Esileht Beebi ja mitmikud Imikuga koos voodis magamine, jah või ei?

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Imikuga koos voodis magamine, jah või ei?

Postitas:

Beebipesa ei ole üldse ohutu! Seal võib laps samuti lämbuda. Sp ei soovitata alguses voodipehmendusigi kasutada.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps magas algusest saadik minu kaisus ja ma nautisin seda väga! Kui päris pisi oli, siis ainult minu kõrval või kui mehe poolel (oleneb kumma rinna otsas uinus), siis oli nende vahel padi, lapse selja vastas, peast madalamal. Kui juba suurem ja asjalikum oli ( nii et peale keerates karjuma hakkab), siis hakkas ka minu ja mehe vahel magama. Toitsin öösel ise magades, kuid kui otsustasin rinnast võõrutada, läks ruttu oma voodisse. Nüüd hammaste tuleku ajal magas minu süles (nagu beebi, emme kõhul). Hakkas seljale mõjuma.

Pealekeeramist pole mitte kunagi kartnud ja pole midagi ligilähedastki juhtunud. Pigem jah, et lapselt jalaga näkku, kui väga kõvasti sipleb ja keerleb voodis.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindel ei. Olen hetkel veel lapseootel (esimene rasedus). Väikese imikuga ühes voodis magamine tundub liiga ohtlik. Uni on ka kvaliteetsem kui beebi enda voodis. Siis ei pea hirmuga öösel mitu korda ärkama ja kontrollima,et kas laps ikka elus on. Imik magagu oma voodis. Mugavusest ei tasu beebi elu ohtu seada.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed olid esimese ööune oma voodis, siis kolisid kaissu; enne keeramaõppimist tõstsime küll enam-vähem alati pärast söötmist oma voodisse. Linnuuni oli ja asend kogu aeg kontrollitud. Kaisus olid seetõttu, et ise magada saaksin, et neile mitte (24/7) ohtlik olla. Mingi periood oli selline, kus üks ei maganud päeval ja teine ei maganud öösel, kui siis ka öösel iga 2h tagant pool tundi üleval olla ja pool tundi uuesti uinumisele kulutada, läheks ikka väga ohtlikuks.

Rasedana kujutasin ka igasuguseid asju ette, kuidas “mina küll iialgi ei…”.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina esimest last ei võtnud kaissu seni, kuni üks öö tugitoolis last toites tukkuma jäin ja lapse maha pillasin. Unevõlg oli lihtsalt nii suur. Laps tahtis öösel iga paari tunni tagant süüa, kui tissi otsa magama jäi, siis nii kui voodisse panna üritasin, ärkas kohe üles. Siis kussutasin 20 min last magama ja kui hästi läks, õnnestus ta tema oma võrekasse panna, aga kehval juhul uus ring kussutamist.
Peale seda imetades magama jäämist otsustasin, et ma ei saa olla nii väsinud, et öösel lapse vigaseks kukutan. Kui voodis imetades magama jään, siis laps vähemalt ei kuku kuhugi. Tulemuseks oli see, et sain öösiti palju rohkem magada. Teine laps tuli vist paarikuuselt kaissu magama, sest ma päris vastsündinu kõrval ei julgenud magada, aga teda imetasin ka öösiti oma voodis algusest peale.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma nüüd oma 3 lapse puhul tagasi mõtlen, siis päris vastsündinu minu kõrval magas siiski vaid esimese lapse puhul ja siis oli minu ja lapse vahel barrikaad (rohkem minu juures ja beebi kehast madalamal). Peale esimest sünnitust olin lihtsalt ise nii sant, et ei suutnud teda võrevoodisse panna alati. Beebi magas siis ainult puuvillase linaga ja madrats oli meil suht kõva. Aga kui pisut kobedam juba olin, siis läks ta oma voodisse mitmeks kuuks. Peale seda on minu kõrval voodis maganud minu lapsed alates kuskil 4-5. elukuust ja umbes ses vanuses hakkasid nad usinalt keerama ka ja olid kõik 8-10 kg suured juba.
Tegelikult meeldiks mulle rohkem, et beebi magab võrevoodis minu kõrval, aga alates sellest, kui beebi nii palju ei maga ja igatepidi väänleb, nad lihtsalt ei maga oma voodis. Selleks, et me kõik magada saaksime, pean beebi oma voodisse laskma…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebipesa ei ole üldse ohutu! Seal võib laps samuti lämbuda. Sp ei soovitata alguses voodipehmendusigi kasutada.

Kui seda õigesti kasutada, siis ei kujuta küll ette kuidas selles lämbuda saab. On mõni laps kunagi beebipesas lämbunud??? Mõne jaoks on kõik ohtlik, ka tavaline võrevoodi pole sada protsenti ohutu, ja paljudes juhtumites ei suudetagi tuvastada mis lapse hällisurma põhjustas, seega süüdistada võib ükskõik mida.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 09:10; 28.05 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teoorias on kõik lihtne ja kena ja nagu keegi siin ütles – esmarasedana on meil palju asju, mida meie küll “kunagi ei tee”. Päriselu on teine asi.
Laps magab minuga, aga meil on lai voodi kahepeale, st tal on oma ruumi palju ja otseselt kaisus ei maga. Hoian meie pead samal nn kõrgusel, et ta juhuslikult mu teki alla ei satuks, ja meil on kummalgi ikka oma tekk. Sööb nii tihti, et ühes voodis on lihtsalt mugavam ja hoiab väärtuslikku uneaega kokku.
Jah, igal pool räägitakse, et lapsel peab olema kõva madrats ja ei mingeid patju-tekke-pehmendusi-loomi, aga päriselus on lapsel, ka väga pisikesel, siiski oma eelistused. Enamus neist ei taha magada üksi suures, tühjas ja kõvas voodis. Siis tulebki kaaluda, kuidas neid erinevaid soove rahuldada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin raseduse ajal niiii kindel, et last kaissu ei võta ja hakkab eeskujulikult oma voodis magama. Haiglas magas ta juba meie voodis, koju saades.1-2 ööd magas oma võrekas ja edasi kaisus. Meil oli võrekas meie voodist eemal ja ma lihtsalt ei viitsinud kahe voodi vahel joosta keset ööd. Lisaks on ju beebi 9 kuud mu südame all veetnud, nii et miks ta peab minust järsku nii eraldi olema ???? Alguses natuke kartsin koos magamist, aga ärkasin ja ärkan siiani iga vigina peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Beebi ja mitmikud Imikuga koos voodis magamine, jah või ei?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.