Esileht Beebi ja mitmikud Imetavad emad, kes riskigrupis, kas vaktsineerite?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Imetavad emad, kes riskigrupis, kas vaktsineerite?

Postitas:

Olen covidi riskigrupis kroonilise haigusega, praegu imetan veel vähemalt mõned kuud. On kahetised tunded. Et ei ole ju uuritud, kuidas vaktsiin mõjutab läbi ema beebit, samas kardan natuke ka koroonat. Mis teie teete, kas vaktsineerite või ootate imetamise lõppu või ei vaktsineeri üldse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mu lastearst, kes on Eesti üks tunnustatumaid, ütles, et võib, siis juba vaktsineeritud ja hetkel veel imetan. Riskigruppi ei kuulu.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui imetamise ajal vaktsineerida, siis saab laps ka vaktsineerimisel tekkivaid antikehi rinnapiimaga ning need kaitsevad ka teda natuke, niiet igati kasulik mu arust. Ma ise lükkan imetamise lõpetamist muudkui edasi, et kui ma kunagi vaktsiini saan, siis saaksin beebile ka antikehi edasi anda. Ma ei tea ainult, kui kaua peale imetamise lõppu rinnapiimaga saadud antikehad kestavad.

https://perejakodu.delfi.ee/artikkel/92886895/sunnitusmaja-raseduse-ajal-vaktsineerides-saab-beebi-labi-platsenta-ja-parast-rinnapiimast-koroonahaiguse-vastaseid-antikehi

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

muidugi, juba vaktsineeritud ja sarnaselt eelmise vastajaga – lükkan sellepärast imetamise lõpetamist mõne kuu edasi, et lapsele ka antikehi saaks.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Imetavad emad, kes riskigrupis, kas vaktsineerite?