Esileht Ilu Inimesed kardavad täitesüste

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 73 )

Teema: Inimesed kardavad täitesüste

Postitas:

Oleme sõbrannadega kõik neljakümnendatesse eluaastatesse jõudmas ja viimasel ajal on sageli jutuks olnud ka igasugused kortsude vastased protseduurid. Mis mind üllatama paneb on see, et mina olen ainus, kes ei karda ilusüste. Ma ei ole veel tegemiseni jõudnud, aga kui kortsud häirima hakkavad, siis on kindel plaan see tee jalge alla võtta.

Sõbrannad on kõik seda meelt, et süstida ikka ei tahaks, et proovivad hoopis mesoteraapiat, või mingeid aparaadihooldusi, mis kõik on kokkuvõttes samas hinnaklassis, aga mõju on vähesem kui süstidel. Ilmselt on neid ära hirmutanud need halvad näited ülesüstitud nägudest ja kardavad, et saavad kohe endale samasuguse. Tegelikult on ju väga-väga paljud kaunid 40+ kuulsused lasknud oma nägu süstidega kohendada, aga kuna nad ei lähe sellega liiale, siis ei olegi aru saada, et midagi on tehtud ja seega ei oska nagu kahtlustadagi.

Kuhu poole teie igasuguste protseduuride osas kaldute, kas ilu peab tulema nõelavabalt, või tahate kiireid ja kindlaid tulemusi ja eelistate ilusüste?

+7
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 15.01 10:56; 28.05 13:12; 26.06 09:44; 11.07 21:21; 11.07 21:40; 23.08 15:41; 11.09 21:24; 11.10 10:27; 24.10 11:29; 03.11 08:54; 06.11 18:39; 09.11 16:26; 11.11 10:00; 16.02 19:09; 18.02 09:51; 19.04 14:14; 01.09 16:38; 15.07 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kardan ka, kuna iial ju ei tea, kuidas sinu organism reageerib selle süsti ainele(mürgile). Olen lugenud, et osad on saanud jäädavad ebaühtlased mügarikud, kuna tuli välja, et on mingi koostisosa vastu allergia.

Olen küll alles 30, silmnähtav õrn korts on vaid kurjusekorts. Eks sellega ilmselt 5a pärast tegelema peab aga pigem jah ka mina kardan.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga mis sul siis sellest, et kardavad. Saadki üksi ilus olla. Mina teeks neid iga päev, aga kahjuks ei mõju botox, süstija ka imestab. Hambvalgendus ka ei mõju, ikka raske niimoodi ilus olla. Väga kadestan neid, kellele mõjuvad kõik protseduurid hästi.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.11 23:05; 16.11 20:16; 17.11 10:07; 17.11 10:38; 18.11 08:09; 27.11 19:22; 27.11 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme sõbrannadega kõik neljakümnendatesse eluaastatesse jõudmas ja viimasel ajal on sageli jutuks olnud ka igasugused kortsude vastased protseduurid. Mis mind üllatama paneb on see, et mina olen ainus, kes ei karda ilusüste. Ma ei ole veel tegemiseni jõudnud, aga kui kortsud häirima hakkavad, siis on kindel plaan see tee jalge alla võtta.

Sõbrannad on kõik seda meelt, et süstida ikka ei tahaks, et proovivad hoopis mesoteraapiat, või mingeid aparaadihooldusi, mis kõik on kokkuvõttes samas hinnaklassis, aga mõju on vähesem kui süstidel. Ilmselt on neid ära hirmutanud need halvad näited ülesüstitud nägudest ja kardavad, et saavad kohe endale samasuguse. Tegelikult on ju väga-väga paljud kaunid 40+ kuulsused lasknud oma nägu süstidega kohendada, aga kuna nad ei lähe sellega liiale, siis ei olegi aru saada, et midagi on tehtud ja seega ei oska nagu kahtlustadagi.

Kuhu poole teie igasuguste protseduuride osas kaldute, kas ilu peab tulema nõelavabalt, või tahate kiireid ja kindlaid tulemusi ja eelistate ilusüste?

Mesoteraapia on ka ju süstimine ???? ja usu mind, ma pakun, et pooled vastu kõndivad naised on süstitud!
Eestis süstijad ei tee kellegile ülesüstituid nägusid, noh head süstijad korralikes kohtades.
Aga jh..kardetakse küll!
Valin süstid igal juhul! 100%
Nagu loen siingi, et kardetakse ..aga see ju hüaluroon hape see on sama mis on meie organismis, lihtsalt vanuse kasvades väheneb. Ja kui mügarike kardate siis selle vastu on ainu hüaluronidasa( ehk eesti keeles pole päris õige) mis lahustab paari tunniga süsti tulemuse ja saate oma huuled vms tagasi!

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.11 01:23; 09.11 01:19; 22.11 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei taha süstida seepärast, et ma tean, et ma ei kavatse elu lõpuni süstima jääda ning pigem vananen loomulikult ja aeglaselt ja harjun oma vananeva näoga rahulikult, kui et süstin mingi aeg hoolsalt ja siis ühel hetkel, kui enam ei süsti, vajub nägu meeletult kiiresti ja kindlasti on endal ka raske oma pärisnäoga harjuda, kuna kogu aeg on ju süstitud.

Ma ei saa aru, kas te kavatsetegi elu lõpuni süstima jääda? 80 aastaselt ka süstite veel? Või millal see piir tuleb?

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, kas te kavatsetegi elu lõpuni süstima jääda? 80 aastaselt ka süstite veel? Või millal see piir tuleb?

80-aastaselt ei ole vast vaja enam süstida, ehk nii umbes pensionieani. Seda loomuliku vananemise juttu on selles mõttes naljakas lugeda, et hallipäiseid 50-aastaseid naisi naljalt ei kohta, ikka tavaliselt värvitakse juukseid. Ja kui hambad hakkavad välja langema, siis ju ka mitte ei “harjuta sellega rahulikult”, vaid abiks on implantaat või proteesid … Ilusüstid ja plastilised operatsioonid on muidugi kulukamad, aga eesmärki silmas pidades samas kategoorias.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.11 09:43; 16.11 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen kaks korda süstinud ja kaks korda ka pettunud. botox tegi lauba kortsudest ebaloomulikult lagedaks ja läikivaks, aga tänu sellele vajus kulm allapoole ja silmale rippuv laug tegi mu näo hoopis vanemaks ja kogu tulemus jäi ebaloomulik.

teinekord täitsin suunurga kortsu ja täidet pandi niipalju, et suunurka tekkis vorst ja jäi sinna aastaks, siis hakkas õrnalt kaduma. polnud üldse odavad protseduurid, seega pettumus oli suur.
mõlemad süstimised teostati salongides, mis ilusüste googeldades esimeste seas otsinguga välja tuleb, polnud mingid nurgatagused kohad.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.11 10:26; 07.11 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine vastaja -kas sa võtsid hiljem salongidega ühendust ka ja näitasid, mis juhtus ja millega sa rahul ei ole? Kuidas ettevõte olukorra lahendas?

Ma arvan, et elu lõpuni ei jää keegi süstima – ise pakun, et kui pensionile jään ja mõnusaks pannkooke küpsetavaks vanaemaks hakkan, siis pole enam soovi hirmsasti ennast tuunida. Ilmselt piisab siis rullide keeramisest.

Aga seni, kuni tööl käin, tahaks ikka igas vallas särada. Kui sellised vahendid leiutatud on ja kättesaadavad ka, miks siis mitte kasutada.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.11 18:39; 07.11 10:32; 08.11 10:23; 17.11 13:30; 25.11 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine vastaja -kas sa võtsid hiljem salongidega ühendust ka ja näitasid, mis juhtus ja millega sa rahul ei ole? Kuidas ettevõte olukorra lahendas?

Ma arvan, et elu lõpuni ei jää keegi süstima – ise pakun, et kui pensionile jään ja mõnusaks pannkooke küpsetavaks vanaemaks hakkan, siis pole enam soovi hirmsasti ennast tuunida. Ilmselt piisab siis rullide keeramisest.

Aga seni, kuni tööl käin, tahaks ikka igas vallas särada. Kui sellised vahendid leiutatud on ja kättesaadavad ka, miks siis mitte kasutada.

jah võtsin ühendust. sain aru, et salongid mingil juhul ei taha oma viga tunnistada.
botoxi puhul öeldi, et näo eripära ja rasked kulmud ja teisel juhul öeldi, et mu nägu on liiga kõhna! ja miks ma ennast näljutan jnjne. anti mingit kreemi, mis pidi turse alla viima ja jääke kehast väljutama, aga muidugi polnud sellest abi, sest tegemist polnud paistetusega vaid täitega. kuna süstide puhul tegemist niigi diskreetse teemaga ja “spetsialistid” teevad lisaks veel halvustavaid märkusi, siis minu poolt jäävad need süstid viimasteks.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.11 10:26; 07.11 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vananemine ei ole asi, mida häbeneda. Muidugi võib kasutada meetmeid selle ilmingute enneteamiseks, aga siiski mõistuse piires. Kuna tõesti on palju halbu näiteid, ja eriti halvasti mõjuvad staaride näited, kellel ometi raha on, et käia korralikus kohas, siis jah, parem karta, kui pärast kahetseda.

Kui te kõik olete üle 40sed, siis te olete juba piisavalt vanad, et mitte häbeneda kortse. Saan aru, kui 30aastasel on kortsud probleemiks, enneaegne vananemine. Aga 40aastasel on kortsud normaalne nähtus.

Ise eelistan ka vähem invasiivseid meetmeid. Minu seisukoht on, et ma ei peagi elu lõpuni välja nägema nagu 30aastane. Just nagu ma ei eelda, et 40selt kaalun sama palju nagu 20selt, ei ole ka nahk enam sama.

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.11 13:01; 07.11 13:04; 17.11 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kardan ka, kuna iial ju ei tea, kuidas sinu organism reageerib selle süsti ainele(mürgile). Olen lugenud, et osad on saanud jäädavad ebaühtlased mügarikud, kuna tuli välja, et on mingi koostisosa vastu allergia.

Olen küll alles 30, silmnähtav õrn korts on vaid kurjusekorts. Eks sellega ilmselt 5a pärast tegelema peab aga pigem jah ka mina kardan.

Mina soovitan hakata kurjusekortsu igapäevase kreemitamise ajal masseerima! Ja jälgi oma miimikat, ära kortsuta kulmu! Väga paljud inimesed ei pane tähele, et kortsutavad kulmu peamiselt siis, kui on mõtlikud, süvenenud – mitte siis, kui kurjustavad. Ürita oma miimikat kontrollida. Kulm kortsus ei ole nagunii ilus olla 😀 Minul on see palju aidanud, ise märkasin ka enne 30ndat, et mul hakkab kurjusekorts tekkima ja nüüd, kui olen 37, ei ole see rohkem süvenenud – samal ajal kui mu õde on lasknud täitesüste teha.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.11 13:01; 07.11 13:04; 17.11 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

botoxi puhul öeldi, et näo eripära ja rasked kulmud ja teisel juhul öeldi, et mu nägu on liiga kõhna! ja miks ma ennast näljutan jnjne. anti mingit kreemi, mis pidi turse alla viima ja jääke kehast väljutama, aga muidugi polnud sellest abi, sest tegemist polnud paistetusega vaid täitega. kuna süstide puhul tegemist niigi diskreetse teemaga ja “spetsialistid” teevad lisaks veel halvustavaid märkusi, siis minu poolt jäävad need süstid viimasteks.[/quote]

Kus sa tegid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jätan täitesüstid vahele ja lähen kohe lõikusele. Süstid oleks ehk leebem variant küll, aga teiste kogemus näitab, et inimesed ei saa pidama. Ühe endise missi otsa komistasin kogemata kolmel korral erinevates kohtades ja iga kord ehmatasin talle otsa vaadates. Paistes ja punsunud oli lähivaates. Brrrrrr!

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed ei saa pidama jah. Nagu juuksevarvigagi. Kes juba hakanud varvima, ei see enam halli talu. Hiljem 80 + suurest varvimisest kolm karva pahe jaanud aga ikka varvilised???? ja need taitesustid, ise juba vanaemad, aga ikka kardavad oma kortse. Kui inimene on saanud juba 40+ ehk kortsuealiseks, siis voiks ta prioriteedid olla kull niivord paigas, et see raha suunata laste voi lastelaste kasvatamisse, mitte vanamuti tuunimisse.

+5
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.11 20:28; 08.11 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui te kõik olete üle 40sed, siis te olete juba piisavalt vanad, et mitte häbeneda kortse. Saan aru, kui 30aastasel on kortsud probleemiks, enneaegne vananemine. Aga 40aastasel on kortsud normaalne nähtus.

Kortsud nt naerukortsud-miks mitte. Aga nasolabiaalvaod- no ei, see on kole. Vana ja sissekukkunud näoilme. Süst aitab paar aastat, igal juhul! Kurjusekorts on samuti väga, väga inetu.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.11 20:32; 07.11 20:47; 08.11 19:23; 08.11 19:28; 25.11 12:52; 26.11 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha omale mingit jama naha alla. Ei näole ega mujale.

Sa oled vist nende hulgas, kes peoga tablette sisse ajavad, põhjendusega, et spiraal on võõrkeha 😀

+2
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.11 20:32; 07.11 20:47; 08.11 19:23; 08.11 19:28; 25.11 12:52; 26.11 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nimelt jälestan süste. Mul oleks põhjust süstima minna küll, sest laup on mul kortsuline olnud juba alates teismeeast, aga mitte ei taha endale kedagi nõelaga kallale lasta ja selle eest veel peale ka maksta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine vastaja -kas sa võtsid hiljem salongidega ühendust ka ja näitasid, mis juhtus ja millega sa rahul ei ole? Kuidas ettevõte olukorra lahendas?

Ma arvan, et elu lõpuni ei jää keegi süstima – ise pakun, et kui pensionile jään ja mõnusaks pannkooke küpsetavaks vanaemaks hakkan, siis pole enam soovi hirmsasti ennast tuunida. Ilmselt piisab siis rullide keeramisest.

Aga seni, kuni tööl käin, tahaks ikka igas vallas särada. Kui sellised vahendid leiutatud on ja kättesaadavad ka, miks siis mitte kasutada.

jah võtsin ühendust. sain aru, et salongid mingil juhul ei taha oma viga tunnistada.

botoxi puhul öeldi, et näo eripära ja rasked kulmud ja teisel juhul öeldi, et mu nägu on liiga kõhna! ja miks ma ennast näljutan jnjne. anti mingit kreemi, mis pidi turse alla viima ja jääke kehast väljutama, aga muidugi polnud sellest abi, sest tegemist polnud paistetusega vaid täitega. kuna süstide puhul tegemist niigi diskreetse teemaga ja “spetsialistid” teevad lisaks veel halvustavaid märkusi, siis minu poolt jäävad need süstid viimasteks.

Täpselt nagu minul. Käisin Christinas kliinikus botoxit süstimas, sama moodi öeldi, et minu näo eripära, et kulm alla vajus. Mis tekitas hoopis minus süütunde, et julgesin veel seda tulla korrigeerima. Samas teises kliinikus öeldi kohe, et valesse punkti süstitud kohta tekitabki lau vajumise. Rohkem ei riski teha.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühe endise missi otsa komistasin kogemata kolmel korral erinevates kohtades ja iga kord ehmatasin talle otsa vaadates. Paistes ja punsunud oli lähivaates. Brrrrrr!

Pakun, et tegemist oli Kristiina Heinmets-Aigroga..

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte ei “karda”, vaid ollakse teadlikumad. Loe ja vii kurssi end tagajärgedega ning sa ka enam ei taha neid süste.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.11 08:37; 08.11 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes terve elu lahkena elanud, ei pea mingi kurjusekortsu pärast muret tundma, see ei saagi tekkida.
Ning oma välimuse ning selle vananemise pärast ei pea üldse muret tundma. Kedagi ei huvita sinu välimus, sest igaüht huvitab vaid tema enda välimus. ????
Ja keda ei huvita, need on õigel teel – elus hoopis muud asjad on olulised kui välimus. Mõni ise jagab selle üsna ruttu ära, teisele elu segab aga vahele ja õpetab – aga kordi karmimalt.
Minu meelest lausa piinlik on vaadata oma välimust põdevat täisinimest, kes oleks mentaalselt nagu puberteediea arengutasemele toppama jäänud.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.11 08:37; 08.11 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vananemine ei ole asi, mida häbeneda. Muidugi võib kasutada meetmeid selle ilmingute enneteamiseks, aga siiski mõistuse piires. Kuna tõesti on palju halbu näiteid, ja eriti halvasti mõjuvad staaride näited, kellel ometi raha on, et käia korralikus kohas, siis jah, parem karta, kui pärast kahetseda.

Kui te kõik olete üle 40sed, siis te olete juba piisavalt vanad, et mitte häbeneda kortse. Saan aru, kui 30aastasel on kortsud probleemiks, enneaegne vananemine. Aga 40aastasel on kortsud normaalne nähtus.

Ise eelistan ka vähem invasiivseid meetmeid. Minu seisukoht on, et ma ei peagi elu lõpuni välja nägema nagu 30aastane. Just nagu ma ei eelda, et 40selt kaalun sama palju nagu 20selt, ei ole ka nahk enam sama.

Vananemine iseenesest on loomulik protsess aga vananenud nägu tänapäeval võib olla küll häbiasi. Arvestades et naisterahvad kõrge vanuseni tööl peavad käima.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.11 09:08; 08.11 09:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed ei saa pidama jah. Nagu juuksevarvigagi. Kes juba hakanud varvima, ei see enam halli talu. Hiljem 80 + suurest varvimisest kolm karva pahe jaanud aga ikka varvilised???? ja need taitesustid, ise juba vanaemad, aga ikka kardavad oma kortse. Kui inimene on saanud juba 40+ ehk kortsuealiseks, siis voiks ta prioriteedid olla kull niivord paigas, et see raha suunata laste voi lastelaste kasvatamisse, mitte vanamuti tuunimisse.

40-aastane inimene ei ole veel vanamutt. Viimane aeg on midagi ette võtta et kortsudest lahti saada. Loomulikult ei saa nii siledat nägu nagu teismelisel, kerge värskendus samas ei tee kellelegi paha.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.11 09:08; 08.11 09:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind millegipärast häirivad vertikaalsed kortsud. Nii enda kui teiste näos hakkavad silma ja teevad vanemaks ja koledaks. Silmanurkade kanavarbad ja lauba horisontaalkortsud ei häiri ja nende kallale minna ei kavatse, aga kurjusekorts ja sügavad nasolabiaalvaod torkavad silma ja teevad vanemaks. See, et kõik on keskendunud vaid enda kritiseerimisele ja teiste inimeste välimust üldse tähele ei pane, on nii ja naa. Kui mõni sõbrants hädaldab, et on paar kilo juurde võtnud, või et huuled on kitsad vms, siis selliseid asju tõesti ei pane tähele ja need ei häiri teiste juures absoluutselt. Aga sügav kurjusekorts torkab küll silma ja teeb näost kõvasti vanemaks.

Mind paneb tõsiselt imestama see, et isegi siin ilunurgas tullakse ründama, et need, kes tahavad oma noorust säilitada, on ilmselt kohe mingid ajudeta tibid, kelle elus muud ei olegi, kui enese tuunimine. Ma olen suure pere ema, töötan loomingulisel alal ja tahan nooruslik ja kena välja näha. Pigem tõesti teen kord aastas paar süsti, mitte ei käi 10 korda kosmeetikus mingit näohooldust tegemas, mis kokkuvõttes tuleb sama hinnaga, aga annab vähem tulemust. Kuna aega on vähe, siis tahan kiireid tulemusi.

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.11 18:39; 07.11 10:32; 08.11 10:23; 17.11 13:30; 25.11 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed ei saa pidama jah. Nagu juuksevarvigagi. Kes juba hakanud varvima, ei see enam halli talu. Hiljem 80 + suurest varvimisest kolm karva pahe jaanud aga ikka varvilised???? ja need taitesustid, ise juba vanaemad, aga ikka kardavad oma kortse. Kui inimene on saanud juba 40+ ehk kortsuealiseks, siis voiks ta prioriteedid olla kull niivord paigas, et see raha suunata laste voi lastelaste kasvatamisse, mitte vanamuti tuunimisse.

Sina ei tule ütlema, mis on teise inimese prioriteet. Sina ei tule ka ütlema, kuhu mina oma raha kulutan.
Vot seda arvab see 40+ vanamutt.

+11
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.11 13:26; 17.11 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan hakata kurjusekortsu igapäevase kreemitamise ajal masseerima! Ja jälgi oma miimikat, ära kortsuta kulmu! Väga paljud inimesed ei pane tähele, et kortsutavad kulmu peamiselt siis, kui on mõtlikud, süvenenud – mitte siis, kui kurjustavad. Ürita oma miimikat kontrollida. Kulm kortsus ei ole nagunii ilus olla ???? Minul on see palju aidanud, ise märkasin ka enne 30ndat, et mul hakkab kurjusekorts tekkima ja nüüd, kui olen 37, ei ole see rohkem süvenenud – samal ajal kui mu õde on lasknud täitesüste teha.

Ennem olen kortsus nagu nõiamoor, kui et hakkan mingit kivinägu ette manama, et iga hinna eest kortse vältida. Elu on elamiseks, tahan- naeran, tahan- kortsutan kulmu. Ega ma mingi supermodell või Hollywoodi näitleja ole, et ei saaks loomuliku näoga ringi käia.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina ei tule ütlema, mis on teise inimese prioriteet. Sina ei tule ka ütlema, kuhu mina oma raha kulutan.

Vot seda arvab see 40+ vanamutt.[/quote]
Sina 40 aastane nooruslik neiu, tee mis tahad. Peaasi et need ylesystitud naoga naised lapsi hirmutama ei hakka.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.11 20:28; 08.11 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes terve elu lahkena elanud, ei pea mingi kurjusekortsu pärast muret tundma, see ei saagi tekkida.

Üritasid nalja teha või oledki selline veits ohhoo?

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.11 20:32; 07.11 20:47; 08.11 19:23; 08.11 19:28; 25.11 12:52; 26.11 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene on saanud juba 40+ ehk kortsuealiseks, siis voiks ta prioriteedid olla kull niivord paigas, et see raha suunata laste voi lastelaste kasvatamisse, mitte vanamuti tuunimisse.

40+ on vanamutt? Ka 50 on veel noor tänapäeval: https://www.insider.com/jennifer-aniston-halloween-throwback-photo-instagram-2019-11

Hoolitsetud 50 on võrdne meie emade-aegse 30-35-ga.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.11 20:32; 07.11 20:47; 08.11 19:23; 08.11 19:28; 25.11 12:52; 26.11 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed ei saa pidama jah. Nagu juuksevarvigagi. Kes juba hakanud varvima, ei see enam halli talu. Hiljem 80 + suurest varvimisest kolm karva pahe jaanud aga ikka varvilised???? ja need taitesustid, ise juba vanaemad, aga ikka kardavad oma kortse. Kui inimene on saanud juba 40+ ehk kortsuealiseks, siis voiks ta prioriteedid olla kull niivord paigas, et see raha suunata laste voi lastelaste kasvatamisse, mitte vanamuti tuunimisse.

Vot nüüd on aeg ka endale ja enda jaoks elada, mitte koguaeg laste ja lastelaste nimel!
Olen süstinud aga ainult huuli ja olen selle protseduuri üle väga õnnelik!
Vanust 45
Ja olen ka vanaema.
Igas vanuses naine tahab nooruslik olla ja kui seda saab nii lihtsalt, siis miks mitte!
Ka lastel ja lastelastel on hea meel, kui kõrval noored vanavanemad ja vanemad!
Meie vanustest enam ei saa plastnäod aga vot noortest kes juba 25selt alustavad ja varem, no jh neil on selleks potentsiaali, kuigi ei usu seda ka!

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.11 01:23; 09.11 01:19; 22.11 23:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 73 )


Esileht Ilu Inimesed kardavad täitesüste