Esileht Lapse ootamine Infot MILLI käru Way Plus 3in1 kohta.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Infot MILLI käru Way Plus 3in1 kohta.

Postitas:

Heii!

Olen oma esimese lapse ootel ning ma olen väga mures vankri kui ka turvaaluse ostmisel.

Mulle jäi silma MILLI käru Way Plus 3in1. Aga sellega tuleb mul üks küsimus kas selle käru turvahäll sobib ka isofix alusele? Kui jah siis andke palun soovitusi millist osta.
Kui aga ei siis palun soovitage kärusid 3in1 mis sobiksid mõne isofix alusega.
Kui on teisi soovitusi käru või turvahällide/toolide valiku/ostmises siis jagage oma mõtteid 🙂

Tänud ette! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siiralt soovitan sul loobuda 3in1 vankrite ostust, kui peame siinkohal silmas neid poola tootjate hälle/vankreid.
Need turvahällid vastavad müügiks vajalikele miinimumnõuetele, aga reaalseid tarbijateste kus tuleb nede turvalisus tegelikult välja, tehtud pole. Lisaks on neil reeglina väike kaalupiirang, kuni 10kg. Paljud lapsed kaaluvad juba ca 7-8kuuselt nii palju ja siis vaja juba midagi uut.
Soovitaks osta kärukomplekti ja hälli eraldi. Nt maxi cosi on väga levinud ja ka turvatestides tugevalt läbinud firma just hällide poole pealt. Isofixid samuti neile olemas. Veel on head cybex, nania,britax jne. Nende hällide kaalupiirang on kuni 13kg ja minu 1.5 aastne mahtus veel hälli, kuigi oli pigem suuremat kasvu laps.
Vaata adac, röemer või plus testi tulemusi ja tee oma valik.
Samuti otsi fb-s üles grupp turvatoolide ja hällide jutunurk, seal leiab ka väga palju selle kohta teemasid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nõus esimese kommentaariga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud info eest! 🙂 Aga kui osta käru 2/1 ja eraldi normaalne turvahäll oleks see variant?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käru ise on täitsa OK aga turvahäll osta eraldi. On olemad adapterid millega saad enamiku levinud turvahälle käru raamile tõsta. Ja vaata Tako 2-ühes komplekte ka, osadel mudelitel välimus ja muu sama aga hind veidi soodsam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine Infot MILLI käru Way Plus 3in1 kohta.