Esileht Beebi ja mitmikud Inhalaatori kohta küsimus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Inhalaatori kohta küsimus

Postitas:

Kuidas olete tootega rahule jäänud?
Kodus kasvamas väike beebi ja suurem mürakaru..
Vaatasin et inhalaatoritel ka päris kobe hind..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Omroni oma ja olen siiani igati rahul. Kui lapsel on köha olnud, siis olen kasutanud ja on aidanud küll. Nohu puhul kasutame teisi asju.
Ise soovitan julgelt. Saavad nii lapsed kui täiskasvanud kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostetud sakasa firma (3a kui ei eksi, garantii) microlife-i oma. Igati rahul (väiksemale olen ka siis maski ette pannud, kui laps magab) Hind oli apteegis 82euri

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie ostsime Laica oma, maksis 51 euri ja ka väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti Laica oma, aga UH ja väga rahul. Oli küll pisut kallim kui tavaline kompressoriga masin, aga selle eest väga vaikne, saab ka öösel auru teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Projeti oma (UH-ga, üsna vaikne), ostsin kasutatuna 50 eur (apeegis oli 1800 eeku).
Täitsa rahul, beebile saab teha ilusti auru, aga 2 aastane alguses kartis (sealt tuleb toasooja auru, mis endalgi sissehingates alguses natuke harjumatu), aga kui keerasime miinimumi peal, siis saime tehtud.

Selle aparaadi jures ei meeldi mulle see, et seal sees käib ca pool klaasi destilleeritud vett, milles siis seisab väike tops, kuhu peab kallama ravilahuse.
Ilmselt võiks teda kasutada ka tavalise kraaniveega kuid juhend soovitab dest vett.
Enamuses aparaatides käib vaid ravilahus.

Uurisin apteegist ja sain teada, et dest vesi säilib avatuna vaid 3 päeva, sama asi füsioloogilise lahusega. Ja mõlemad vedelikud pole just eriti odavad (suur pudel ca 4-5 eur). Targem on osta füs.lahus ampullides, siis vähemalt on värske.
Ma alguses ei teadnud seda kõike (selles apteegis apteeker ka ei rääkinud) ja ostsin raha kokkuhoiu mõttes suure pudeli füs. lahust, et ml hind oleks odavam kui ampullidena ostes. Pärast sain teada, et selle avatud pudeli võin ära visata kuna enam kasutada ei tohikski.

Suuremal lapsel saab väga hästi asja aetud euronicsist kunagi 300 krooniga ostetud näoaurutajaga. Või hoopiski äsjkeedetud kartulitega poti kohal :-).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Suuremal lapsel saab väga hästi asja aetud euronicsist kunagi 300 krooniga ostetud näoaurutajaga. Või hoopiski äsjkeedetud kartulitega poti kohal :-).[/tsitaat]
Ei, ei ja veelkord ei. Kuuma auru ei tohi teha- nina limaskest on juba nohust niigi turses (raske hingata, nina kinni)- soe aur põhjustab veel suurema turse. Seetõttu on ka inhalaatorite aur jahe, et mitte öelda- külm.

Vanasti tehti, tõepoolest. Vanasti tehti näiteks ka kõrvapõletiku puhul kuuma veega sooja kotti, soojendavat lampi või sooja kampriõli, nüüd on need keelatud.

Minul on ka Laica ultraheli inhalaator, kiidan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Inhalaatori kohta küsimus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.