Esileht Koolilaps Inglise keele sõnade õppimine

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Inglise keele sõnade õppimine

Postitas:

Mis süsteemiga lapsed teil sõnu õpivad? Kas peate aitama või saavad ise hakkama? Meil lipikute peale kirjutatud ja see jube tüütu süsteem, samas peab ju oskama kirjutada ka…
Andke head nõu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 09:51; 27.01 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1.kirjutab kõik sõnad välja, hääldab kirjapildi järgi ja joonistab tähenduse kõrvale
2. kirjutab ainult sõnad ära.
3. kirjutab sõnad peast välja ja ise kontrollib, mis valesti läks
4. kirjutab uuesti peast kõik sõnad välja, kordame sõnu, mis meelde ei jää. Aitan seoseid luua

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võõrkeele sõnade õppimiseks on väga hea äpp.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nagu näiteks?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 09:51; 27.01 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei õpigi. Kunagi algklassides õppis quizletiga natuke. Praeguseks on nagunii keel enamvähem suus ning uute sõnade õppimine on nagunii kõige efektiivsem kui seda teha rääkimise või lugemise kontekstis. Paar-kolm aastat tagasi sai õpetaja rõõmuks tõesti ka mingeid sõnu hääldusega vihikusse välja kirjutatud, aga reaalselt neid sõnu ta selle alusel küll ei õppinud. Ma isegi ei saa aru, miks osad õpetajad jätkuvalt sellist jaburat keeleõppe vormi kasutavad, kui on teada, et see ei ole efektiivne.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nagu näiteks?

quizletit kasutavad minu omad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Quizletit kasutab minu oma ka. Sealt saab otsida õiged sõnad sisestades õpiku ja peatüki näiteks I love English 3 unit 6.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma isegi ei saa aru, miks osad õpetajad jätkuvalt sellist jaburat keeleõppe vormi kasutavad, kui on teada, et see ei ole efektiivne.

See on igatahes efektiivsem kui üldse mittekirjutamine. Vähemalt ühe korra on sõna läbi kirjutatud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suuliselt: katab õpikus või vihikus ingliskeelse tulba kinni ja ütleb sõnu ning vastupidi

kirjalikult: kirjutab õpikust paberile eestikeelsed sõnad tulpa, õpik kinni ja kirjutab inglise keeles

Rääkimise jaoks eriti sõnu ei õpi. Õpib enne tööd, et oskaks neid sõnu õigesti kirjutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie laps on 2. klassis, inglise keelt õpib 1. klassist keelekümbluse meetodil, st tunnis sõnagi eesti keelt ei kasutata, ma olen nii aru saanud. Igaks päevaks on luuletus või mingid laused pähe, kodus ta midagi ei õpi, kõik järgmise päeva poemid jmt on ta pikas päevas juba selgeks õppinud. Mis ta nipp on, ma ei tea. Ütleb, et on peas ja kõik. Hinded on viied, seega ma väga ei ole uurinud-puurinud ka.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teises klassis õppisime koos. Kirjutada ei viitsinud aga luges mulle tähed ette. Õppisime tavaliselt kuskile sõites vms.

Alates kolmandast õpib ise aga pole huvi tundnud, kuidas täpselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasen kolm tulpa teha. Sõnad, hääldus tähendus ja siis paneb katteks teise paberilehe peale ja lehte liigutades algul püüab peast öelda-kirjutada, seejärel lehte eest võttes kontrollib, niiükshaaval iga sõnaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasen kolm tulpa teha. Sõnad, hääldus tähendus ja siis paneb katteks teise paberilehe peale ja lehte liigutades algul püüab peast öelda-kirjutada, seejärel lehte eest võttes kontrollib, niiükshaaval iga sõnaga.

Ma õppisin ise kunagi samamoodi ja lapsele õpetasin ka, töötab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kunagi aidanud lapsel võõrkeeli õppida.
Ingl keelt valdab ta suurepäraselt, selle õppeaasta algusest õpib ta ka rootsi keelt mis on mulle täiesti tundmatu keel.
Mul laps õppis ingl keelt kuulates ja kirjutades keele nii selgeks, et saab koolis ainult väga häid hindeid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koolilaps Inglise keele sõnade õppimine