aru ,et nii on mugavam:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan veel,et neil on riba kaasas millele vajaduse korral pikkust ümberm66dule juurde anda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 11:32; 27.01 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas imetamisrinnahoidja peab olema ilma tugikaarteta?
Nimelt ma ei tunne et rinnahoidja toetaks kui tugikaart ei ole. Hetkel veel soetanud ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusagilt lugesin, et imetamisrinnahoidja tasub osta kuu aega enne planeeritavat sünnitust. Siis ei pidavat rinnad enam kasvama:) Piimapais tuleb peale sünnitust nagunii, aga see ei on mööduv nähe ja ei lähe arvesse;) Nii et nikinaki, sul paras aeg mööda poode käima hakata ja rinnakaid proovima.
Endale varusin juba imetamisrinnahpidjad ära, sest tegelikult on nad ikka täitsa mugavad. Pealegi ma toitsin eelmist last 2,5 aastat rinnaga….Kuigi jah, viimaks ei olnud enam vahet ja läksid tavarinnahoidjad kah käiku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin esimesega u kuu enne sünnitust. Võtsin rinnaaluse mõõdu küll üsna umbes, aga nii et ta kõhtu pitsitas rasedana proovides, korv oli paras. Pärast oli täiesti paras.

Aga ma ostsin sellise sport-rinnahoidja tüüpi asja (siiski imetamiseks spets, tervest valikust). Pärast oli paar tükki klapiga ka, aga ilma on ikka kordi mugavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei,
minule meeldisid imetamise ajal mitte spets imetamisrinnahoidjad, vaid tavalised eestavatavad – hästi lihtne mehhanism peab muidugi olema, proovi, kas saad yhe käega ka lahti 😀

Siis saab hiljem ka kasutada, imetamisrinnahoidjaga pole hiljem suurt midagi teha 😛

ja veel, kuna mul muidu suht väike rind, siis olen ikka tugikaartega eelistanud. Imetamisnõustaja haiglas kusjuures kitis, et eestavatavad on mõnes mõttes paremad isegi kui need imetamisrh-d, kuna ei ümbritse rinda, kui on avatud.

Suurus – enne rasedust A, sünnitusjärgselt B, praegu (üle poole aasta imetamist) jätkuvalt B. Mulle meeldivad need, kus saab polsterduspadja vajadusel eemaldada seest. Päris ilma polsterduseta korvita – nagu ainult riidest/pitsist – mulle ei meeldigi.
Aga eks see ole maitseasi 🙂

Minu meelest on nii äge, et eluaegse A-korviga inimesena saan praegu loetud kuude jooksul B-korvi kanda, naudin Täiel Rinnal =D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 80C suurus küll imetamise ajal suurem polnud. Piima on piisavalt olnud, kuid mingit hullu paisu vms rinna suurenemist mitme korvi võrra küll mitte.

Imetamisrinnahoidjaga pole midagi teha?
Kui pea aasta aega imetad ja selleks on nt 2-3 paari imetamisrinnahoidjaid, siis on need imetamise lõpuks paras aeg prügikasti visata, nendega polegi enam midagi rohkemat teha… kantud ja läbi selleks ajaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära esialgu üle ühe osta. Proovi enne ära kas sobib. Minule need ei meeldinud. Kasutasin tavalisi – sealt saan ühe käega tissi kätte-tagasi. Imetamisrinnahoidja klapi avamiseks-sulgemiseks on aga kahte kätt vaja. Pealegi on need hästi pehmed ja lähevad kiiresti kaltsuks ning paar numbrit suuremaks.

Siis ma vahetan rinnahoidjat mitu korda päevas, sest see läheb piimaseks. Imetamisrinnahoidjad on kallid ja neid ei raatsi kuidagi vajalikus koguses osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]789456 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ära esialgu üle ühe osta. Proovi enne ära kas sobib. Minule need ei meeldinud. Kasutasin tavalisi – sealt saan ühe käega tissi kätte-tagasi. Imetamisrinnahoidja klapi avamiseks-sulgemiseks on aga kahte kätt vaja. Pealegi on need hästi pehmed ja lähevad kiiresti kaltsuks ning paar numbrit suuremaks.

Siis ma vahetan rinnahoidjat mitu korda päevas, sest see läheb piimaseks. Imetamisrinnahoidjad on kallid ja neid ei raatsi kuidagi vajalikus koguses osta.[/tsitaat]

Miks imetamisrinnahoidja jaoks kahte kätt peaks vaja minema?

Pole küll ühtegi sellist kohanud, mida ühe käega ei saaks lahti-kinni.

\”Kaltsuks minemist\” pole ka samuti kohanud. Ehk mõne hiina imega juhtub, vähegi normaalse kvaliteediga rinnahoidjaga küll mitte.

Piima eest kaitseks kasutatakse rinnapatju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Imetamisrinnahoidjad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.