Esileht Koolilaps Inglise keel 3.klass

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Inglise keel 3.klass

Postitas:

Lapsel 3.klassist algab esimest aastat inglise keel. Õpetaja räägib ainult inglise keeles ja kõik peavad kohe mõitma, rääkima? Õpik tundub sama stiili, ei mingit tähestiku vms. Kuidas teistel, kas nii käibki nüüd keeleõpe? Tänan!

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emme, võta nüüd rahulikult. Jäta õpetamine profesionaalidele. Nad teavad mida nad teevad, ausõna.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mnjaa, meie kõikide “tibud” on selle üle elanud, elab Sinu “tibu” ka.

Õpetaja seletab ikkagi ka eesti keeles vajadusel, lihtsalt laps peab ise tähele panema tunnis.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsel 3. klassist algab esimest aastat inglise keel. Õpetaja räägib ainult inglise keeles ja kõik peavad kohe mõitma, rääkima? Õpik tundub sama stiili, ei mingit tähestiku vms. Kuidas teistel, kas nii käibki nüüd keeleõpe?

Meie lastel algas inglise keel ühel 1. klassist, teisel lasteaia viimases rühmas (ja jätkus 1. klassis) ning täpselt niimoodi. See on keelekümbluse meetod ja lapsed õpivad ülikiiresti keelt kasutama. 3. klassis tuleb neil juba järgmine keel. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli ka täna kolmanda klassi esimene inglise keele tund. Räägiti vaid inglise keeles ja enamus said kenasti aru ka. Mõnele üksikule tõlgiti või tõlkisid teised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lapsed hakkasid niiviisi youtube`i vahtima kohe inglise keeles, mingit sünkroontõlget seal pole ju. Kõik kolm räägivad praegu vabalt inglise keelt, 2, 5 ja 10 klass. Gümnasist loeb raamatuid ka nüüdseks inglise keeles. Täitsa kohe rahulikult võta.
Vene keelega on muidugi raskem – seda nad vabast ajast kuskilt õhust ei võta. Ei tea, ehk on mingeid lastele sobivaid venekeelseid youtube`ikanaleid ka, mida ette sööta. Mina sain vene keele selgeks lapsena tänaval ja vene filme vaadates. Kah keegi ei tõlkinud kõrval, kui vene lastega oli vaja kuidagi suheldud saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka esimesed inglise keele tunnid. 2 klass, õpik- I love English. Kõik ül eesti keeles. Algab rütmisalmide ja hääduse õppimisega. Tund enamuselt inglise keeles. Lapsele väga meeldib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Inglise keele õpetaja inglane kes eesti keelt ei oska. Lastele ta väga meeldib ja saavad ilusti hakkama. Ps! Minu teise klassi laps ei oska inglise keelt aga küll ta õpib????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel õpetaja räägib ka inglise keeles, aga kui on vaja tõlkida, siis tõlgib eesti keelde lahkelt, ilma küsimata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps Inglise keel 3.klass