Esileht Beebi ja mitmikud inglisekeelset beebikooli?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: inglisekeelset beebikooli?

Postitas:

oleme kakskeelne pere, üks vanematest on välismaalane ja omavahel räägime inglise keeles. kas keegi teab mõnd inglisekeelset huviringi/beebikooli tallinnas? saaksime omasugustega suhelda:) vanust on meil 1,5a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see teie suhte vanus 1,5 aastat siia puutub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui otsite inglise keelt kõnelevaid sõpru, siis pigem saatkondade, rahvusvahelise lasteaia (http://www.haridus.ee/lisad/asutused/?t=l&tyyp=0&keel=inglise&asukoht=0&omand=0&vanused=0&findText=Otsi+asutust%2C+sh+endise+nime+j%E4rgi) või siis abikaasa muude välismaiste tuttavate kaudu… Eesti keeles väikeste lastega inglise keelt õppida saab nt Helen Doroni Huvikoolis Kristiines, Viimsis ja Lasnamäel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole küll sellises olukorras olnud ja võibolla ma ei jaga pointi – aga kui te kodus räägite inglise keeles, aga elate Eestis, siis ma just otsiks eestikeelset ringkonda, kus laps saaks ka ema/isakeelt kuulda ja praktiseerida. Praegusest postitusest jäi mulle selline üleolev suhtumine, et üks vanem on küll eestlane, aga sinna hulka me nüüd kohe kindlasti ei kuulu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Praegusest postitusest jäi mulle selline üleolev suhtumine, et üks vanem on küll eestlane, aga sinna hulka me nüüd kohe kindlasti ei kuulu. [/tsitaat]

Kas sa ise ennast natuke alaväärsena ei tunne? Aga samas see ongi tavalise eestlase kompleks. Minu arust on igati normaalne et kakskeelne pere tahab suhelda nii inglise kui ka eesti keeles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestikeelses keskkonnas elades tuleb võimalikult palju säilitada teise vanema keelekeskkonda, et laps omandaks ka tema keele. Minul on põhimõtteliselt samasugune olukord – elame välismaal, mees räägib inglise keelt ja seda teeme ka omavahel. Lastele olen loonud võimalikult eestikeelse koduse keskkonna (palju eestlastest sõpru, võimalikult palju eestikeelselt meediat, raamatuid jne). See keel, mida räägitakse ühiskonnas, tuleb lapsele kiiresti kätte nagunii. Teemaalgatajal on igati õigus otsida ingliskeelseid ringe jms. Kahjuks ei oska aga ringe soovitada. Tallinnas kuskil tegutseb muusikaring, mida juhib üks ameeriklanna( kanadalanna?) aga täpselt ei oska midagi kosta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on olemas küll inglisekeelne muusika- ja mänguring mudilastele tallinna kesklinnas, eesti rahvusvahelises koolis. http://www.ise.edu.ee/documents/evening%20care%20&%20toddler%20group.pdf

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud inglisekeelset beebikooli?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.