Esileht Ilu ja tervis Imetavale naisele striiade ravi?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Imetavale naisele striiade ravi?

Postitas:

Laps on ära sünnitatud, ilusti imetama õpetatud, nüüd oleks aeg tegeleda vältimatute tagajärgedega.
Kas on olemas striiade ravimiseks mingeid tooteid, mida imetav naine ka võib kasutada.
Reitel on päris suured naharebendid ja kõhul samuti on olemas.

Enne sünnitust määrisin ennast nisuiduõliga, öeldi, et ka pärast sünnitust tasuks jätkata, aga on äkki veel midagi, mis võiks efektiivselt toimida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates striiasid ei ravi miski.
Kui need on ettenähtud tulema, siis tulevad ja kogu lugu.
Aja jooksul muutuvad ise heledamaks, kuid ära ei võta neid miski.

See enese kreemitamine ja õlitamine on ilmselt ainult enesetunde tekitamiseks – et näe, ma ju olen midagi nende ärahoidmiseks teinud, siis peab ju aitama. Ehk siis veel juurde teadmine, et kui ma poleks kreemitanud, siis oleks veel hullem olnud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nahk ju rebeneb nende kohtade pealt ja vahele kasvab uus nahk…Kuidas selle naha saab sealt mingi määrdega ära, seda minu mõistus küll ei võta…Tahaks oma rinnad, kõhu ja jalad ka korda saada peale nelja last, aga see pole lihtsalt võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen nüüd paar nädalat üle paari päeva katsetanud 1,5mm mikronõeltega rullikuga (microneedle derma roller) ning peale seda hüaluroonhappega ja retinooli sisaldava kreemiga määrimisega. Esimesed tulemused on julgustavad. Sama meetodit kasutavad (vähemalt välismaa) dermatoloogid ka aknearmide raviks. Siiski ei julge veel soovitada, katsetan enne enda peal järgi. Ja üldse on selliste ekstreemsete meetodite kasutamine ikka väga omal vastutusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Imetavale naisele striiade ravi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.