Esileht Kodunurk Induktsioonpliit

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Induktsioonpliit

Postitas:

Palun rääkige kogemusest. Kas tasub osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 17:24; 01.02 18:58; 01.02 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pead potid-pannid ka uued ostma selle jaoks.

oli kasutuses meil see 2x, seisab kapis. aastaid juba:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just eile oli see teema.

http://www.perekool.ee/index.php?id=36995&class=forum_schnell&action=view_post&post=8858156

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 18:41; 02.02 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 17:24; 01.02 18:58; 01.02 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on induktsioon +gaas.
Pliidil on mõned plussid aga üldiselt pole ma kahe aasta jooksul sellega ära harjunud. Närvi ajab et ei tohi täiskuumusel midagi teha. Isegi pannkookokide tegemine võtab nii palju aega et…
See on muidugi tore et pliit on võimalikult turvaliseks tehtud. Eriti kui lapsed majas.

Oleneb milline sa ise oled, milliseid sööke valmistad. Mulle meeldib kui tuli on all. Vokkida näiteks induktsiooniga ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks vokkida ei saa?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 17:24; 01.02 18:58; 01.02 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Induktsioonile on spetsiaalne vokkpanniraam, kuskil 100 euro ringis maksis, sinna juurde veel ümara põhjaga pann. Üldiselt ma olen ka otsinud induktsioonile sobivat ikkagi nn põhjaga vokk-panni, aga ei ole. Vana malmvokki ei raatsi induktisoonile panna, sest keraamilisele pliidilegi tulid sellest laigud, mis enam maha ei tulnud. Mina, nimetame siis nii – \”vokin\” lihtsalt tavalisel kuumal pannil köögiviljad kiirelt läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 18:41; 02.02 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahetasime gaasipliidi induktsiooni vastu. Keraamiline elektripliit oli enne gaasi eelmises korteris ja enne seda malmplaatidega elekter, nii et kogemusi on.
Ühtegi panni ega potti välja vahetama ei pidanud ja poes ka nüüd juba enamik sobib induktsioonile.
Induktsioon on nagu gaas selles mõttes, et kuumeneb kiiresti, jahtub kiiresti, väga mugav temperatuuri reguleerida ja palju kiiremini saab asjad valmis. Ei ole uimane, nagu keraamiline elektripliit, aga vajadusel saab ka madalal kuumusel hautada.

Ei tahaks enam ühtegi muud pliiti peale induktsiooni 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Induktsioonpliit

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.