Esileht Ajaviite- ja muud jutud inimesed ja nende hobid

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: inimesed ja nende hobid

Postitas:
Kägu

Mis teie arvate, kas inimesel peaks olema mingi hobi, millega enda vaba aega sisutstada ja mis teie arvate nendest inimestest, kes ei huvitu mitte millestki.
Mina ise tegelen palju käsitöga, käin ühes ringis ja teen seda kodu, töö ja kahe lapse kõrvalt. Ma lihtsalt ei saa aru, kas viga on minus, aga mulle tunduvad sellised inimesed kuidagi veidrad, kes ei tegele mitte millegagi või keda ei huvitagi mitte miski ja kurdavad koguaeg kui vähe on neil aeg ja kuidas nad on pidevalt väsinud….mitte millestki.

Please wait...
Postitas:
Marina25

RE: inimesed ja nende hobid

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis teie arvate, kas inimesel peaks olema mingi hobi, millega enda vaba aega sisutstada ja mis teie arvate nendest inimestest, kes ei huvitu mitte millestki.
Mina ise tegelen palju käsitöga, käin ühes ringis ja teen seda kodu, töö ja kahe lapse kõrvalt. Ma lihtsalt ei saa aru, kas viga on minus, aga mulle tunduvad sellised inimesed kuidagi veidrad, kes ei tegele mitte millegagi või keda ei huvitagi mitte miski ja kurdavad koguaeg kui vähe on neil aeg ja kuidas nad on pidevalt väsinud….mitte millestki.[/tsitaat]
millest nad siis nii väsinud on.
mõnel on lihtsalt liiga palju tööd, et ei jõuagi hobidega tegeleda.
minul on suhteliselt kallis hobi ja momendil selleks vahendeid napib. kuid kui võimalus tekib siis tahaks edasi tegeleda.

igaühele ei sobi käsitöö.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen üsna samal arvamusel 🙂 Minul on ka palju hobisid, käin ja teen, nikerdan ise kodus, otsin erinevaid materjale lugeda-uurida, diskuteerin neil teemadel inglisekeelsetes foorumites jne.

Ja siis tuleb keegi, kellel on minuga üsna sarnane elustiil, st sama palju vaba aega ja ütleb, et kuidas mina küll jōuan ja üleüldse tean, mis mind huvitab, kust tuleb see aeg ja viitsimine. Kui uurida, et mida tema siis teeb, saan vastuseks, et kõhutab teleka ees, vaatab rämpsseriaale või käib sõprade pool. Ja vabadel päevadel mugavleb kodus, sõidab ringi ja \”ajab asju\” 🙂 Olen märganud, et sellistega pole tavaliselt millestki rääkida. Kui nende igapäevatöö on vahelduv ja loominguline siis küll. Aga üksluise töö tegijad ja teleka ees kõhutajad on alati igavad vestluspartnerid olnud.

Kõik saab alguse kirest ja huvist oma hobi vastu. Kui see on olemas, leitakse ka aeg. Kui see sama igav inimene nt pooletunnise autosõidu teeb, kuulab ta raadiot. Mina panen selle asemel mõne hobiga seotud loengu, keeleõppe või motivational speakeri mängima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest on ka hobid nii rikastavad. Kust leida aega? Telekavaatamise arvelt näiteks. Tohutu küürimise arvelt näiteks…

Mul on eriti kurb vaadata selliseid töötavaid naisi, kes esmalt veedavad päeva oma igaval ja üksluisel tööl, mida nad üldse ei salli. Siis tulevad koju, hakkavad iga viimast kui tolmutera taga ajama, triigivad sokke ja froteerätikuid ja üldse kõike, mis kangast tehtud on ja viimaks vajuvad seebikaid vahtima.

Ja siis vinguvad pere kallal, et miks nende panust ei hinnata. Neetud, ma kah mingi vingatsi mõttetut sokitriikimist ei hinda, sest sellest lihtsalt POLE KASU! Kasvatagu orhideesid parem, käigu joogas, või õppigu niplispitsi tegema ja saagu sellest rõõmu ja vaimset rahuldust. Siis saaks inimesega koos elada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul nagu otsest hobi pole, sellist, mida igal õhtul nokitseks. Samas meeldib mulle reisida, lugeda, sportida, teatris, kinos käia.
Mees, kes igal õhtul nokitseb garaazis, leiab, et olen mõtetu, ilmselt peaksin ka õhtuti tema meelest kuduma või heegeldama. No mis ei huvita, see ei huvita, parem koristan.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[smallMa lihtsalt ei saa aru, kas viga on minus, aga mulle tunduvad sellised inimesed kuidagi veidrad, kes ei tegele mitte millegagi või keda ei huvitagi mitte miski ja kurdavad koguaeg kui vähe on neil aeg ja kuidas nad on pidevalt väsinud….mitte millestki.[/tsitaat]
Aga kas selliseid inimesi üldse on olemas? Kõik siiski tegelevad ju millegagi, loevad, kasvõi surfavad internetis – seadgi võib hobiks pidada. Ei pea olema just rahvatants või laulukoor või käsitöö.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu jaoks jälle on imelikud inimesed, kes käsitööd teevad. Sellised teistmoodi inimesed kohe:)
Ja mina näiteks naudin kodutöid ja tolmukübemete tagaajamist. Igaühele oma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on hobideks lugemine (loen 1-2 raamatut päevas, nii ilukirjandust kui kooli jaoks, õpin kultuuriteooriat kolmandat aastat), ilukirjanduse ise nokitsemine, filmide vaatamine, kokkamine (retseptide jahtimine ja tegemine on hea) ja igasugused mängud, nii seltskondlikud kaardimängud, lauamängud ja ka arvutimängud, eriti strateegia (Civilization seeria) ja \”kõmmutamine\” (Call for Duty).

Olen 25 aastane naine. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul pole ühtegi hobi. Töötan E-R 8-17 ja mu töö meeldib mulle, võib-olla seda ma saaksingi hobiks nimetada. Mul on 3-aastane laps, kellega veedan aega peale tööd ja ega rohkemaks aega ei jäägi. Ma ei kujuta isegi mitte ette, et peaksin kusagile trenni või laulma jooksma peale tööpäeva. Mul on oma kodus hea olla ja ma ei taha sealt vabal ajal kuhugi ära minna. Haiglast suhlemisvajadust samuti mul pole. Ja mul pole kunagi igav. Olen rahul oma elukorralduse ja iseeendaga ja see on kõige tähtsam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[/I]To kägu 22.45: Call OF Duty, mitte for.

Please wait...
Postitas:
katikene24

Mina tegelen väikestviisi käsitööga, kasvatan orhideesid, küpsetan, kantseldan kolme pisikest last. Kõige rohkem meeldib mulle oma lilledega mässata, väga teraapiline. Mees ütleb ka, et kõigil peab olema mingi hobi, mis mõistuse selge ja vaimu kirka hoiab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu hobi on minu töö, teeksin seda ööpäev läbi. Olen raamatupidamisteenuse osutaja! Nii huvitav kui mõne uue kliendi leian ja tema tegevusse süvenen.
Paljude arvates on see kuiv ja igav töö, minule huvitav. Igale oma!
Nooruses tegin käsitööd, siis kui poest midagi selga osta ei olnud. Enam ei viitsi, mõttetu. Lilled aknalaual kasvavad ise. Reisimas käin, aga üksildased paigad ei tõmba (seega see vist eriline hobi ei ole). Koristada ei meeldi, aga peab.
Telekat suurt ei vaata, kuulan töö taustaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis mõttes mul ei ole hobi?:P Aga mida ma praegu teen? Ja mis mõttes mul ei ole midagi rääkida? Kui ma kus tahes seltskonnas suu lahti teen ja siin kogutud teadmisi levitama hakkan, keegi pole veel ükskõikseks jäänud. Kõik vaatavad, et kui tark ja huvitav inimene, ja milline elukogemus:) Ja kui sellest veel ei piisa, googeldan mõnda tuttavat nii et tolmab, ja juttu jätkub kauemaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis teie arvate, kas inimesel peaks olema mingi hobi, millega enda vaba aega sisutstada ja mis teie arvate nendest inimestest, kes ei huvitu mitte millestki.
Mina ise tegelen palju käsitöga, käin ühes ringis ja teen seda kodu, töö ja kahe lapse kõrvalt. Ma lihtsalt ei saa aru, kas viga on minus, aga mulle tunduvad sellised inimesed kuidagi veidrad, kes ei tegele mitte millegagi või keda ei huvitagi mitte miski ja kurdavad koguaeg kui vähe on neil aeg ja kuidas nad on pidevalt väsinud….mitte millestki.[/tsitaat]

Aga minul reaalselt ei olegi aega/raha oma hobiga tegeleda. Mulle meeldib ujuda. Aga ma käin kõrgkoolis ja kasvatan väikest last, mis tähendab, et mul ei ole MITTE KUSKILT näpistada seda aega ja raha, et sinna minna.

Samas, oma teise hobi, lugemise jaoks leian aega küll, kui laps magab.

Ehk siis ma usun, et kui hobi on selline, mis nõuab kodust välja minemist nt. teise linna otsa ja/või raha, siis võib aja ja rahapuudus takistuseks olla küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina tööintervjuul alati küsin hobide ja vaba aja veetmise kohta. Ka mina ei mõista inimesi kellel puuduvad huvid/hobid. Üks kord oli vestlusel 35a meesterahvas ja küsisin hobide kohta. Meesterahvas vastas, et lapsega jalutamine 🙂 No siis on meil ju kõigil hobid nt nõude pesemine, koristamine jne 🙂
Üks eredamaid seiku oli veel selle meesterahvaga. Küsisin nõrkuste kohta ja vastuseks sain \”ilusad naised\” :)))

Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud inimesed ja nende hobid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.