Esileht Väikelaps Inhalaatorid

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Inhalaatorid

Postitas:

Ajendatuna allpool olevast teemast, sooviks küsida ,et milline inhalaator oleks mõistlik osta. Kriteeriumid võiksid olla võimalikult soodne hind, võiks olla vaikse häälega ja saaks manustada vajadusel ka selliseid ravimeid mida uh-omaga ei saa.

Ette tänades:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan soojalt kasutada otsingut. Inhalaatori teemasid on väga palju. Mitte paha pärast, lihtsalt siis saad rohkem infot, sest vaevalt inimesed iga nädal sama juttu viitsivad uutesse teemadesse kirjutada, kui nad seda korduvalt varem teinud on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 13:50; 07.03 23:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.perekool.ee/index.php?id=45838&class=forum_schnell&action=view_post&post=8649954

Ma ka otsisin otsinguga ja päris palju infi tuleb. Meil on INQUA® NEB plus ja ma pean tunnistama, et meie kaksikutel on sel aastal nohud-köhad kordades kiiremini möödunud.
Masin teeb natuke häält, kuid seda saab vajadusel kasutada ka rohtudega.
Seda, kas see mahub mõiste alla \”soodne\”, ma ei tea. Äkki maksis 87 euri:)
Pigem soovitaks osta natuke veel raha ja valimisel jätta \”soodne\” välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutan teemat ära ja küsin oma küsimuse. Selgitage asjatundmatule seda, miks ei saa ultraheli inhalaatorisse ravimeid panna. Minul on mõnda aega olnud Laica UH inhalaator, millel on kohe sellised spetsiaalsed kausikesed kaasas ravimite jaoks. Seni olen seal kasutanud küll ainult füsioloogilist lahust (adrenaliini, mida võimaliku kõriturse puhul hingama peaks, arst meile välja ei kirjutanud – õnneks pole ka praegu vaja läinud). Ostsin UH inhalaatori, sest laps nii himsasti kartis seda mürinat. Tal oli halb kogemus, kui kiirabi tuli kõriturse puhul ja lasi tal suurest mürisevast inhalaatorist adrenaliini sisse hingata. UH masinast hingab hea meelega ja saab auru teha ka magades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et eks neid inhalaatoreid on erinevaid, ja kindlasti leidub neid UH inhalaatoreid, kuhu ravimeid panna ei saa, ning seetõttu kiputakse üldistama. Laica UH omasse võib ravimeid panna. Mida kindlalt ei soovitaks panna ühessegi ihnalaatorisse on õlid, nende aurud setivad voolikusse ja mujale detailidele, mida ei pruugi pesus puhtaks saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin Prismas Omron inhalaator-nebulisaatori, maksis umb 59 eurot – kaasas olid ka näomask nii lastele kui täiskasvanutele, ninaotsik, suuotsik. Teeb palju vaiksemat häält kui Lastehaigla oma. Ultraheli inhalataatorisse ei saa ravimeid üldjuhul manustada, sellepärast ostsin nebulisaatoriga. Ja õlisid ei soovitata tõesti üldse panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsisin hiljuti meie perearstilt eeterlike õlide kohta ja ta ütles, et kompressoriga inhalaatorisse võib panna küll, ei juhtu sellega midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 13:50; 07.03 23:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Inhalaatorid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.