Esileht Ilu Inimesed kardavad täitesüste

Näitan 16 postitust - vahemik 61 kuni 76 (kokku 76 )

Teema: Inimesed kardavad täitesüste

Postitas:
Kägu

Inimesed ei saa pidama jah. Nagu juuksevarvigagi. Kes juba hakanud varvima, ei see enam halli talu. Hiljem 80 + suurest varvimisest kolm karva pahe jaanud aga ikka varvilised🙂 ja need taitesustid, ise juba vanaemad, aga ikka kardavad oma kortse. Kui inimene on saanud juba 40+ ehk kortsuealiseks, siis voiks ta prioriteedid olla kull niivord paigas, et see raha suunata laste voi lastelaste kasvatamisse, mitte vanamuti tuunimisse.

Ma mitte ei karda, vaid ei taha panna raha sellise asja alla. Selles suhtes mõtlen samamoodi.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inimesed ei saa pidama jah. Nagu juuksevarvigagi. Kes juba hakanud varvima, ei see enam halli talu. Hiljem 80 + suurest varvimisest kolm karva pahe jaanud aga ikka varvilised🙂 ja need taitesustid, ise juba vanaemad, aga ikka kardavad oma kortse. Kui inimene on saanud juba 40+ ehk kortsuealiseks, siis voiks ta prioriteedid olla kull niivord paigas, et see raha suunata laste voi lastelaste kasvatamisse, mitte vanamuti tuunimisse.

Ma mitte ei karda, vaid ei taha panna raha sellise asja alla. Selles suhtes mõtlen samamoodi.

Te mõlemad siis ei ole elus värvinud juukseid, küüsi, ripsmeid? Olete eluaeg olnud oma kartulikarva välimusega ja midagi ei ole teinud enda tuunimiseks ma loodan? Sest kui olete, siis teie vastuväited ei päde. Täpselt samasugune kulutus, nagu on täitesüst, on ka ripsmedušš, juuksevärv ja küünelakk. Kõik on sama enda tuunimine, seega kui te ennast kuskiltki otsast värvite, siis ei peaks küll siin teemas sõna võtma.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Siis sa lihtsalt ei ole oma sissetulekuga sihtgrupp. Üks tipptegija ütles, et see võimalus teha süste, on privileeg ja kõik ei saagi seda endale lubada. Ma ei olnud varem sellest niiviisi mõelnudki-arvasin, et kes tahab, see teeb.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kortsud üksi ei näita vanust, kõik ju muutub, näojooned näiteks. Seda te süstidega teiseks ei muuda. Ja mida te kaelaga teete ja lõuaalusega ehk platismaga, mis eriti hästi vanust reedab? Peale selle, kui olete sage süstija, siis fillerid ei kao enam naha seest kuhugi, jäävadki sellised kõvad tükid naha alla, ükskõik mida need süstijad teile ei räägi. Mõelge sellele

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

kõik ju muutub, näojooned näiteks. Seda te süstidega teiseks ei muuda.

Väga hästi muudab, kortsude vähendamine on vaid üks osa süstimise eesmärgist ja sageli üldse mitte esimene.

Peale selle, kui olete sage süstija, siis fillerid ei kao enam naha seest kuhugi, jäävadki sellised kõvad tükid naha alla, ükskõik mida need süstijad teile ei räägi. Mõelge sellele

Kui filler ei kaoks, poleks vaja ka uuesti süstida. Igal juhul kaob see mingi aja pärast ja mingeid kõvasid tükke ei jää. Nõme, kui selliseid “tarkusi” jagab inimene, kel endal ilmselgelt kogemus puudub.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Te mõlemad siis ei ole elus värvinud juukseid, küüsi, ripsmeid? Olete eluaeg olnud oma kartulikarva välimusega ja midagi ei ole teinud enda tuunimiseks ma loodan? Sest kui olete, siis teie vastuväited ei päde. Täpselt samasugune kulutus, nagu on täitesüst, on ka ripsmedušš, juuksevärv ja küünelakk. Kõik on sama enda tuunimine, seega kui te ennast kuskiltki otsast värvite, siis ei peaks küll siin teemas sõna võtma.

Ripsmedušš??

Päris sama ikka pole. Üks on ju kosmeetika, teine meditsiin. Ühe võtad õhtul maha või kulub ta loomulikul teel, teine lahustub su organismi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui inimene on saanud juba 40+ ehk kortsuealiseks, siis voiks ta prioriteedid olla kull niivord paigas, et see raha suunata laste voi lastelaste kasvatamisse, mitte vanamuti tuunimisse.

Eelmine kirjutas: ” Kui inimene on saanud juba 40+ ehk kortsuealiseks, siis voiks ta prioriteedid olla kull niivord paigas, et see raha suunata laste voi lastelaste kasvatamisse, mitte vanamuti tuunimisse”

Äkki siis võiks prioriteedid ka nii paigas olla, et ka juuksevärvile ega ripsmetuššile raha ei kuluta? Või see kulutus on kuidagi rohkem põhjendatud kui täitesüst? Suured käärid on teie jutus.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pane need kuulsused siia, kes on süstinud, aga on süstidega ilusamad, kui kortsudega. Ma vaataks neid pilte. Kortsud pole üldse lahedad, aga minu meelest kokkuvõttes lhedamad, kui süstitud. Süstid moonutavad ja ei tee nooremaks vaid imelikumaks. Ja kellele meeldib, see tehku. Meil on üks elu ja ma ei taha kedagi kritiseerida süstimise pärast. Ma ise lihtsalt ei taha sellist välimust. Mida ma kindlasti teeks, on üleliigse naha eemaldamine.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Opid on ikkagi parema tulemusega kui süstid. Juhul, kui on õnnestunud op. Süstid ikkagi on näha, sest miimika väheneb ja nägu on teistsugune. Opi teeks küll, kui pappi oleks ja ei kardaks ebaõnnestumist

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pane need kuulsused siia, kes on süstinud, aga on süstidega ilusamad, kui kortsudega. Ma vaataks neid pilte. Kortsud pole üldse lahedad, aga minu meelest kokkuvõttes lhedamad, kui süstitud. Süstid moonutavad ja ei tee nooremaks vaid imelikumaks. Ja kellele meeldib, see tehku. Meil on üks elu ja ma ei taha kedagi kritiseerida süstimise pärast. Ma ise lihtsalt ei taha sellist välimust. Mida ma kindlasti teeks, on üleliigse naha eemaldamine.

Asi ongi selles, et sinu silmis “need kuulsused kes pole süstinud” on reaalsuses kõik süstitud. Sa ilmselgelt ei tee vahet botoxil ja täitesüstidel.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühe võtad õhtul maha või kulub ta loomulikul teel, teine lahustub su organismi.

Arvad, et kosmeetika (kreemid jm) ei lahustu läbi naha sulle organismi? Seda on ilmselt tonnide viisi rohkem kui kord aastas 1ml süstitavat täidet.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pane need kuulsused siia, kes on süstinud, aga on süstidega ilusamad, kui kortsudega. Ma vaataks neid pilte.

Kõik on süstinud, keda ilusate naistena välja tuuakse: hertsoginna Catherine, Jennifer Aniston, Jennifer Lopez, Gwen Stefani, Halle Berry, üleüldse kõik staarid, kes on 35+, tavaliselt isegi varem hakkavad peale. Pane ise piltide vaatamiseks google’sse märksõnad stars before and after botox, võid ise neid pilte lõpmatuseni vaadata. Naturaalseid staare pole ühtegi, ka mehed teevad protseduure. Vähe plastilist kirurgiat kasutanud staariks võib pidada seda, kes on teinud “vaid” süste, ninaoperatsiooni (ka seda teevad peaaegu kõik) pluss laser ja ringlõikus teatud eas. Ülejäänud on veel rohkem asju teinud, mõni kaunitar on täitsa teist nägu läinud, vaata kasvõi Kylie Jenner või Megan Fox. Ma arvan, et isegi sina oled nõus, et nad on ikka palju ilusamad kui enne. Ka Jennifer Aniston oli noorena väga meheliku lõuajoone ja suure ninaga tüdruk, need parandused on teda palju ilusamaks teinud. Untsu on need asjad läinud siiski vaid mõnel üksikul või nendel, kes ei suuda mõõtu pidada, aga üldiselt oled vast nõus, et staarid on üldjuhul ikka tavainimestega võrreldes väga ilusad ka kõrges eas.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu
    No kuule, ongi ju nii nagu ma ütlen, et enne oli mis oli ja pärast ei ole parem. Fotod veel, aga kui inimene räägib, siis ei ole ilus. Vaata ise. Kust siis muidu teataks, et botox on tehtud. 35-stel on heal juhul miimikakortsukesed, ilma naeratuseta on enamikel siis veel nägu sile. Isegi mul oli, kuigi ma ei ole üldse kortsuvaba näide, naerdes olid silmade ümber ikka korralikud naerukurrud. Nüüd 40selt ja haigusega on laubale 1 tekkinud ja silmade all päris esimesed kortsud.
    Need botoksid on lihtsalt mood, mitte ei tee kedagi paremaks
+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

et enne oli mis oli ja pärast ei ole parem. Fotod veel, aga kui inimene räägib, siis ei ole ilus. Vaata ise. Kust siis muidu teataks, et botox on tehtud.

Pärast ei peagi parem olema, pärast peab olema sama hea, kui enne oli. Ilu on vaataja silmades, aga paljud staarid näevad ikka väga kenad välja võrreldes suvalise näost äravajunud samas eas tädikesega. Botoxit ei tehta ammu enam nii, et terve nägu on liikumatu. Aru saab seepärast, et liiga head näevad välja need staarid, mitte seepärast, et midagi ei liigu vms.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

35-stel on heal juhul miimikakortsukesed, ilma naeratuseta on enamikel siis veel nägu sile.

Süstima hakataksegi küllaltki noorelt, siis ei tulegi kortse. Hertsoginna Catherine’l olid küll juba kortsud otsaesisel ja silmade juures, enam neid pole. Ta sai lihtsalt oma varasema väljanägemise tagasi, oligi kõik. Midagi ebaloomulikku tema näos silma ei torka.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei karda aga ei näe vajadust ka. Vananemine on loomulik protsess ja kui kortsud tulevad, siis tulevad. Pigem hoolitsen naha eest teisiti – kreemitan, et elastsus säiliks, joon kalamaksaõli ning ei päevita.

+2
-4
Please wait...

Näitan 16 postitust - vahemik 61 kuni 76 (kokku 76 )

Esileht Ilu Inimesed kardavad täitesüste