Esileht Kodunurk Induktsioonpliidi plaadi puhastamine

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Induktsioonpliidi plaadi puhastamine

Postitas:
Kägu

Palun jagage häid nippe, kuidas pliidiplaati puhtana saab hoida? Mu meelest koguneb sinna mustust tohutu kiirusega ja see sadeneb ka keedunõude alla rohkem, kui tavapliidi puhul.

Kas Fairyga puhastamine on OK?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan spetsiaalset induktsioonpliidi puhastusvahendit.
Õhtul kööki koristades tõmban üle, iga päev ei peagi.
Mis sinna nii üüratult koguneb?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sinna nii üüratult koguneb?

Vaat raske öelda, mingi nagu rasva ja tolmu kiht.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on kindel, et räägid induktsioonpliidist? Minu arust on seda kordades lihtsam puhastada kui keraamilist. Mul on üks neutraalne apelsinilõhnaline vee baasil üldpuhastussprei, mida kasutan kõigil pindadel köögis. Lasen sellega pliidi kergelt üle ja kuivatan paberiga ära. Kui on tekkinud tõrksamad plekid, mis ei taha kuidagi eemalduda, siis kindel vahend on olnud dr Beckmanni sarjast keraamilise pliidi puhastuskreem.

Kõige lihtsam vahend on teha kergelt happeline lahus – 1 osa sidrunimahla või äädikat ja 10 osa vett ning selle spreiga iga kord pärast toidu tegemist plaat üle lasta ja pehme lapi või paberiga kuivatada. Kui nii igakord teed, siis mingeid korpasid ei tekigi. NB! Tulist plaati ei tohi puhastada, tuleb enne lasta jahtuda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see võimalik on, et induktsioonile midagi meeletult koguneb? Kõik potid ja pannid keevad minutite kaupa pidevalt üle?

Rasvaplekid mina pesen tavalise nõudepesulapiga ära, pärast puhtaga üle ja paberiga kuivaks. Korra nädalas kogu köögi töötasapind aurumopiga läikima. Midagi ei kogune kuskile.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Induktsioonpliidile ei kogune küll  midagi ju… Mina puhastan märja paberiga, vahel kui tahan, et läigiks ilusti, panen aknapesuvahendit või ka seda üldpuhastusvahendit apelsinilõhnalist. Üks kord lapsed suutsid ilmselt midagi kõrvetada plaadile, kui mind kodus polnud, (ei teagi, mis see oli, sest mina pühin alati märja lapiga üle kui midagigi maha läheb või üle keeb), siis kasutasin spetsiaalset induktsioonpliidi puhastusvahendit, Electroluxi oma, sellega tuli ilusti ka see koht välja, ei saanudki teada, mida nad tegid või mis see oli, aga puhtaks läks. Muud pole kunagi teinud ega kasutanud, puhas nagu peegel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti arusaamatu teemaalgatus. Kuidas saab induktsioonpliidile midagi enamat koguneda kui nt malm- või gaasipliidile?

Ja, mis krdi sademest pottide alla käib jutt?

Paistab, et keegi elab jälle välja oma hapusid viinamarju.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paistab, et keegi elab jälle välja oma hapusid viinamarju.

Sest…ta tahaks ka induktsioonpliiti,aga miskipärast ei saa?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga kord, kui on mingid rasvapritsmed, tõmban puhtaks beebisalvrätiga, lahustavad rasva hästi. Kui vaja läikima lüüa, siis tavaline  klaasipesuvahend ja majapidamispaber, mis on ka pliidi  juhendis soovitatud. Midagi induktsiooni plaadile kinni kõrbeda ei saa ja puhastamine on lihtne. Aga parem on jah, et eelmise küpsetamise jäägid tõmbad enne plaadilt maha, kui uue panni praadima paned.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hästi hea puhastaja on Mr.Muscle keraamilisele pliidile. Sobib ideaalselt ka induktsioonile. Kulub korraga vähe ja puhastab väga edukalt. Müüakse Selveris ja Prismas. Vihje sain aastaid tagasi Delfi Naistekast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Induktsioonpliidi plaadi puhastamine