Esileht Ajaviite- ja muud jutud Inimene, kes sa müüsid mulle perekoolis poiste riideid suuruses 98!

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Inimene, kes sa müüsid mulle perekoolis poiste riideid suuruses 98!

Postitas:
Kägu

Mul oli kuulutus, et ostan riideid poisile suuruses 98. Ostsin sinult mõned Hilfigeri riided ja vedur Thomase pildiga pusa. Raha maksin ära, aga pakki tänaseni pole ja mul on kahtlus, et sa polegi pakki saatnud. Sinu maili aadress läks minu mailboxist kaduma ja ühendust ma kuidagi võtta ei saa. Ma ei tea kas sellest mingit kasu on, aga ma ei näe hetkel muud võimalust. 15 ¤, mis saatsin, on minu jaoks päris arvestatav summa, et see niisama tühja maksta, midagi vastu saamata. Muidugi on veel võimalus avalikustada nimi, kelle kontole raha kandsin….

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Inimene, kes sa müüsid mulle perekoolis poiste riideid suuruses 98!

Hilfigeri sokid ostsid või, et 15¤ eest midagi saada lootsid ? Niiaplju võik ikka ära jagada, et kui midagi on kahtlaselt odav, siis on sellel reeglina ka põhjus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Inimene, kes sa müüsid mulle perekoolis poiste riideid suuruses 98!

Ostsin KASUTATUD laste riideid, kokku 4 asja. Isegi kaltsukatest saab kallite firmade asju paar ¤ tükk. Ja küsitigi alguses rohkem. Pakuti ka rohkem asju, aga kuna mul kõiki vaja ei läinud, läks ka hinna number väiksemaks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Inimene, kes sa müüsid mulle perekoolis poiste riideid suuruses 98!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.