Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Kodunurk Induktsioonpliit teeb kõrisevat häält

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Induktsioonpliit teeb kõrisevat häält

Postitas:

Induktsioonpliidiplaat hakkas ootamatult kõrisevat häält tegema kuumutamise ajal. Sellist nagu teeb siis, kui poti põhja alla on mingi mustus sattunud. Aga mustust ei ole ja pliit on täiesti puhas. Sellest hoolimata kõrisevad mõlemad keetmisalad, kui pliit sisse lülitada ja pott peale panna, hoolimata kuumutamise astmest. On kellelgi kokkupuudet, kas hakkab läbi minema või? Kangesti rikkus eile tuju ära. Ma ei oska vahetadagi seda ise, praegune on silikoniga töötasapinda kinni lastud. Ja täpselt samade mõõtudega on pea võimatu leida. Jälle üks jama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest sirisevad/kõrisevad need kõik, eriti kõrge intensiivsuse juures, olnud 3 tk erinevates korterites. Võib-olla läks mingi komponent sealt kinnitustest lahti ja vibreerib seal vms. Ei usus, et see kohest katkiminekut tähendab.

Praegu guugeldasin ja erinevad potid võivad tekitada seda heli erinevalt, kõige rohkem krõbisevad need nn sandwich-põhjaga mitmekihilose (teras-alumiinium-teras) põhjaga potid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Kodunurk Induktsioonpliit teeb kõrisevat häält