Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ingveritabletid ja iiveldus

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: ingveritabletid ja iiveldus

Postitas:
Kägu

hirmsasti iiveldab, kuid ingveritee ajas olukorra hullemaks. kel kogemusi, kas need tabletid võiks aidata? alles 7-nädal jooksmas ja olen nii kurnatud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
PK

RE: ingveritabletid ja iiveldus

Ingver ja rasedus ei sobi kokku. Guugelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ämmaka soovitus! aga kuna tee ei sobinud, lõhn oli nii jube, siis ma ei tea, kas on mõtet tablette osta…

Please wait...
Postitas:
ziilikene

Olen ka kuulnud, et ingver ja rasedus ei sobi kokku, samas olen ka lugenud, et väheses koguses võib. Võta siis näpust 🙂
Mina isiklikult pole peale ühte korda enam kasutanud kui kuulsin et on ka jutte sellest et need kaks asja ei käi käsikäes 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

No mul arst lubas kasutada merereisil neid tablette.
Ja kasutasingi iga päev mitu tk.
Pange siis kirja ka, et miks ei sobi kokku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul ämmakas ka soovitas ingveri teed teha

Please wait...
Postitas:
ziilikene

Minule on öeldud, et ingver suuremas koguses põhjustab iseenesliku aborti. Kui palju sellest tõele vastab ja kui palju sellest on rohkem rahvatarku seda ma kahjuks öelda ei oska, aga peale sellise jutu kuulmist enam ise seda eriti ei soovi 🙂

Please wait...
Postitas:
Naine80

Minul ei aidanud ingveri tabletid. Paar tükki proovisin võtta,aga ei midagi,kui oli paha,siis oli paha. Miski ei aidanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul aitas ingveri tammekoore tbl ja valvearst ka soovitas, väga hullu iiiveldusega saavat ämmaemandad kirjutadaka retseptiga midagi aga ei tasu alati ravimist abi otsida. Kuivikud, külmutatud marjad ja mineraalvesi aitab ka mõnel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mu sõbranna andis endast järgi jäänud mingeid kuivatatud ingverist näkse, mis spetsiaalselt rasedatele tehtud. Jube, tõesti tegi asja ainult hullemaks. Need ingverikrooksud, mis pärast tekkisid, ajasid konkreetselt oksele. Temal jällegi oli aidanud, nii et ilmselt see üsna individuaalne.

Please wait...
Postitas:
2 poja emme

Ei tea ka mida teha.Kohati iiveldab ikka jubedalt ja öösel ka,nii et magadagi ei saa.Oksendanud ei ole aga pidevalt selline tunne,et kohe-kohe ja siis läheb jälle üle.Kodus midagi enam teha ei jaksa/saa,olen ainult voodis.Kõht on ka pidevalt tühi ja sellest hakkab ka paha aga süüa teha ei jaksa ja eriti midagi süüa ka ei saa ilma,et sees keerama ei hakkaks.Gaase tekitavad vist ka enamus toidud.Väga väsitav on just see öine iiveldamine,sellist asja pole varem olnud.Esimene arsti visiit alles 23-ndal.

Please wait...
Postitas:
Brittini

Minul ka ingveri tabletid ei aidanud. Arst ütles, et nad ei pruugi aidata jah, kuna iiveldus on tingitud pigem hormoonidest, aga ingver selle vastu kuidagi ei aita.
Ainuke mis hullema ära hoida aitab on pidevalt iga natukese aja tagant väikeses koguses söömine. Hommikud on seetõttu väga hullud, kuna kõht tühi.

2 poja emme, kas sa õhtul enne magamaminekut süüa oled proovinud midagi? Mina näiteks teen endale tihtipeale enne magamaminekut mustikasuppi – läheb enamvähem kergelt alla ja samas tekitab natukegi rohkem täiskõhu tunde. Aga kindlasti peab enne magama jääma kui uuesti kõht tühjaks läheb 🙂

Please wait...
Postitas:
betty boop

erinevates portaalides küll soovitatakse ingveriteed just iivelduse vastu. Mina jõin ka kuna kartsin grippi jääda ja kõik hästi. Mulle muidu ingver väga maitseb ka.

Please wait...
Postitas:
2 poja emme

Brittini,asi ongi just selles,et ei saa eriti modagi süüa kuna enamus toite paneb sees keerama ja tekitab gaase.Eilne päev oli ikka väga jube.Õhtul juba poetasin paar pisaratki,sest tundsin et ei jaksa enam.Täna veidi parem olla.Suutsin isegi voodist püsti tõusta ja tassi kohvi teha,kuigi pea käis veidi ringi ja nõrkustunne oli.Ka ühe vorstisaia sain ära süüa.See hea kuna eile ei saanud midagi peale 2 ploomi ja 3ampsu banaani süüa.

Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ingveritabletid ja iiveldus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.