Esileht Lapse ootamine Implantatsiooni veritsus – ja rase olnud – kellel kogemusi?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Implantatsiooni veritsus – ja rase olnud – kellel kogemusi?

Postitas:
Kägu

Tere.

Küsimus neile, kel kogemus raseduse tuvastamisel implantatsiooni veritsusega, mite päevadega: kuidas teil oli ja millal järgnes sellele positiivne rasedustest?

Dr Google ajab hulluks juba. Nn päevad hakkasid nädal varem, parem munasari valutas äkki üks päev ja kiirgas veidi selga valu, selline ebamugav pinge oli. Peale seda hakkas mingit voolust veidi tulema, paar päeva tulnud veidi. Tegin ka kohe testi, kui see kummaline vere moodi voolus algas, negatiivne, aga äkki tegin liiga vara. Samas päris päevadeks ei ole läinud. Tänaseks valu läbi.

Arst neljapäeval, eks siis selgub midagi ehk täpsemalt, aga jah, lihtsalt uurin, sest pole oma varasemas elus sellega kokku puutunud, kuigi lapsed olemas. Võimalus, et rase olen, on olemas ja arvestan sellega. Lihtsalt ootaja aeg on pikk.

Tänud, kes leiavad aega oma kogemust jagada. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli sama, veritsus oli tsükli 21-23 päevadel, nii punane kui pruunikas. Mu tsükkel ongi selline, et enne päris menstruatsiooni on määrimist kuni 5 päeva, seega arvasin, et on tavapärane mens algus kätte jõudmas. Alates 24 päevast määrimine lakkas, 30 päeval (tava tsükkel 27-28p) tegin testi, see positiivne. Tänaseks esimene ultraheli tehtud, selle põhjal kõik ok ja rasedus umbes 9nädalat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli sama, veritsus oli tsükli 21-23 päevadel, nii punane kui pruunikas. Mu tsükkel ongi selline, et enne päris menstruatsiooni on määrimist kuni 5 päeva, seega arvasin, et on tavapärane mens algus kätte jõudmas. Alates 24 päevast määrimine lakkas, 30 päeval (tava tsükkel 27-28p) tegin testi, see positiivne. Tänaseks esimene ultraheli tehtud, selle põhjal kõik ok ja rasedus umbes 9nädalat.

Palju õnne! 🙂
Täpselt, mul kestis samuti 1-2 päeva see, oli selline pigem vesine pruunikas ja roosakas, menstruatsioonile omaseid tükke ei olnud, korra panin sideme, sest endal oli tunne, et no nüüd peaksid päevad hakkama, samas terve päeva jooksul natuke-natuke tuli, kõht oli pinges. Kestis see siis u reede õhtust pühapäevani see kummaline olek. Alates eilsest ei ole enam ei kõhupinget ega voolust, homme peaksid päevad hakkama. Kui laupäeval tegin testi, oli negatiivne, ootan siis nüüd mõne päeva ja eks arst saab neljapäeval ka ultraheli teha ja midagigi öelda, veretestile suunata vajadusel.

Tean, et kindlat ei ole midagi, aga kuna tundub, et OV ajal sai korduvalt tegutsetud, siis mõte ikka liigub kiiremini kui organism järgi jõuab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tsükkel u 30 päeva, oodatavate päevade ajal määris natuke, õhtuks jäi järgi. Öösel kõht valutas. Järgmine päev jälle määris pruunikalt, mis õhtuks lõppes. Kaks päeva hiljem tegin testi ja sain õrna positiivse tulemuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine Implantatsiooni veritsus – ja rase olnud – kellel kogemusi?