Esileht Ilu ja tervis implantaadi panek kliinik32’s

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: implantaadi panek kliinik32’s

Postitas:

hiljuti murdus suur alumine molaar ja tõmmati välja. enne seda oli murdunud ka üks ülemine hammas (kild välja), mis tõnismäel suudeti üles ehitada. hambaid jube palju lapitud ning palju on surnud hambaid ja nt nordic hambakliinik ütles et 6-7 krooni lisaks implantaadile, sets hambad nii haprad arvatavasti. Hinnapakkumine tehti 7300€ peale, sh juureravid pole selle hinna sees, need tuleks veel eraldi juureravispetsialisti juures teha.

Nordic aga usaldust ei äratanud arsti ühe selgunud ebakompetentsuse tõttu. Teise valikuna ootan hetkel kliinik32’lt raviplaani, käisin Lauri Vahtra juures.

Olen palju lugenud KUI õudselt kallis Kliinik32 on. Samas kõik kes käivad, ütlevad ka et parim koht.

Kas keegi on lasknud seal implantaati panna (viimasel ajal)?Mis hinnaklassi see jääb? Võb muljetada ka üldistest muudest ravihindadest ja muljetest. Või ka muude kliinikute kogemusest.Kuna tegelen hambaraviga arvatavasti regulaarselt järgmised 1,5 aastat, tahaks valida koha kus kvaliteedis kompromisse ei tehta.

Kuna Nordicus tõmmati hammas nii välja, et suus on sõna otseses mõttes kraater, mis pole ka kolm nädalat hiljem veel kokku kasvanud, peab sinna ehk ka luud siirdama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm… Mina käin just Nordic Hambakliinikus ja probleeme pole küll olnud. Suure molaari puhul jääbki ju suur nö. kraater ja paranemine võtab kindlasti rohkem kui 3 nädalat aega.
Minu hambaraviplaan seal nägi ette 10-11 hamba implanteerimist-sildamist summas 11000 eurot. Loomulikult polnud mul seda raha korraga võtta ja hakkasime koostöös arstiga otsast ükshaaval tegema. Ühe implantaadi kogu lugu maksis seal kuni 1500 eurot, aega võttis 8-9 kuud (mul oli luu siirdamine ka).
Huvitav, millise ebakompetentsusega seal hakkama saadi? Mind arsti nimi ei huvitagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võib – olla on ebakompetentsus natuke liiast aga mind tegi lihtsalt ettevaatlikuks järgnev. Kun akäin hetkel mitmes kohas konsultatsioonidel, hindu uurimas jne. Siis ühes kliinikus tehti mulle koh eeismese asjana 3D röntgen millelt selgus et mitu juuretäidist on vaja vahetada (ei ole lõpuni täidetud) ja ühe hamba all on isegi gkerge põletik. teises kohas öeldi mulle t tavalise röntgeni pealt näeb sisuliselt, et jah on hamas aga detailsema info jaoks, eriti kui kroone pannakse on kindlasti vaja teha 3D röntgen ja soovitataval tveel igast hambast erali kui juureraviks läheb (seda ütles mulle juureravi arst).

Nordicus vaatas arst tavaröntgenit (mis oli u kuu varem tehtud) ja oleks hakanud rõõmsalt kohe kroone panema. Kui ma ei oleks mujalt arvamusi küsinud oleksin oma teadmatusest seda lasknud teha ja hiljem oleks mul olnud väga suured peobleemid kui nt põletiks oleks suurenenud jne. Ütlesin ka arstile, et teises kohas öeldi et juurtega on midagi lahti tema vastus oli, et “mina ei näe küll midagi”.

Kunagi varme käisin samas kliinikus kuna hambal oli luustunud plekk (lapsena võetud antibiootikumidest) ning arsti ainus lahendus oli kõik neli esihammas ära kroonida (muud moodi kindlasti ei saaks oli tema väide). Teises kohas õrna käega arst ime ettevaatlikult lihvis selle pleki maha lihtsalt. See oli 2-3a tagais ja selle esihambaga pole probleeme olnud küll aga säästsin tuhandeid, sain oma hambad alles jätta ning julgem nüüd laialt naeratada.

Hamba välja tõmbamise osas erilisi pretensioone ei ole jah, eks see oleks raske olnud teiselegi arstile.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on kokku puutunud hambaravikindlustusega?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis implantaadi panek kliinik32’s

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.