Esileht Ilu ja tervis Individuaalsed tallatoed

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Individuaalsed tallatoed

Postitas:

Kas kellelegi on tehtud individuaalseid tallatugesid? Kas need aitavad ja on mõtet teha lasta? Gadoxis pakuti 75 euro eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 18:33; 26.04 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb mille vastu. Kindlasti ei ravi need midagi, rääkigu need gadoxi müügimeistrid mistahes. Üks neutraalne ortopeed ütles igatahes, et kindlasti ei tohi neid kanda pidevalt ja hommikust peale. Pigem õhtupoole, kui jalg hakkab väsima, siis on neist võlvile tuge. ja pigem siseruumides sileda põranda peal, sest väljas ebatasasel pinnal käimine on niigi hea treening pöialihastele ja ei tasu seda klobaka talla alla panemisega raisku lasta.
Kui sul on arsti määratud tallatoed, siis peaksid need saama poole hinnaga. Selleks pead minema KOV sotsiaalosakonda ja laskma välja kirjutada isikliku abivahendi kaardi. Selle alusel saab siis igasugu ortopeedilisi abivahendeid soodsamalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kaasarääkimast. Mul juba paar aastat jalalabade laiem osa valutab. Käia järjest on võimalik vaid tunnike, siis on meeletu valu. Perearst on soovitanud laiemaid jalatseid ning nüüd siis et pöörduda Gadoxisse. Ostsin ka 35 euro eest tallatoed, kuid need eriti aidanud pole – keskel on väike mügarik ja sellest pole küll mingit tuge. Kuna olen 30ndates, siis ei ole see probleem suur tundunud – arsti arvates, sest ta näib tõesti osavõtmatu. Et kohe nõutuks teeb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 18:33; 26.04 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk saad abi Türi tn, 6 asuvast spets tallatugede tegijalt. Teeb täpselt sinu jalale vastavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gadoxist individ. tallatoed-mul jooksu jaoks, super rahul(Saksa omad), igapäevased tallad, kohapeal mõõtude järgi valmistatud-need pole nii head.Soovitan Saksa omasid, olid tiba kallimad, kuid olemuselt tugevamad ja istuvad paremini, digitaalselt mõõdetud, teised nn peegepildi järgi tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks tuleb selgeks teha miks pärast tunni ajalist käimist tekib jalavalu. See ei ole normaalne.
Mina (tagantjärgi rumalana) kannatasin aasta otsa valu labajalas. Nagu jalg vähegi koorumust sai, hakkas valutama. Algas see pärast kõik pärast kerget traumat. Käisin siis perearsti saatekirjaga riikliku ortopeedi juures kes väitis, et see tuleneb vanusest:) Oma arvates olen ikka veel noor inimene:)
Seega pöördusin Tauno Kalveti poole kes võtab vastu Ortopeedia Arstides. Tema tegi mulle mingid põletiku vastased süstid jalalaba kõõluste vahele. Seejärel lasin teha endale Türi tänaval spets. tallad- http://www.ortoosikeskus.ee/index.php?page=96
Neid kandsin eelmisel suvel üsna tihedalt. Nüüd on tööl madalate kingade sisse pandud. Kokkuvõttes on sellest aasta möödas ning mingit valu enam pole!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Individuaalsed tallatoed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.