Esileht Ilu ja tervis Implantaadi panek

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Implantaadi panek

Postitas:

Kas keegi oskab enda kogemusest rääkida, kas kruvi paigaldus luusse on väga hirmus? Kui pikk on kruvi paigalduse protseduur? Kui on tegemis esihambaga, kas paigaldatakse ka nö ajutine hammas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.07 02:08; 23.07 10:41; 23.07 17:43; 24.07 09:02; 24.07 19:42; 28.07 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole hirmus, ka valus mitte, kuna tehakse korralik tuimestus. Ebameeldiv võib vist küll öelda, kuna nö. kuuled oma peas luu kallal möllamist. Üle poole tunni ei läinud minu meelest, aga ma võin eksida, mul juba mitu aastat möödas.
Jah, korralikus kliinikus saad esihammastele ka korralikud ajutised kroonid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tànan vastamast. See tuimestus hirmutab ka, kuna olen selline, kellel juba puurimise sùstist halb enesetunne hakkab. Aga ma pean selle sammu nùùd twgema. Kliinik on ok ja hambaarst ka super, aga hirm on ikkagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.07 02:08; 23.07 10:41; 23.07 17:43; 24.07 09:02; 24.07 19:42; 28.07 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehti taha hambasse, kuid valus ei olnud aga ääretult ebamugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte midagi ei tundnud ja polnud ka ebamugav, kuigi hirm oli suur. Esihammas. Minul ajutist krooni polnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 16:03; 23.07 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte midagi ei tundnud ja polnud ka ebamugav, kuigi hirm oli suur. Esihammas. Minul ajutist krooni polnud.

Mul ka ees, esihambast jàrgminw. Kui kaua Sul uue hamba panek aega vòttis? Lugesin, et luustumine òtab 3 vòi 4 kuud. Kas teerve selle aja olid esihambata?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.07 02:08; 23.07 10:41; 23.07 17:43; 24.07 09:02; 24.07 19:42; 28.07 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan ka, et äkki pool tundi. väga kaua küll ei läinud. mul oli tagumine hammas ja ajutist krooni ei pandud, aga tuttaval oli vist esihambast ülejärgmine hammas ja tal oli küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte midagi ei tundnud ja polnud ka ebamugav, kuigi hirm oli suur. Esihammas. Minul ajutist krooni polnud.

Mul ka ees, esihambast jàrgminw. Kui kaua Sul uue hamba panek aega vòttis? Lugesin, et luustumine òtab 3 vòi 4 kuud. Kas teerve selle aja olid esihambata?

Mul oli kauem, sest mul vähe keerulisem juhtum. PIdin uued breketid panema ja teisi hambaid jälle ritta sikutama. Jah, olin ilma, aga see polnud ka midagi uut mu jaoks, sest pärast piimahambaid mul üht esihammast ei tulnudki uut, seega vahed olid enne juba. Mul oli raske krooni ka panna traatide ja värkide pärast ja seega jäi panemata. Protseduur ise oli mingi 20 min, kui kruvi pandi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 16:03; 23.07 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kruvi on paigaldatud ja tuimestus kaob, kas siis järgneb kõva valu või on see valu talutav (et teaks, milleks valmis olla).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.07 02:08; 23.07 10:41; 23.07 17:43; 24.07 09:02; 24.07 19:42; 28.07 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kruvi paigaldamine polnud ei valus ega ka ebameeldiv, aega võttis umbes 20 min. Vastupidi, olin imestunud, kui kergesti talutav. Kui tuimestus üle läks, oli vaja vaid ühte valuvaigistavat tabletti. Külma hoidsin ka tund aega näo vastas, arst andis kile ja paberi sisse pandud jää. Pärast oli mitu päeva veel selline nõrk valu, kuid see tabletti ei vajanud. Olin valmis mingiks hulluks puurimiseks ja valuks hiljem, kuid midagi sellist ei juhtunud. Enda kogemusest võin küll öelda, et võid olla päris rahulik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 18:53; 03.08 01:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kruvi paigaldamine polnud ei valus ega ka ebameeldiv, aega võttis umbes 20 min. Vastupidi, olin imestunud, kui kergesti talutav. Kui tuimestus üle läks, oli vaja vaid ühte valuvaigistavat tabletti. Külma hoidsin ka tund aega näo vastas, arst andis kile ja paberi sisse pandud jää. Pärast oli mitu päeva veel selline nõrk valu, kuid see tabletti ei vajanud. Olin valmis mingiks hulluks puurimiseks ja valuks hiljem, kuid midagi sellist ei juhtunud. Enda kogemusest võin küll öelda, et võid olla päris rahulik.

Tànan optimistliku ja rahustava postituse eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.07 02:08; 23.07 10:41; 23.07 17:43; 24.07 09:02; 24.07 19:42; 28.07 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast võib hirmus olla. Nägu ja silmad paistes. Oleneb kuidas organism võõrkeha omaks võtab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast võib hirmus olla. Nägu ja silmad paistes. Oleneb kuidas organism võõrkeha omaks võtab.

Kas Sinul oli nii? Kui kaua Sul paistes oli? Praegu on mul õnneks puhkus. Kui see paistetus mingi ajaga ikka möödub, siis kannatab ära, sest ilma hambata ka jube.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.07 02:08; 23.07 10:41; 23.07 17:43; 24.07 09:02; 24.07 19:42; 28.07 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olnud valus, küll aga pisut ebameeldiv. Kuna mul on breketid, siis vahepeal tundus, et arsti sõrmed ei mahu suru ära ja surub breketid lahti. Tuimestus polnud midagi hullu ja hiljem taastumine polnud ka midagi hullu, ühe valuvaigisti võtsin ainult. Kuna ennem kruvi paigaldust pidi antibiootikume võtma hakkama, siis mõjus see kõhule pahasti ja sinna lõikusele minnes oli hirm, et kõht läheb lahti 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütlesin antibiootikumide kohta, et ei taha neid küll niisama võtma hakata (st soovitatakse kohe operatsiooni päeval). Ja siis ei võtnudki, arsti arvates polnud see ka mingi probleem. Ja ei olnudki, mingit põletikku ega paistetust ega turset ei tekkinud. Paar nädalat oli implantaadi koht tundlik, ei söönud selle suupoolega, siis oli kõik korras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 18:53; 03.08 01:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ootab ees mitme implantaadi panek üldnarkoosi all, kui kord raha kokku saan. Tuimestavat süsti esiteks ma ei usalda, teiseks juba see süsti tegemine on liiga valus.
Tean, et vähemalt esimestele hammastele pannakse mingi pool aastat vastupidavad kroonid sama protseduuri ajal. Kuigi sama kliinik pakkus välja ka kõigi kruvide peale kroone minu arust. Hind sellest ei pidavat sõltuma.
Rahas on küsimus ainult..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin arstikabinetis kokku 15 minutit. Ise olin ka üllatunud kui kiirelt läks. Valus ei olnud. Valuvaigistit pärast ei vajanud, kergelt ehk tuikas see koht veel õhtul. Järgmine päev ei olnud sedagi. Haav õmmeldi ju kinni pealt ja kõik paranes kiiresti. Alumine purihammas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis Implantaadi panek