Esileht Hobinurk “inglid” Roaldi tänases saates

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Teema: “inglid” Roaldi tänases saates

Postitas:

Milleks selline saade? Kas on ikka eetiline ilmselt vaimselt haigeid inimesi niimoodi näidata ?

+15
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma nii imestan, et Roald oskab kuidagi nii ilusti ja viisakalt sellistes olukordades käituda. Ja suudab jätta oma hinnangud andmata.

Aga teema on muidugi masendav. Täiesti seosetu jutt. Imelik, et nad üksteist omavahel mõistavad, kui sellist tutulutut suust välja ajavad. Mitte ühtegi mõtet nende juttudest ei olnud võimalik leida.

+24
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.10 22:35; 28.10 08:46; 29.10 08:59; 29.10 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga haritud inimesed, pedagoogid ????

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks luuludes elavad inimesed võivad olla kooliõpetajad, psühholoogid?

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.10 23:38; 28.10 00:30; 29.10 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oli ikka väga väga kurb, hale, lappes. No lihtsalt hirmus.
Kust need nö guide line’id tulid jäigi lõpuni arusaamatuks.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need targad-peened olid 1000x hullemad kui lihtne lapsevanem Kuuuurijas.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.10 23:38; 28.10 00:30; 29.10 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks me kõik jääme vanaks. Pääsevad vaid need , kes enne vanadust lahkuvad.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis saatest jutt käib?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 04:12; 20.11 01:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis saatest jutt käib?

Mis saatest jutt käib?

Roaldi retked Eestis  viimane saade.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.10 07:41; 29.10 14:11; 29.10 15:52; 20.11 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oli ikka väga väga kurb, hale, lappes. No lihtsalt hirmus.

Kust need nö guide line’id tulid jäigi lõpuni arusaamatuks.

Mina sain aru, et sellel ühel naisel oli trauma. Kaotas mehe, kellega oli väga lähedane. Sellest endisest algklasside õpetajast räägin. Ja pärast seda käik klikk peas ära.

Kusjuures, ma vaatasin, et ta on välimuselt hästi kena naine. Eriti arvestades seda, et ta on 63-aastane. Ja väga fotogeeniline ka.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.10 22:35; 28.10 08:46; 29.10 08:59; 29.10 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatasin peaaegu kogu saate ära. Ega selle inglite ninamehe jutust mina aru ei saanudki. Kas neil on mingi “inglikeskus”, kus pakutakse raha eest mingeid töötubasid, koolitust, hingeabi? Või käivad nad isekeskis ajaviiteks koos korra kuus ja ajavad koosolekul “inglijuttu” ning tavaelus on igal naisel mingi amet olemas?

 

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.10 10:55; 28.10 11:07; 29.10 17:40; 29.10 19:53; 20.11 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatasin peaaegu kogu saate ära. Ega selle inglite ninamehe jutust mina aru ei saanudki. Kas neil on mingi “inglikeskus”, kus pakutakse raha eest mingeid töötubasid, koolitust, hingeabi? Või käivad nad isekeskis ajaviiteks koos korra kuus ja ajavad koosolekul “inglijuttu” ning tavaelus on igal naisel mingi amet olemas?

Nii tähtis inimene ometi tööl ei pea käima, mõtle ise, Neitsi-Maarja taaskehastus ju!

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.10 11:01; 29.10 10:33; 29.10 17:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tähtis inimene ometi tööl ei pea käima, mõtle ise, Neitsi-Maarja taaskehastus ju!

Kuna see ninamees on 63 aastane, siis saab ta pensioni äkki ja sellest elab. Kaks naist olid päris noored ja neil vist oli mingi päristöö olemas? Veel panin tähele seda, et ninamees on inglivärgiga tegelenud juba 8 aastat, aga jüngrite arv neil selle aja jooksul kasvanud ei ole. Käivadki neljakesi iga kuu aja takka koos ja peavad koosolekut?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.10 10:55; 28.10 11:07; 29.10 17:40; 29.10 19:53; 20.11 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks selline saade? Kas on ikka eetiline ilmselt vaimselt haigeid inimesi niimoodi näidata ?

selleks ongi see saade, et tutvustada, mis inimesed siin meie maal elavad, kas sa muidu oleksid teadnud, mina mitte, nüüd tean ja teadmine ei jookse mööda külge maha, kas ma veel sellist saadet vaataksin, see iseasi, mul võimalus kanalit vahetada

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 07:31; 30.10 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tähtis inimene ometi tööl ei pea käima, mõtle ise, Neitsi-Maarja taaskehastus ju!

Kuna see ninamees on 63 aastane, siis saab ta pensioni äkki ja sellest elab. Kaks naist olid päris noored ja neil vist oli mingi päristöö olemas? Veel panin tähele seda, et ninamees on inglivärgiga tegelenud juba 8 aastat, aga jüngrite arv neil selle aja jooksul kasvanud ei ole. Käivadki neljakesi iga kuu aja takka koos ja peavad koosolekut?

Muidu, neid ingliusku inimesi on vist ikka veel Eestimaa peal. Üks meie tuntud lauljagi on. Aga ju saates näidatud on oma grupi teinud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.10 22:35; 28.10 08:46; 29.10 08:59; 29.10 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu, neid ingliusku inimesi on vist ikka veel Eestimaa peal. Üks meie tuntud lauljagi on. Aga ju saates näidatud on oma grupi teinud.

Osalejad ei olnud ingliusku, vaid pidasid end ise ingli kehastuseks maa peal.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu, neid ingliusku inimesi on vist ikka veel Eestimaa peal. Üks meie tuntud lauljagi on. Aga ju saates näidatud on oma grupi teinud.

Osalejad ei olnud ingliusku, vaid pidasid end ise ingli kehastuseks maa peal.

Täpselt, täiesti erinev asi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.10 11:01; 29.10 10:33; 29.10 17:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks selline saade? Kas on ikka eetiline ilmselt vaimselt haigeid inimesi niimoodi näidata ?

Muidugi on eetiline näidata, sest nad on inimesed. Tegelikult kui endal ühtegi sellist lähedast ei ole, siis ei teki ka arusaama, et sellised inimesed ongi olemas. Sellised saated on olulised.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu, neid ingliusku inimesi on vist ikka veel Eestimaa peal. Üks meie tuntud lauljagi on. Aga ju saates näidatud on oma grupi teinud.

Osalejad ei olnud ingliusku, vaid pidasid end ise ingli kehastuseks maa peal.

Aga mis selles siis halba on? Ma pole saadet näinud, aga saan aru, et sealsed inimesed tundusid teile imelikud ja nende käitumine oli teie jaoks harjumatu? Miks see kedagi nii väga häirima peaks?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks selline saade? Kas on ikka eetiline ilmselt vaimselt haigeid inimesi niimoodi näidata ?

Muidugi on eetiline näidata, sest nad on inimesed. Tegelikult kui endal ühtegi sellist lähedast ei ole, siis ei teki ka arusaama, et sellised inimesed ongi olemas. Sellised saated on olulised.

Ei olnud ju inimesed .osa olid inglid ja üks kellegi neitsi Marja taaskehastus ju 🙂

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.10 07:41; 29.10 14:11; 29.10 15:52; 20.11 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõelge et üks neist noortest oleks teie tütar.
Kas sel juhul te ka mõtleks et vaimuhaige või ajab soga? Ja kui teile emana tundubki et tütar ajab soga, kas siis pöörduks vastused niipidi, et tehku mis tahab, peaasi et oleks õnnelik?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 15:36; 20.11 04:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb loota, et inglid neile kurje tegevusplaane maailma päästmiseks saatma ei hakka.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.10 23:38; 28.10 00:30; 29.10 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõelge et üks neist noortest oleks teie tütar.

Kas sel juhul te ka mõtleks et vaimuhaige või ajab soga? Ja kui teile emana tundubki et tütar ajab soga, kas siis pöörduks vastused niipidi, et tehku mis tahab, peaasi et oleks õnnelik?

Samas igal juhul parem selline kui mõni “Raju Reede”tegelane.Siis küll ei teaks mida teha või kuidas olla!

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.10 07:41; 29.10 14:11; 29.10 15:52; 20.11 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõelge et üks neist noortest oleks teie tütar. Kas sel juhul te ka mõtleks et vaimuhaige või ajab soga? Ja kui teile emana tundubki et tütar ajab soga, kas siis pöörduks vastused niipidi, et tehku mis tahab, peaasi et oleks õnnelik?

Saadet nägemata: tavaliselt, kui inimene end mingi hetk hakkab ingliks, Napoleoniks või kelleks iganes pidama, on taustal mingi vaimse tervisega seotud häire. Nii, et, kui minu laps hakkaks ennast pidama ingliks, oleksin ma vägagi mures ja üritaks saada last arsti juurde.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõelge et üks neist noortest oleks teie tütar.

Kas sel juhul te ka mõtleks et vaimuhaige või ajab soga? Ja kui teile emana tundubki et tütar ajab soga, kas siis pöörduks vastused niipidi, et tehku mis tahab, peaasi et oleks õnnelik?

Emana oleks see lausa kohustus suunata luuludega tütar arstile ning loota, et saab terveks.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.10 11:01; 29.10 10:33; 29.10 17:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saadet nägemata: tavaliselt, kui inimene end mingi hetk hakkab ingliks, Napoleoniks või kelleks iganes pidama, on taustal mingi vaimse tervisega seotud häire.

Vaata ikka saade ära. Mina vaatasin. Midagi nii hullu ei olnud, tavalised inimesed. Nende vaimne tervis on ilmselt täitsa ok. Lihtsalt nad usuvad ingleid. Mõni usub jumalat ja käib pühapäeviti kirikus, teine laseb endale Timmeril Tarokaarte panna, kolmas ostab Kerro poest mingeid imelisi kivisid jne ehk sama teema umbes.

Mind huvitab, kas nad teevad mingeid töötubasid, koolitusi ja püüavad oma seksti laiendada või isekeskis neljakesi usuvad “midagi” ja peavad kord kuus koosolekuid? See nagu saatest ei selgunud.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.10 10:55; 28.10 11:07; 29.10 17:40; 29.10 19:53; 20.11 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga ok see ilmselt ikka ei ole kui kõik endised sõbrad/tuttavad on “peainglist” eemaldunud. Ilma kaamerata panevad vast veel hullemat.

Telefonikõne inglilt oleks vist päris ehmatav elamus. Ennem oli naabrinaine Luisa ja nüüd on järsku Ingel …mis nende inglinimed olidki.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saadet nägemata: tavaliselt, kui inimene end mingi hetk hakkab ingliks, Napoleoniks või kelleks iganes pidama, on taustal mingi vaimse tervisega seotud häire.

Vaata ikka saade ära. Mina vaatasin. Midagi nii hullu ei olnud, tavalised inimesed. Nende vaimne tervis on ilmselt täitsa ok. Lihtsalt nad usuvad ingleid. Mõni usub jumalat ja käib pühapäeviti kirikus, teine laseb endale Timmeril Tarokaarte panna, kolmas ostab Kerro poest mingeid imelisi kivisid jne ehk sama teema umbes.

Mind huvitab, kas nad teevad mingeid töötubasid, koolitusi ja püüavad oma seksti laiendada või isekeskis neljakesi usuvad “midagi” ja peavad kord kuus koosolekuid? See nagu saatest ei selgunud.

Kui sa saadet vaatasid, siis pidid ju kuulma, et nad ajasid ikka täiesti segast juttu. Ja see kiri, millega nad Roaldi endale külla kutsusid oli ka täielik soga. Isegi saatejuht ütles väga ettevaatlilkult ja delikaatselt, et tõttõelda tema küll kõigest sellest jutust aru ei saanud…

Need naised lihtsalt ei uskunud millegisse, vaid nad ajasid täiesti arusaamatut iba.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.10 22:35; 28.10 08:46; 29.10 08:59; 29.10 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa saadet vaatasid, siis pidid ju kuulma, et nad ajasid ikka täiesti segast juttu

Jah ma olen selle väitega nõus. Nad ajasid segast juttu. Ilmselt see ninamees ise sai muidugi aru, mis juttu ta ajas. Aga minu arvates nad vaimupuudega siiski ei olnud. Inimene võib ju uskuda erinevaid asju, nagu ma juba välja tõin eelpool.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.10 10:55; 28.10 11:07; 29.10 17:40; 29.10 19:53; 20.11 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks selline saade? Kas on ikka eetiline ilmselt vaimselt haigeid inimesi niimoodi näidata ?

Muidugi on eetiline näidata, sest nad on inimesed. Tegelikult kui endal ühtegi sellist lähedast ei ole, siis ei teki ka arusaama, et sellised inimesed ongi olemas. Sellised saated on olulised.

Ei olnud ju inimesed .osa olid inglid ja üks kellegi neitsi Marja taaskehastus ju ????

ja kelleks sa ennast pead?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 07:31; 30.10 11:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )


Esileht Hobinurk “inglid” Roaldi tänases saates